Prawdziki

Historia: Zespół pod obecną nazwą powołany do istnienia przed sezonem Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2019)

Koszulki: Bordowe

Informacje dodatkowe: Zespół powstał na bazie dawnego Browanje!. Prawdziki słyną z doskonałej organizacji gry w obronie. Świadczy o tym chociażby aż pięć zachowanych czystych kont w sezonie Wiosna 2019, co było najlepszym wynikiem spośród wszystkich drużyn w FLS!

Liderzy zespołu: Wojciech Niemiec, Michał Gruszczyński, Sylwester Krawczyk

Kapitan: Bartłomiej Frączek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 4 3 0 1 8 10

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazd
WWDW?

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-04-2021 19:10 KS Klub SportowyWyjazd
21-04-2021 20:30 OmegaDom
28-04-2021 21:00 TubylcyDom
05-05-2021 21:25 BiegunSportWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
12-05-2021 22:20 Płaszów - Serwis BankDom
Żymła SiermięgaWyjazd
Korkociagi.comDom
Stal Nowa HutaDom
KamebDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 7
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 1 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 7 2 2 0 0 0
1 1 3 1 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Browary Hills 32040 5 3 1 1 22-19
Krupiński Pompy 5 2 0 3 20-20
FC Kalinex 4 0 0 4 7-19
Tubylcy 4 2 2 0 12-9
Czyżyny 4 2 1 1 13-12
Omega 4 1 0 3 16-26
BiegunSport 4 2 0 2 18-19
KS Klub Sportowy 4 3 0 1 26-15
ZP Tartak 3 1 1 1 13-11
Jaglacci Tinderwolves 3 2 0 1 17-17
Porta Kraków 3 1 0 2 10-14
Cemark.pl 3 2 0 1 12-13
Pink Bowling 3 1 0 2 15-21
Nosacze 3 2 0 1 13-12
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-8
Home Broker 3 1 0 2 8-14
Holba 2 1 0 1 8-2
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 14-12
Korkociagi.com 2 1 0 1 10-9
Jager-Masters 2 2 0 0 20-1
Błękitna Wataha 2 1 0 1 18-9
Comarch 2 2 0 0 21-10
Aptiv 2 1 0 1 12-3
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-16
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 3-7
NEMBUD 2 1 0 1 10-16
Hutniczek 2 1 0 1 13-9
C.F. VilaNova 2 1 1 0 2-0
NZS UEK FC 2 1 0 1 8-7
Asy NH 2 0 0 2 9-20
Albatros 2 0 0 2 7-15
Stal Nowa Huta 2 0 0 2 5-16
Despero 2 0 0 2 5-9
Rafis 2 1 0 1 9-8
Piomet 1 0 0 1 5-6
AZS UEK 1 0 0 1 2-16
ADGO 1 0 0 1 1-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 7-0
Złote Chłopaki 1 0 1 0 5-5
Jala Dreips 1 1 0 0 6-1
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-2
Weldbud 1 1 0 0 8-4
Visko Gdów 1 0 0 1 6-11
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
Inter Kraków 1 1 0 0 4-1
Geodziki 1 1 0 0 1-0
CA Sharks 1 0 0 1 4-8
Bianconeri 1 0 0 1 5-6
GDA Investment 1 0 0 1 1-11
Victoria 1 1 0 0 7-1
Elita-Bud 1 0 0 1 2-11
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 5-10
Radka 1 1 0 0 9-1
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 6-1
ASTOR 1 0 0 1 5-9
AS Maestro 1 0 0 1 1-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-1
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 7-5
CCKS Chłopy 1 1 0 0 8-0
Hitachi ABB 1 1 0 0 4-1
All In 1 1 0 0 8-2
Zielone Muchomory 1 1 0 0 7-1
Drużyna A 1 1 0 0 8-5
Mazi Team 1 0 0 1 2-11
UBS Kraków 1 1 0 0 5-3
Sensible Soccer 1 1 0 0 6-1
Black Team 1 1 0 0 5-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-3
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 2-1
Sport Consulting Group 1 0 0 1 1-8
ISTV Sport 1 1 0 0 5-0
AKS Kabaret 1 1 0 0 2-0
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-1
Rocket Fuel 1 0 0 1 2-9
Janusze Futbolu 1 1 0 0 7-2
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 7-7
Się Wymyśli Potem 1 1 0 0 3-1
Olsza Team 1 0 0 1 6-10
7 Up 1 0 1 0 5-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-6
Pakerbox.pl 1 1 0 0 5-2
FC Revolution 1 1 0 0 10-4
Curva da Morte FC 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 4-5
Nie ma Lipy 1 0 0 1 4-5
TS Logitech 1 1 0 0 6-2
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-15
KS Augustyn 1 1 0 0 8-6
JogaBonito 1 0 0 1 4-7
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 6-4
Home Broker B 1 0 0 1 3-7
Rafis B 1 0 0 1 4-7
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 4-2