Rafis B

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017. Rok później Rafis B wycofał się z rozgrywek, by do nich powrócić przed startem sezonu Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C (Zima 2020/21), 3. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2017)

Koszulki: Zielono - czarne

Informacje dodatkowe: Ze składu Rafisu w kadrze zespołu znaleźli się Michał Bojanowicz, Rafał Ziętek, Bartłomiej Gajewski i Piotr Trzepatowski. Ponadto skład został uzupełniony o młodych zawodników, poniżej osiemnastego roku życia.

Liderzy zespołu: Michał Bojanowicz, Krzysztof Kękuś

Kapitan: Michał Bojanowicz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 11 3 7 1 -15 10

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomDom
LLWDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-05-2021 20:00 SOLIDEXPERTDom
08-06-2021 21:25 4senalWyjazd
09-06-2021 20:30 Home BrokerDom
16-06-2021 20:30 Notoryczni DebiutanciDom
21-06-2021 21:25 SOLIDEXPERTDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-06-2021 20:30 Home BrokerWyjazd
Szopeni FutboluWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 1 0 0 0 0 41
0 0 0 0 0 0 0
9 5 2 0 2 0 0
4 1 2 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 2 4 0 0 0 0
3 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 9
7 6 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 6 2 2 1 0 0
5 4 1 0 0 0 0
7 5 5 1 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0
9 3 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Notoryczni Debiutanci 5 2 2 1 18-16
4senal 4 1 1 2 18-32
SOLIDEXPERT 4 3 0 1 18-13
Jaglacci Tinderwolves 4 1 0 3 20-17
Nie ma Lipy 3 1 1 1 11-16
Bishaka Retro 3 1 0 2 11-20
Hitachi ABB 3 3 0 0 15-6
Kraków Airport 2 0 0 2 5-13
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 13-10
Albatros 2 1 0 1 14-13
Wonderkids 2 1 0 1 8-3
ADGO 2 1 0 1 5-11
CCKS Chłopy 2 1 0 1 7-11
Inter Kraków 2 0 0 2 4-9
NZS UEK FC 2 2 0 0 9-4
Big Time Kraków 2 1 0 1 11-7
Stomatologia Stupka Retro 2 0 1 1 6-9
JMG Futbol Team 2 0 0 2 11-21
Piraci 2.0 2 2 0 0 10-4
ZP Tartak 2 2 0 0 17-7
Heineken HGSS 2 1 1 0 10-6
Home Broker B 2 1 0 1 11-12
Stare Wilki 1 0 0 1 2-3
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
Krakoska Piłka 1 1 0 0 10-5
Złote Chłopaki 1 0 1 0 2-2
Despero 1 0 0 1 2-5
Home Broker 1 1 0 0 7-4
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-3
FC Meczdej 1 1 0 0 6-4
FC Mateco Kraków 1 1 0 0 9-7
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 4-7
Black Hawks 1 0 1 0 3-3
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-4
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-13
FC Lasowice 1 1 0 0 6-2
Darmart 1 0 1 0 5-5
Anonymous 1 0 0 1 6-7
FC Pelikany 1 0 0 1 2-6
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-6
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-3
KS Augustyn 1 0 0 1 6-7
Gracie o Gacie 1 1 0 0 6-4
Guerreros Licores 1 1 0 0 7-3
Comfort Tours Cracow 1 0 1 0 5-5
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 6-2
Black Team 1 1 0 0 14-2
Prawdziki 1 1 0 0 7-4
JogaBonito 1 0 0 1 2-11
Olsza Team 1 0 1 0 3-3
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
Omega 1 0 0 1 4-5
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 2-4
Coca Juniors 1 1 0 0 6-2
Grande Bande 1 0 0 1 0-4
PAMedica 1 0 0 1 2-13
Vittoria Kraków 1 0 1 0 2-2
BAnerka 1 1 0 0 8-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-10
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 5-10
Deep Blue 1 1 0 0 5-1
ISTV Sport 1 0 0 1 1-3
GSBK 1 1 0 0 8-5
BTCH 1 0 1 0 3-3
Styropian Garlinho 1 1 0 0 7-3
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 1-5