Nic się nie stało

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2015. Po dwóch sezonach Nic się nie stało wycofało się z dalszej rywalizacji, by powrócić do niej przed startem sezonu Wiosna 2019.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E2 (Jesień 2020), 2. miejsce w Lidze E1 (Jesień 2019)

Koszulki: żółte

Dodatkowe informacje: Skład drużyny jest międzynarodowy, chociaż w znacznej mierze opiera się o graczy z Francji.

Liderzy zespołu: Anthony Schacherer, Yaroslav Pavlushonok, Bertrand Perio

Kapitan: Bertrand Perio

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 3 3 0 0 14 9

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazd
WWW??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-04-2021 19:35 Galactic FootballWyjazd
26-04-2021 19:00 UBS KrakówDom
28-04-2021 22:20 PWKWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-05-2021 19:00 Big Time KrakówDom
12-05-2021 22:20 Coca JuniorsWyjazd
AlbatrosDom
Intense Football TeamWyjazd
Perła KrakówDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 6 8 2 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
3 1 1 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2 1 3 0 0 0
3 0 2 0 0 5
3 10 2 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 4 2 1 1 15-16
Za Słabi na B klasę 3 3 0 0 17-5
NiechSięBoio! 3 2 0 1 19-10
Szopeni Futbolu 3 1 1 1 9-9
Janusze Futbolu 3 2 0 1 12-6
Powrót Żywych Trupów 3 3 0 0 19-0
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-8
UBS Kraków 3 1 2 0 13-5
Brainly 2 1 0 1 16-8
Błękitna Wataha 2 2 0 0 10-5
Boga Jonito 2 1 1 0 6-4
Vittoria Kraków 2 2 0 0 23-5
Despero 2 1 0 1 13-15
InPost 2 2 0 0 13-2
Wzmocnieni FC 2 1 0 1 9-10
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-4
Hutniczek 2 1 0 1 11-11
ZK Bruk 2 2 0 0 8-6
FC Pelikany 2 2 0 0 21-2
Hitachi ABB 2 1 1 0 11-3
ADGO 1 0 0 1 2-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-5
GROM 1 1 0 0 4-3
Amber Gol B 1 0 0 1 2-5
No Name 1 1 0 0 3-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 10-1
Nafta Kraków Retro 1 1 0 0 8-0
BKS Team 1 0 0 1 3-5
Śledziki 1 1 0 0 7-2
Fi Squad 1 1 0 0 5-3
Kraków Knights 1 0 0 1 1-2
Albatros 1 0 0 1 1-7
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 7-3
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-8
Eagles Football Club 1 1 0 0 4-2
Chłopaki z Baraków 1 0 0 1 2-5
Red Bulls 1 0 0 1 3-4
Black Label 1 1 0 0 5-1
KTS nad Wilgą 1 1 0 0 9-3
Menu Catering 1 1 0 0 5-0
PWK 1 1 0 0 4-0
Alliance 1 0 0 1 2-8
4senal 1 0 0 1 5-6
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 1-3
Nie ma Lipy 1 0 0 1 2-7
DK Logistics 1 0 0 1 3-12
Max Apartments 1 0 0 1 1-11
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-5
TeamTechnik 1 0 0 1 2-5
ISTV Sport 1 1 0 0 4-3
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 6-5
Gulden Draak 1 1 0 0 5-4
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-2
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 3-8
Mek-trans 1 0 0 1 4-9
Contel Team 1 0 0 1 2-7
FC Admind 1 1 0 0 5-0
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-6
Budintech 1 1 0 0 5-0
Familia de Papel 1 1 0 0 8-4
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-4
UPM-Kymmene B 1 0 0 1 4-8
Restauracja V8 1 1 0 0 11-0
Styropian Garlinho 1 0 0 1 0-8
Krakoska Piłka 1 0 1 0 5-5
Galactic Football 1 1 0 0 7-5