GEO-ZENIT

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2013.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D/E (Zima 2020/21), Mistrz Ligi A (Jesień 2014, Wiosna 2017, Jesień 2017, Jesień 2018), 2 miejsce w Lidze A (Wiosna 2016, Wiosna 2018), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2013), 2 miejsce Ligi B1 (Wiosna 2014), Finalista Pucharu Ligi A (Zima 2016/17)

Koszulki: błękitno-granatowe oraz czerwono-granatowe.

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, XXXIV

Informacje dodatkowe: Sponsorem jest Firma Geodezyjna GEO-ZENIT, od którego pochodzi nazwa zespołu. Oprócz nazwy, sponsor zapewnia także stabilną sytuację organizacyjną, sprzętową oraz finansową drużyny.

Lider zespołu: Krzysztof Filipczak, Dariusz Gawęcki.

Kapitan: Krzysztof Chlebda

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 3 3 0 0 15 9

Aktualna forma

DomWyjazdDom
WWW??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-04-2021 22:20 PWKDom
28-04-2021 20:00 Big Time KrakówWyjazd
04-05-2021 21:25 WadowscyDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-05-2021 19:00 Coca JuniorsDom
14-05-2021 21:00 AlbatrosWyjazd
Intense Football TeamDom
Perła KrakówDom
UBS KrakówWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 7 3 1 0 0
3 1 2 0 1 0
0 0 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0
3 5 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 9 3 2 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 11
0 0 0 0 0 0
3 2 5 0 0 0
1 1 1 0 0 0
2 0 4 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 10 3 1 6 40-47
XXXIV 9 4 2 3 30-33
Rafis 8 6 1 1 62-23
Amber 7 6 1 0 51-22
Aqua Soil 6 5 1 0 42-13
Cybermachina G. Pub 5 5 0 0 36-9
Oświecenia Team 5 5 0 0 53-11
Stomatologia Stupka 5 4 0 1 33-14
Czyżyny 4 4 0 0 38-6
Żymła Siermięga 4 4 0 0 31-10
GDA Investment 4 4 0 0 44-6
Home Broker 3 3 0 0 30-10
Egalite Bujakowianka 3 2 0 1 16-7
Piraci 3 2 1 0 18-9
Football Heaven Bar 3 3 0 0 25-10
Piomet 3 3 0 0 34-7
Inter Kraków 3 2 0 1 27-9
Spartan 2 1 0 1 14-9
PHU Olipra 2 1 1 0 7-5
FC po Nalewce 2 1 0 1 17-7
Bishaka Kurdwanów 2 2 0 0 20-4
Aptiv 2 2 0 0 31-9
Sław-Mont 2 2 0 0 12-5
Szopeni Futbolu 2 2 0 0 15-5
NiechSięBoio! 2 1 0 1 5-4
Chłopaki z Baraków 2 2 0 0 10-3
Deniko Drink Team 2 1 1 0 9-7
Etanol United 2 1 1 0 12-6
CA Sharks 2 2 0 0 14-9
b3k 2 2 0 0 18-8
FC Po 40-tce 2 2 0 0 17-1
EmiTel 2 1 0 1 14-11
Vittoria Kraków 2 2 0 0 14-4
Bażanty 2 1 0 1 10-9
FC Butchers 2 2 0 0 17-5
Jolly Roger 2 2 0 0 8-4
SeeKrakow 2 2 0 0 38-6
Delta Dębica 2 2 0 0 27-9
Na Zero z Przodu 2 1 1 0 14-4
Leanpassion 2 2 0 0 7-5
Pizzeria Football 2 2 0 0 25-5
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-3
Wadowscy 1 1 0 0 9-4
Krakoska Piłka 1 1 0 0 3-2
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 16-5
KTS nad Wilgą 1 1 0 0 15-3
Black Label 1 1 0 0 11-3
MassATTACK 1 0 0 1 4-5
Nic się nie stało 1 1 0 0 8-4
Cemark.pl 1 1 0 0 11-4
Red Bulls 1 1 0 0 8-1
Eagles Football Club 1 1 0 0 13-4
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 6-5
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 12-0
Boga Jonito 1 1 0 0 8-3
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 8-3
AS Maestro 1 1 0 0 11-4
FC Lasowice 1 1 0 0 9-1
Amadeus 1 1 0 0 11-6
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 7-4
DTW-Galacticos 1 1 0 0 6-3
Dzida w Przód 1 1 0 0 10-1
Voigt Medica 1 1 0 0 2-1
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 10-0
FC Kalinex 1 1 0 0 10-3
Klepa Team 1 1 0 0 12-3
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 7-0
Bruta 1 0 0 1 3-7
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 24-0
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 9-2
PAMedica 1 1 0 0 8-1
Darmat 1 0 1 0 4-4
AKS Kabaret 1 1 0 0 5-0
Słoneczne GEO 1 1 0 0 7-2
Vertical Studio 1 1 0 0 13-6
Fronton 1 1 0 0 10-0
Victoria 1 1 0 0 15-4
PWK 1 1 0 0 5-4