Nowa Elektro Squad

Nazwa skrócona:
Nowa
Skrót:
NOW

Historia: Drużyna założona przed sezonem Wiosna 2019 przez znanego z występów m.in. w FC Po Staremu oraz Zabankuj.pl Karola Czajkowskiego. Popularny „Czaja” wziął ze sobą z Zabankuj Daniela Piórkowskiego oraz Bartłomieja Wala i właśnie w tej trójce upatrujemy liderów Nowej Elektro Squad. „Walu” będzie miał za zadanie trzymać defensywę w ryzach, kapitan będzie z pewnością odpowiadał za rozegrania, natomiast na Piórkowskim spocznie obowiązek zdobywania goli. Dostrzegliśmy w tym zespole potencjał, dlatego otrzymał on od nas „dziką kartę” na występy w Lidze D2.

Osiągnięcia w FLS: Brak

Liderzy zespołu: Karol Czajkowski, Daniel Piórkowski, Bartłomiej Wal

Kapitan: Karol Czajkowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 5 8 0 -16 12

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
WLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-10-2020 19:10 FC DłubniaWyjazd
27-10-2020 19:45 Inter KrakówWyjazd
03-11-2020 19:45 BianconeriWyjazd
09-11-2020 19:45 BTCHDom
12-11-2020 21:35 FC MeczdejDom
-3:0
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 3 0 0 0 0
10 5 3 0 1 0 0
6 1 1 0 0 0 0
3 3 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 9 2 1 0 0 0
10 5 5 0 1 0 5
10 0 0 0 0 0 61
0 0 0 0 0 0 0
4 2 1 0 0 0 0
4 5 3 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 5 11 0 0 0 0
9 16 9 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 8
8 8 6 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rodzina Królewska 3 1 0 2 11-23
Big Time Kraków 2 1 0 1 9-7
NZS UEK FC 2 1 0 1 10-6
Bianconeri 2 0 0 2 6-13
KS Augustyn 2 1 1 0 8-3
FC Dłubnia 2 1 1 0 15-9
Szopeni Futbolu 2 0 1 1 7-9
Rekonwalescenci Skawina 2 2 0 0 15-3
Albatros 2 2 0 0 12-8
Jala Dreips 2 1 0 1 8-8
FC Meczdej 2 1 0 1 7-10
Korkociagi.com 1 0 0 1 2-6
Victoria 1 1 0 0 10-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 4-1
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 5-8
BTCH 1 1 0 0 6-4
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 6-8
Inter Kraków 1 0 0 1 2-6
Pelicans F.C. 1 0 0 1 4-10
Electricom Engieering Flamingo FT 1 1 0 0 6-5
C-Bulls 1 1 0 0 8-4
ADGO 1 0 0 1 4-8
Husaria Kraków 1 1 0 0 5-2
Wadowscy 1 0 1 0 7-7
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-12
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-4
Apollo 30 1 0 0 1 2-5
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 17-5
Wonderkids 1 0 0 1 6-7
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 9-1
Złote Chłopaki 1 0 0 1 1-5
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 3-2
Wściekłe Psy 1 0 0 1 3-6
OSK Adrenalina 1 1 0 0 10-1
Vittoria Kraków 1 0 0 1 4-7
Alliance 1 0 0 1 3-9
Black Label 1 0 0 1 2-4
Coca Juniors 1 0 0 1 5-7