Szopeni Futbolu

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D/E (Zima 2020/21), 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Szaro-zielone

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu nawiązuje do faktu, że gracze zespołu kochają zarówno piłkę nożną, jak i muzykę klasyczną i dlatego ich gra jest płynna jak walc.

Liderzy zespołu: Sebastian Bator, Filip Gurgul

Kapitan: Filip Gurgul

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 11 4 6 1 -14 13

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdWyjazd
DWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-05-2021 19:35 SOLIDEXPERTDom
19-05-2021 20:30 Notoryczni DebiutanciDom
25-05-2021 20:30 Bishaka RetroWyjazd
09-06-2021 20:30 Notoryczni DebiutanciWyjazd
15-06-2021 19:35 Home BrokerWyjazd
-3:0

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-06-2021 20:30 SOLIDEXPERTDom
Rafis BDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 0 2 0 0 0 0
8 4 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 6 6 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 6 3 1 1 1 0
2 0 0 0 0 0 0
6 3 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 7 1 1 0 0 0
9 1 1 0 0 0 38
5 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 1 1 0 0 0 9
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 3 0 2 22-21
Nie ma Lipy 4 3 0 1 23-14
TS Logitech 3 2 1 0 15-5
Virtus Logistics 3 0 0 3 7-16
PWK 3 1 0 2 11-10
Nic się nie stało 3 1 1 1 9-9
Albatros 3 0 0 3 9-33
NZS UEK FC 3 2 0 1 18-8
Rekonwalescenci Skawina 3 1 1 1 10-8
4senal 3 1 0 2 9-13
Geodziki 3 1 0 2 8-7
FC Luje 2 1 1 0 12-7
ADGO 2 1 0 1 5-5
AZS Kozacy Bohuna 2 0 1 1 3-10
UBS Kraków 2 1 1 0 5-4
Hutniczek 2 1 0 1 11-12
Black Label 2 1 0 1 8-8
AVEVA 2 0 0 2 2-11
Notoryczni Debiutanci 2 1 0 1 5-10
Nowa Elektro Squad 2 1 1 0 9-7
Krakoska Piłka 2 1 0 1 13-11
Alliance 2 1 1 0 7-6
Vittoria Kraków 2 2 0 0 11-3
Big Time Kraków 2 1 0 1 3-6
FC Mateco Kraków 2 0 0 2 5-15
Home Broker 2 2 0 0 11-2
Armagedon - Jotel Bau 2 1 1 0 10-3
Janusze Futbolu 2 1 0 1 10-3
Calcio & Birra Kraków 2 2 0 0 7-0
Błękitna Wataha 2 2 0 0 9-2
GEO-ZENIT 2 0 0 2 5-15
Shamrock Projekty 1 0 0 1 2-12
PAMedica 1 1 0 0 12-3
Eagles Football Club 1 1 0 0 3-0
Red Bulls 1 0 0 1 5-7
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-2
KTS nad Wilgą 1 1 0 0 6-2
NiechSięBoio! 1 1 0 0 9-1
Boga Jonito 1 1 0 0 8-4
Chłopaki z Baraków 1 0 0 1 1-4
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 7-4
Perła Kraków 1 1 0 0 2-1
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-13
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
Stare Wilki 1 0 0 1 2-3
Rafis B 1 1 0 0 5-1
Bishaka Retro 1 0 0 1 3-5
Husaria Kraków 1 1 0 0 4-3
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 10-2
OSK Adrenalina 1 1 0 0 7-6
Browary Hills 32040 1 0 0 1 2-9
Rodzina Królewska 1 0 1 0 6-6
Radka 1 0 0 1 3-10
Płaszów - Serwis Bank 1 0 1 0 4-4
Apollo 30 1 0 0 1 4-7
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 6-7
Wadowscy 1 0 0 1 3-4
Wonderkids 1 1 0 0 3-2
Anonymous 1 0 0 1 4-5
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 11-5
Wściekłe Psy 1 1 0 0 5-1
ASTOR 1 0 0 1 3-4
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-0
Despero 1 0 1 0 2-2
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 9-3
Kraków Knights 1 0 0 1 1-4
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-7
CBB 1 1 0 0 8-0
7 Up 1 0 0 1 3-4
Inter Kraków 1 0 0 1 0-4