Powrót Żywych Trupów

Historia: Drużyna została założona przed sezonem Wiosna 2019.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: białe

Informacje dodatkowe: Kolejny już zespół, który powołał do życia człowiek-instytucja - Marcin Sudoł. W internecie była prowadzona intensywna rekrutacja do drużyny, odbywały się testy na boisku Miasteczka Studenckiego AGH i ze wszystkich osób, które się zgłosiły została wyselekcjonowana grupa zawodników, którzy wiosną wystąpią w Futbolowej Lidze Szóstek jako Powrót Żywych Trupów. 

Liderzy zespołu: Grzegorz Bil, Marcin Iwaniuk, Mateusz Różański

Kapitan: Mateusz Sudoł

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 11 0 11 0 -64 0

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-07-2020 20:30 ŚledzikiDom
10-07-2020 19:00 OREODom
15-07-2020 19:40 Red BullsWyjazd
21-07-2020 22:00 Wściekłe PsyDom
31-07-2020 19:00 Błękitna WatahaWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Ławka RezerwowychWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
10 2 4 0 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 63
7 0 2 0 0 0 3
9 1 1 0 0 0 0
5 1 0 0 0 0 0
1 1 2 0 0 0 0
7 5 0 0 0 0 0
9 2 1 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 6 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
1 0 0 0 0 0 18
5 1 1 0 0 0 0
4 0 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 4 1 0 3 11-15
Janusze Futbolu 4 0 0 4 2-19
Heineken HGSS 3 2 0 1 13-12
FC Admind 3 0 1 2 13-17
Nic się nie stało 3 0 0 3 0-19
Błękitna Wataha 3 0 1 2 12-19
No Name 2 0 0 2 6-30
Wzmocnieni FC 2 1 0 1 3-8
Hutniczek 2 0 0 2 6-22
InPost 2 1 0 1 9-7
Armagedon - Jotel Bau 2 0 0 2 4-12
Wściekłe Psy 2 0 0 2 4-19
Fi Squad 2 0 0 2 4-11
Śledziki 2 1 0 1 5-6
Red Bulls 1 0 0 1 1-15
Vittoria Kraków 1 0 0 1 3-10
ASTOR B 1 0 0 1 1-2
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-6
Despero 1 0 0 1 2-16
NiechSięBoio! 1 1 0 0 6-2
Familia de Papel 1 0 0 1 1-4
Budintech 1 1 0 0 8-6
Boga Jonito 1 0 0 1 1-13
Restauracja V8 1 0 0 1 2-11
Black Label 1 0 0 1 4-7
Koledzy z Roboty 1 0 0 1 0-8
Nie ma Lipy 1 0 0 1 0-11
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-13
Electricom Engieering Flamingo FT 1 1 0 0 5-0
Husaria Kraków 1 0 0 1 0-2
OSK Adrenalina 1 0 0 1 2-9
Wakanda FC 1 0 1 0 3-3
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 5-11
Stefanini 1 1 0 0 10-5
Stare Wilki 1 1 0 0 6-4
Silicon Creations 1 0 0 1 4-5
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 1-14
Kameb 1 0 0 1 2-8
Jager-Masters 1 1 0 0 5-2
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 2-8