C-Bulls

Historia: Zespół złożony głównie ze studentów założony specjalnie na potrzeby Futbolowej Ligi Szóstek przed sezonem Wiosna 2020.

Osiągnięcia w FLS: -

Koszulki: -

Informacje dodatkowe: Drużyna stawia w rozgrywkach FLS na dobrą zabawę i radość z gry. Wszyscy znają się od lat i tworzą zgraną ekipę.

Lider zespołu: Paweł Szpetnar

Kapitan: Kamil Cebula

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 0 0 0 0 0 0

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
26-11-2020 20:30 Piraci 2.0Dom
02-12-2020 21:45 FC DłubniaDom
10-12-2020 21:15 FC Mateco KrakówWyjazd
19-12-2020 17:00 Electricom Engieering Flamingo FTDom
NZS UEK FCWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Team Spirit 4 1 0 3 10-18
Caffaro 4 0 2 2 11-15
Zmarnowane Talenty 3 1 0 2 17-20
Krakoska Piłka 3 1 1 1 8-10
Coca Juniors 3 1 0 2 10-11
BTCH 3 1 0 2 11-12
Albatros 2 1 1 0 6-5
UBS Kraków 2 2 0 0 9-1
Electricom Engieering Flamingo FT 2 0 1 1 7-22
Rafis B 2 0 1 1 6-10
ADGO 2 0 0 2 9-16
PAMedica 1 1 0 0 5-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 8-6
Stare Wilki 1 1 0 0 4-2
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 1-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 5-4
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 8-1
Black Label 1 1 0 0 3-1
Red Bulls 1 0 0 1 2-5
Boske Jaglacci 1 0 0 1 3-7
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 0-5
Korkociagi.com 1 0 0 1 5-8
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-10
DC House Solutions 1 0 0 1 4-8
4senal 1 0 0 1 3-8
Omega 1 1 0 0 8-5
Fi Squad 1 1 0 0 3-2
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 3-5
Jala Dreips 1 0 0 1 3-4
Bianconeri 1 0 0 1 4-9
FC Meczdej 1 0 0 1 7-11
FC Dłubnia 1 0 0 1 1-5
Inter Kraków 1 1 0 0 5-1
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-4
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 4-8
Rodzina Królewska 1 1 0 0 4-3
Wadowscy 1 1 0 0 4-2
NZS UEK FC 1 1 0 0 2-1
Chłopaki z Baraków 1 0 1 0 4-4
TS Logitech 1 0 0 1 1-5
Menu Catering 1 1 0 0 6-2
Eagles FC 1 1 0 0 6-1
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 4-8
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
Amadeus 1 0 0 1 6-10