Notoryczni Debiutanci

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2018)

Koszulki: białe

Informacje dodatkowe: Zespół SoInteractive SA zmienił nazwę na Comarch S.A. przed startem sezonu Wiosna 2019. Od sezonu Wiosna 2020 jako Notoryczni Debiutanci.

Liderzy zespołu: Sebastian Stypka, Kamil Swaczyna, Andrzej Tuleja

Kapitan: Sebastian Stypka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 3 1 2 0 0 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazd
LWL??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Stare WilkiWyjazd
20-04-2021 19:35 SOLIDEXPERTWyjazd
05-05-2021 20:30 Rafis BWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
11-05-2021 20:30 Cairo-HondaDom
14-05-2021 20:00 Bishaka RetroDom
Home BrokerWyjazd
Inter KrakówWyjazd
4senalDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0 6
2 1 4 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 1
2 2 0 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
2 3 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
PAMedica 5 2 1 2 18-19
Rafis B 4 1 1 2 11-13
ADGO 4 2 0 2 15-12
Inter Kraków 4 2 1 1 13-7
Amadeus 4 2 0 2 22-21
CCKS Chłopy 4 3 0 1 14-9
Heineken HGSS 3 3 0 0 26-13
BAnerka 3 0 0 3 7-18
Czarny Lotos 3 3 0 0 19-8
SOLIDEXPERT 3 2 0 1 12-5
AGMA 3 2 0 1 12-9
Czyżyny 2 0 0 2 4-9
FC Butchers 2 2 0 0 12-4
Grande Bande 2 2 0 0 9-4
Weldbud 2 1 0 1 8-14
Grupa Partner 2 1 0 1 10-8
Krupiński Pompy 2 0 0 2 6-14
95 Tez Marcina Lutra 2 0 0 2 2-14
Rzezimieszki i Łobuzy 2 1 0 1 10-9
Piłkarski Klub Rzeźników 2 2 0 0 14-7
Hitachi ABB 2 0 0 2 4-9
eLCe 2 1 0 1 5-6
4senal 2 0 0 2 6-19
Contel Team 2 1 0 1 10-5
GS Aleco 2 1 0 1 9-10
SkillsMed Bezpieczniki 2 0 0 2 6-12
APLA 2 1 0 1 9-11
Bianconeri 2 0 1 1 6-11
Jaglacci Tinderwolves 2 0 1 1 4-6
Wonderkids 2 1 0 1 3-5
Wolni Strzelcy 1 0 1 0 3-3
Ostatni Bastion 1 1 0 0 2-1
Walkover 1 1 0 0 5-4
Kraków Airport 1 0 0 1 2-8
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-10
NZS UEK FC 1 1 0 0 4-2
Black Hawks 1 0 1 0 1-1
Oświecenia Team 1 0 0 1 1-8
Anonymous 1 0 0 1 3-17
Tubylcy 1 0 0 1 2-4
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4
Krakoska Piłka 1 0 1 0 2-2
Despero 1 0 1 0 3-3
NEMBUD 1 0 0 1 6-13
Aptiv 1 0 0 1 3-8
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-17
Kameb 1 1 0 0 7-5
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-2
Kraków Knights 1 0 1 0 2-2
ASTOR 1 0 1 0 4-4
ZSK '97 1 0 1 0 4-4
Football Heaven Bar 1 0 0 1 1-12
Gulden Draak 1 0 0 1 2-11
M&M 1 1 0 0 16-3
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 5-3
TSA Jugowice 1 0 0 1 1-3
Kaprin Kraków 1 0 0 1 3-4
DHL 1 0 0 1 3-4
Format 1 0 0 1 2-4
Cisco 1 0 0 1 3-5
AKS Kabaret 1 1 0 0 5-3
Amplus 1 0 0 1 2-3
Bambaryły 1 1 0 0 7-1
Pustynne Lisy 1 1 0 0 7-2
La Furia Roja 1 0 0 1 4-6
FC Po 40-tce 1 1 0 0 6-3
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 1-3
Asy NH 1 1 0 0 6-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 13-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-11
Żubry 1 1 0 0 8-3
Mazi Team 1 0 0 1 1-7
Porta Kraków 1 0 0 1 4-6
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-4
Nie ma Lipy 1 1 0 0 2-1
Deep Blue 1 0 0 1 4-5
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-6
Albatros 1 0 1 0 3-3
Stare Wilki 1 0 0 1 5-6