Vittoria Kraków

Historia: Drużyna Vittorii Kraków powstała wiosną 2009 roku, kiedy to przystąpiła do rozgrywek ligi RedBox, w której spędziła łącznie 4 sezony. Wielkich sukcesów jednak nie zanotowała, choć przez jeden sezon występowała w Ekstralidze. W FLS od początku, czyli do rozgrywek Wiosna 2011.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Zima 2018/2019), 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2015)

Koszulki: Czarne

Dodatkowe informacje: Przed sezonem Wiosna 2013 w drużynie doszło do przebudowy. Z zespołem pożegnało się kilku graczy, którzy byli w nim od początku jego istnienia. Przed sezonem Wiosna 2015 doszło do kolejnej przebudowy. Z pierwotnego składu drużyny zostało już tylko dwóch zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Cerek, Tomasz Gęsiorek, Artur Kaczor, Martin Łabędzki

Kapitan: Maciej Ziemba

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 4 0 4 0 -17 0

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazd
LLLL?

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-11-2020 19:30 Boga JonitoDom
12-12-2020 20:45 Chłopaki z BarakówWyjazd
14-12-2020 22:45 AZS Kozacy BohunaWyjazd
22-12-2020 20:05 GEO-ZENITWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-01-2021 17:00 Black LabelWyjazd
26-01-2021 22:45 KTS nad WilgąDom
06-02-2021 17:00 Red BullsDom
08-02-2021 19:20 Za Słabi na B klasęWyjazd
Nic się nie stałoDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 3 0 1 0 0
2 0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 3
3 0 0 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 1 0 0
1 1 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 18
1 1 0 0 0 0 0
2 2 1 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 5
3 2 0 0 0 1 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
PAMedica 9 0 2 7 23-44
Klepa Team 7 3 0 4 23-40
Rocket Fuel 6 4 1 1 31-20
OREO 6 3 0 3 29-30
Piraci 6 1 1 4 23-32
PGD Grupa 6 2 0 4 20-20
Brotha Collective 5 4 1 0 22-12
Cracovia 5 0 2 3 10-20
CA Sharks 5 1 1 3 12-30
KS Augustyn 4 2 0 2 23-25
Perła Kraków 4 1 0 3 17-19
TS Logitech 4 2 0 2 15-13
Black Label 4 0 0 4 9-25
Ready4s 4 3 1 0 23-11
La Furia Roja 4 3 0 1 19-15
Piomet AMR Campania 4 3 0 1 17-14
Płaszów - Serwis Bank 4 1 0 3 10-14
Latin Kings 4 0 0 4 12-25
Feraina 4 3 0 1 18-16
Jolly Roger 4 1 2 1 14-11
TEB Edukacja/GDA Investment 3 0 0 3 9-18
ROCH 3 3 0 0 23-7
Korkociagi.com 3 1 1 1 11-9
AKS Kabaret 3 2 1 0 10-5
Czyżyny 3 0 0 3 4-14
SOLIDEXPERT 3 2 0 1 12-9
Weldbud 3 1 0 2 13-16
Sępy 2011 Kraków 3 0 1 2 11-16
Pizzeria Football 3 0 1 2 13-19
Alliance 3 1 1 1 11-7
Victoria 3 1 0 2 8-11
Aqua Soil 3 0 0 3 3-14
Melange Football Team 3 1 1 1 15-14
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-9
Gladiatorzy 3 2 0 1 15-12
Delta Dębica 3 1 0 2 10-14
NZS UEK FC 3 0 1 2 11-13
Wzmocnieni FC 3 1 1 1 18-17
Nie ma Lipy 3 2 0 1 16-11
Młodzi Geodeci 3 1 0 2 8-9
Krakoska Piłka 2 2 0 0 11-1
Gdów United 2 1 0 1 16-12
Apollo 30 2 1 0 1 10-9
Black Hawks 2 0 2 0 6-6
BiegunSport 2 2 0 0 10-5
TEB Edukacja/GDA B 2 0 0 2 4-11
Salva 2 0 1 1 9-10
TSA Jugowice 2 2 0 0 12-7
GSBK 2 2 0 0 17-7
Deep Blue 2 1 0 1 10-10
Albatros 2 0 0 2 7-14
KPPN 2 2 0 0 12-10
FC Lasowice 2 1 0 1 6-6
APLA 2 1 0 1 10-3
SmQ 2 2 0 0 16-3
GEO-ZENIT 2 0 0 2 4-14
Skawmar-Gr. Partner 2 0 0 2 3-7
