NZS UEK FC

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016. Po półrocznej przerwie NZS wrócił do rozgrywek przed sezonem Wiosna 2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: niebieskie

Dodatkowe informacje: Zespół powstał z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a większość graczy to osoby działające w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK. Kilku zawodników ma doświadczenie w krakowskich rozgrywkach piłkarskich m.in. w FLS a także Akademickim Związku Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego.  

Liderzy zespołu: Tomasz Dzierżewicz, Paweł Dybczak, Jan Maślanka

Kapitan: Marcin Sarapata  

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 4 1 3 0 -24 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDom
LLWL?

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-11-2020 20:45 FC MeczdejWyjazd
28-11-2020 18:00 Bishaka RetroWyjazd
12-12-2020 18:30 Rodzina KrólewskaWyjazd
16-12-2020 20:50 4senalDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-01-2021 20:05 FC LasowiceDom
29-01-2021 20:50 Piraci 2.0Wyjazd
05-02-2021 19:20 Stomatologia Stupka RetroWyjazd
08-02-2021 22:20 C-BullsDom
Rafis BDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 19
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 10
3 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 1
4 2 0 0 0 0 0
3 1 1 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
4 2 1 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 2 1 2 17-19
Hitachi ABB 4 1 1 2 17-21
Frytki Belgijskie w Krk. 3 2 0 1 13-12
Black Team 3 2 1 0 29-6
Wolni Strzelcy 3 0 1 2 7-12
Anonymous 3 1 0 2 13-14
Vittoria Kraków 3 2 1 0 13-11
Sensusmed Rolmet KW 3 3 0 0 29-8
Szopeni Futbolu 3 1 0 2 8-18
Big Time Kraków 3 0 0 3 2-9
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 11-14
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 4-5
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
Perła Kraków 2 1 0 1 6-6
Ready4s 2 0 1 1 4-5
Black Label 2 2 0 0 10-5
Rodzina Królewska 2 1 0 1 4-12
ADGO 2 0 1 1 5-8
Albatros 2 0 0 2 5-9
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-8
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-8
Sport Consulting Group 2 1 0 1 4-5
AS Maestro 2 1 0 1 9-7
Prawdziki 2 1 0 1 7-8
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 6-10
4senal 2 0 0 2 5-11
Nie ma Lipy 2 2 0 0 9-2
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4
FC Meczdej 1 0 0 1 2-14
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
OSK Adrenalina 1 0 1 0 5-5
CCKS Chłopy 1 0 0 1 3-10
Black Hawks 1 0 0 1 1-4
Apollo 30 1 0 0 1 5-13
Alliance 1 0 0 1 3-7
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-4
Wściekłe Psy 1 0 1 0 3-3
Wadowscy 1 0 0 1 0-3
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 1-8
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 2-0
FC Luje 1 1 0 0 3-1
PWK 1 1 0 0 3-1
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 7-3
Rafis B 1 0 0 1 2-4
TS Logitech 1 1 0 0 3-0
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-3
Hutniczek 1 0 1 0 5-5
ANTyloopy 1 1 0 0 6-3
Aptiv2 1 1 0 0 4-2
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-0
FC Revolution 1 1 0 0 2-1
Porta Kraków 1 1 0 0 4-3
ISTV Sport 1 1 0 0 10-0
JogaBonito 1 1 0 0 4-0
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-0
AS Romy 1 1 0 0 6-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 4-2
OREO 1 1 0 0 8-3
Olsza Team 1 1 0 0 2-1
Rocket Fuel 1 1 0 0 7-1
Amber 1 0 0 1 4-7
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 5-2
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-7
ZP Tartak 1 1 0 0 8-2
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-7
FC Samaobrona 1 1 0 0 7-6
Format 1 0 0 1 3-6
ROCH 1 0 1 0 4-4
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
Walkover 1 0 0 1 3-5
Curva da Morte FC 1 0 1 0 6-6
Krupiński Pompy 1 1 0 0 4-3
Comarch 1 0 0 1 4-9
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 3-7
Pink Bowling 1 0 0 1 1-10
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-2
ZSK '97 1 0 0 1 1-2
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-14
Nosacze 1 0 0 1 4-5
Amadeus 1 0 0 1 1-11
CA Sharks 1 0 0 1 0-1
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 0-5
Al Capone 1 0 1 0 3-3
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-5
PAMedica 1 0 0 1 3-7
Grupa Partner 1 0 1 0 3-3
Ekipa Wino 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 0 0 1 0-6
Bishaka Retro 1 0 0 1 0-10