Stare Wilki

Historia: Stare Wilki w Futbolowej Lidze Szóstek rywalizują od sezonu Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze E1 (Wiosna 2020)

Koszulki: seledynowe

Liderzy zespołu: Feliks Bochenek, Krzysztof Kaczmarczyk, Piotr Wieliński

Kapitan: Piotr Wieliński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 9 5 4 0 0 15

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
LLWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-05-2021 19:00 Inter KrakówWyjazd
17-05-2021 19:35 4senalDom
21-05-2021 21:55 Bishaka RetroWyjazd
28-05-2021 20:05 Cairo-HondaWyjazd
07-06-2021 22:20 Home BrokerWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-06-2021 20:00 4senalWyjazd
30-06-2021 21:25 Bishaka RetroWyjazd
02-07-2021 21:55 Cairo-HondaDom
Inter KrakówDom
Nazwa Rozegrane mecze
9 0 0 0 0 0 0
3 0 0 1 0 0 8
6 0 0 0 0 0 0
7 2 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 5 2 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
4 0 1 0 0 0 11
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 7
9 4 8 1 0 0 0
6 9 3 3 0 0 0
2 2 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 4 2 0 0 0 2
9 1 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Silicon Creations 5 2 0 3 23-27
Jager-Masters 4 2 0 2 24-27
TS Logitech 4 0 0 4 3-17
Cairo-Honda 3 0 1 2 5-8
Wściekłe Psy 3 1 0 2 10-16
Perła Kraków 3 1 1 1 15-18
Big Time Kraków 2 1 1 0 5-4
Groove Street 2 0 0 2 6-12
Rekonwalescenci Skawina 2 2 0 0 10-4
AKS Kabaret 2 1 0 1 9-7
UBS Kraków 2 2 0 0 9-3
Red Bulls 1 0 0 1 1-4
Victoria 1 1 0 0 4-3
Ready4s 1 0 1 0 1-1
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 0-2
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-10
InPost 1 1 0 0 9-1
Nuova Forza 1 1 0 0 2-0
Wadowscy 1 1 0 0 6-1
Rafis B 1 1 0 0 3-2
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 5-1
4senal 1 0 0 1 3-7
Inter Kraków 1 0 0 1 1-3
Bishaka Retro 1 1 0 0 9-4
Home Broker 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 1 0 0 5-0
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-5
Shamrock Projekty 1 1 0 0 6-2
PWK 1 1 0 0 4-1
Vittoria Kraków 1 0 0 1 1-5
OSK Adrenalina 1 0 0 1 5-11
Wakanda FC 1 0 0 1 1-7
Stefanini 1 1 0 0 5-3
Black Label 1 0 0 1 2-10
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 1-7
Banda Pycholi 1 0 0 1 0-6
Powrót Żywych Trupów 1 0 0 1 4-6
FC Admind 1 1 0 0 6-3
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 3-14
Kameb 1 0 0 1 2-5
BKS Team 1 1 0 0 3-2
Wonderkids 1 0 0 1 1-8
Albero Meble 1 1 0 0 5-0
Eagles FC 1 0 0 1 2-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-6
Śledziki 1 1 0 0 5-2
AVEVA 1 0 1 0 2-2
Anonymous 1 0 0 1 5-10
Rocket Fuel 1 0 1 0 2-2
FC Luje 1 0 0 1 2-9
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 3-2