Błękitna Wataha

Nazwa skrócona:
Bł. Wataha
Skrót:
BWA

Historia: Drużyna została założona przed sezonem Wiosna 2018.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: błękitne

Informacje dodatkowe: Charyzmatyczny kapitan dba o dobrą atmosferę w drużynie. Na boisku wszyscy zawodnicy mają jednak skrupulatnie nakreśloną taktykę.

Liderzy zespołu: Mateusz Gawroński, Marcin Sudoł, Paweł Zapała

Kapitan: Marcin Sudoł

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 11 6 4 1 10 19

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
WWDWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-07-2020 19:35 No NameWyjazd
17-07-2020 20:55 Janusze FutboluDom
21-07-2020 21:05 ASTOR BWyjazd
24-07-2020 21:45 ŚledzikiWyjazd
31-07-2020 19:00 Powrót Żywych TrupówDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Ławka RezerwowychWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
4 0 2 0 0 8
6 4 3 1 0 0
1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
7 13 7 1 0 0
6 3 5 0 0 0
9 19 11 2 0 0
3 0 0 0 0 0
5 0 1 0 0 0
9 0 0 0 0 41
10 0 4 0 0 14
0 0 0 0 0 0
1 2 1 0 0 0
10 10 6 0 0 0
1 1 0 0 0 0
8 3 2 0 0 0
10 15 12 2 0 0
2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Janusze Futbolu 5 4 0 1 21-15
Calcio & Birra Kraków 4 1 0 3 17-23
Hutniczek 4 1 1 2 18-23
Armagedon - Jotel Bau 3 0 0 3 12-18
Powrót Żywych Trupów 3 2 1 0 19-12
OREO 3 2 0 1 15-7
Heineken HGSS 2 1 0 1 7-6
Wzmocnieni FC 2 0 1 1 11-15
FC Admind 2 2 0 0 12-7
InPost 2 0 1 1 12-15
Nic się nie stało 2 0 0 2 5-10
Jager-Masters 2 2 0 0 14-7
Prawdziki 2 1 0 1 9-18
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 6-13
Virtus Logistics 2 0 0 2 13-23
Geodziki 2 1 0 1 11-11
Sensible Soccer 2 0 0 2 7-10
Szopeni Futbolu 2 0 0 2 2-9
BTCH 2 1 0 1 8-12
TS Logitech 2 1 0 1 10-9
Się Wymyśli Potem 1 0 1 0 5-5
Istanbul United 1 1 0 0 5-2
Fi Squad 1 1 0 0 11-4
Śledziki 1 1 0 0 8-2
Red Bulls 1 0 0 1 3-14
No Name 1 1 0 0 9-6
Wściekłe Psy 1 0 0 1 7-8
Familia de Papel 1 1 0 0 5-0
Budintech 1 1 0 0 9-1
Despero 1 0 0 1 2-14
Restauracja V8 1 0 0 1 5-9
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-8
Flamingo FT 1 0 1 0 1-1
Husaria Kraków 1 0 0 1 4-8
Albatros 1 0 0 1 5-6
SkillsMed 1 0 0 1 1-4
FC Kalinex 1 0 0 1 4-8
UBS Kraków 1 0 0 1 4-11
Nie ma Lipy 1 0 0 1 5-12
NEMBUD 1 0 0 1 4-8
AZS UEK 1 0 0 1 3-14
Lepianka Troglodyty 1 1 0 0 4-3
Aptiv 1 0 0 1 4-6
Victoria 1 0 0 1 6-10
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 1-2
ASTOR B 1 0 1 0 4-4