Janusze Futbolu

Historia: Zespół powstał przed zimowym Pucharem Ligi 2016/2017.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: czarne

Dodatkowe informacje: Drużynę Januszy Futbolu cechuje świetna atmosfera na meczach. Zarówno w zespole, jak i wśród licznej na ogół widowni, która pojawi się na trybunach dopingować swoich ulubieńców. Drużyna stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i czerpanie przyjemności z gry. Ciekawostką jest fakt, że zespół ten od sezonu 2018/2019 rywalizuje w Pucharze Polski na dużym boisku.

Liderzy zespołu: Konrad Jeż, Dawid Strecker, Michał Turkowski

Kapitan: Dawid Strecker

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 11 2 8 1 -18 7

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomWyjazd
WLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 19:00 Fi SquadDom
15-07-2020 20:00 ASTOR BWyjazd
17-07-2020 20:55 Błękitna WatahaWyjazd
22-07-2020 19:00 OREODom
29-07-2020 20:00 Armagedon - Jotel BauWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Ławka RezerwowychWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
11 10 2 0 2 0 0
8 3 3 0 1 0 0
10 1 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
8 3 4 0 0 0 0
8 0 1 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 2 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 24
3 0 0 0 0 0 0
10 2 1 0 0 0 14
5 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 1 1 0 0 1 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 1 0 0 1 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Koledzy z Roboty 6 1 2 3 21-29
OREO 5 1 2 2 15-17
GSBK 5 0 0 5 8-32
Błękitna Wataha 5 1 0 4 15-21
Powrót Żywych Trupów 4 4 0 0 19-2
TS Logitech 4 1 0 3 12-13
Armagedon - Jotel Bau 4 1 1 2 13-19
Nic się nie stało 3 1 0 2 6-12
Na Zero z Przodu 3 2 0 1 17-12
ZK Bruk 3 1 0 2 10-21
Deportivo La Speluna 3 2 1 0 24-11
Heineken HGSS 3 1 1 1 7-6
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 3-10
Wzmocnieni FC 2 0 0 2 4-8
FC Admind 2 1 0 1 3-2
La Furia Roja 2 0 0 2 9-20
Calcio & Birra Kraków 2 0 0 2 2-8
Geodziki 2 0 0 2 3-19
Virtus Logistics 2 0 0 2 4-10
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-32
Fuzja AZ 2 1 0 1 5-1
Coca Juniors 2 0 1 1 7-12
Ostatni Bastion 2 0 1 1 5-9
Bambaryły 2 0 0 2 2-9
Hutniczek 2 0 0 2 5-19
InPost 2 1 0 1 5-9
Sensible Soccer 2 1 0 1 6-8
Format 2 0 0 2 1-21
Egalite Bujakowianka 2 0 0 2 4-18
Fi Squad 2 1 0 1 4-7
No Name 2 0 1 1 5-7
Śledziki 2 0 0 2 0-9
Black Team 2 2 0 0 7-5
Wodociągi Miasta Krakowa 2 0 0 2 1-36
ZSK '97 2 0 0 2 6-10
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-2
Familia de Papel 1 0 0 1 1-2
Restauracja V8 1 0 0 1 2-13
Budintech 1 1 0 0 3-2
Husaria Kraków 1 0 0 1 0-3
ASTOR B 1 0 0 1 2-6
Nie ma Lipy 1 0 0 1 1-6
Red Bulls 1 0 0 1 0-4
Wściekłe Psy 1 0 0 1 1-6
Despero 1 0 0 1 1-9
Boga Jonito 1 0 0 1 3-4
NiechSięBoio! 1 0 1 0 2-2
Nafta Kraków Retro 1 0 1 0 4-4
Vittoria Kraków 1 0 1 0 6-6
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-4
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-18
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 3-3
UPM Griffins 1 0 0 1 3-4
Porta Kraków 1 0 0 1 3-7
eLCe 1 0 0 1 1-11
Al Capone 1 0 0 1 0-12
Wielka Szóstka 1 0 0 1 2-4
FC Pelikany 1 1 0 0 6-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-11
Pustynne Lisy 1 0 0 1 0-8
YOHO Cats 1 0 0 1 5-7
AS Romy 1 0 0 1 1-13
7 Up 1 0 0 1 1-8
Black Hawks 1 0 0 1 3-6
KS Augustyn 1 0 0 1 1-17
Technikum TEB Edukacja 1 0 0 1 1-5
FC Revolution 1 0 0 1 1-4
Albatros 1 0 0 1 3-11
Asy NH 1 0 0 1 1-14
Prawdziki 1 0 0 1 2-7
Mazi Team 1 0 0 1 1-10
All In 1 1 0 0 5-0
Drużyna A 1 0 0 1 1-9
Zielone Muchomory 1 1 0 0 2-1
Grand Parade 1 1 0 0 3-2
Krupiński Pompy 1 0 0 1 0-15
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-14
OlszaII 1 1 0 0 9-5
Comarch 1 1 0 0 5-2
Orzeł' 12 1 0 0 1 3-9
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 4-3