Nuova Forza 2 1 0 1 9-11
Silicon Creations 2 1 0 1 6-7
BKS Team 2 1 1 0 6-4
XXXIV 2 0 0 2 4-16
Inter Kraków 2 1 0 1 7-6
InPost 2 1 1 0 11-9
Darmat 2 1 0 1 9-17
Amway Kraków 2 2 0 0 18-8
AP Sportivo 2 0 0 2 9-24
FC Butchers 2 1 0 1 11-4
Grande Bande 1 0 0 1 3-6
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-7
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-2
Coca Juniors 1 0 0 1 2-4
Hutniczek 1 0 0 1 5-6
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 4-7
BTCH 1 1 0 0 5-2
Gamma 1 1 0 0 9-2
ADGO 1 0 0 1 5-6
Sensible Soccer 1 0 0 1 5-6
Geodziki 1 0 1 0 3-3
Revo Drink Team 1 1 0 0 4-3
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 4-6
BAnerka 1 1 0 0 3-2
Rafis B 1 0 1 0 2-2
Chłopaki z Baraków 1 0 0 1 3-5
Chłopcy do Bicia 1 0 1 0 6-6
Familia de Papel 1 1 0 0 10-2
Hitachi ABB 1 0 0 1 2-4
Rodzina Królewska 1 0 0 1 4-13
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 7-4
Janusze Futbolu 1 0 1 0 6-6
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 3-6
Nic się nie stało 1 0 0 1 3-14
Boga Jonito 1 0 0 1 3-4
OSK Adrenalina 1 0 0 1 3-6
Wściekłe Psy 1 1 0 0 9-1
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 10-3
Restauracja V8 1 1 0 0 8-1
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 3-9
Pakerbox.pl 1 0 0 1 5-9
Despero 1 0 0 1 2-6
Levada 1 1 0 0 7-5
ANTyloopy 1 1 0 0 11-7
Aptiv2 1 1 0 0 5-2
Budintech 1 1 0 0 12-0
Shamrock Projekty 1 0 0 1 3-11
Stare Wilki 1 1 0 0 5-1
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 5-4
Nieociosani 1 1 0 0 8-3
Gulden Draak 1 0 0 1 4-6
Ławka Rezerwowych 1 0 0 1 1-2
MassATTACK 1 0 0 1 4-8
Spartan 1 1 0 0 6-5
Słoneczne GEO 1 0 0 1 2-18
Oświecenia Team 1 0 0 1 4-10
Aktywizacja Kraków 1 1 0 0 3-2
Fronton 1 0 0 1 0-3
Bruta 1 1 0 0 3-1
Amber 1 0 0 1 6-11
FC Kalinex 1 0 0 1 4-7
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-5
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 2-0
GSSC Electrolux 1 1 0 0 9-6
Kanonierzy 1 0 0 1 3-5
ISTV Sport 1 1 0 0 8-0
Brygada Kryzys 1 1 0 0 11-7
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 0-2
Finezyjni 1 0 0 1 1-8
Desperados 1 1 0 0 7-0
Dzida w Przód 1 0 0 1 5-9
Feniks 1 1 0 0 7-2
DTW-Galacticos 1 0 1 0 2-2
Copacabana 1 0 1 0 4-4
Rafis 1 0 0 1 1-4
Strzelcy 1 0 0 1 2-6
Bezimienni 1 1 0 0 7-1
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 5-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 2-1
Trzynastka 1 1 0 0 5-2
7 Up 1 1 0 0 5-1
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-1
Diamond 1 1 0 0 4-2
Nienazwani 1 0 0 1 1-3
Ecolab 1 0 0 1 3-5
Rogue 1 1 0 0 6-4
Los Amigos 1 1 0 0 11-8
Curva da Morte FC 1 0 0 1 0-5
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 7-2
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-2
Sport Consulting Group 1 0 0 1 4-12
Kraków Knights 1 1 0 0 4-2
JogaBonito 1 0 0 1 3-4
Olsza Team 1 0 0 1 4-7
AS Romy 1 0 0 1 4-10
Aptiv 1 0 1 0 4-4
Sław-Mont 1 0 0 1 3-11
Football Heaven Bar 1 0 0 1 3-13
Walkover 1 0 0 1 4-7
Grupa Partner 1 0 0 1 5-11
DHL 1 1 0 0 9-4
Mek-trans 1 0 1 0 4-4
Omega 1 0 0 1 4-5
Pink Bowling 1 1 0 0 3-1
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 1-5
Meteor Kraków 1 0 0 1 2-3
FC Po 40-tce 1 0 0 1 2-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 3-2
AZS Kozacy Bohuna 1 0 0 1 0-9