Big Time Kraków

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2019)

Informacje dodatkowe: Kapitan Carlos Diaz miał pierwotnie grać w zespole Escolab, ale postanowił stworzyć swoją drużynę. Kadra Big Time Kraków składa się z zawodników różnych narodowości.

Liderzy zespołu: Joeffrey Cottend, Carlos Diaz Bedmar, Patryk Jagustyn

Kapitan: Carlos Diaz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 3 1 2 0 -10 3

Aktualna forma

DomWyjazdDom
WLL??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-04-2021 21:00 Intense Football TeamDom
20-04-2021 19:35 Ready4sWyjazd
28-04-2021 20:00 GEO-ZENITDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-05-2021 19:00 Nic się nie stałoWyjazd
10-05-2021 20:00 Hitachi ABBWyjazd
Galactic FootballWyjazd
Coca JuniorsWyjazd
AlbatrosDom
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0
3 0 1 0 0 20
3 4 2 1 0 0
3 1 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0
1 0 2 0 0 0
2 0 0 0 0 0
3 1 2 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Jaglacci Tinderwolves 5 1 0 4 11-29
Rekonwalescenci Skawina 4 1 0 3 9-14
NZS UEK FC 3 3 0 0 9-2
UBS Kraków 3 1 1 1 8-5
Prawdziki 3 1 0 2 8-14
KS Augustyn 3 1 0 2 15-14
Złote Chłopaki 2 1 0 1 5-7
Nosacze 2 0 0 2 2-15
Krupiński Pompy 2 1 0 1 7-15
Zakręcony Rogal 2 2 0 0 11-7
Comarch 2 1 0 1 12-12
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 7-9
Wadowscy 2 1 0 1 6-7
Rafis B 2 1 0 1 7-11
OlszaII 2 1 1 0 7-6
Wściekłe Psy 2 2 0 0 8-4
Porta Kraków 2 0 0 2 3-15
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
ZP Tartak 2 0 1 1 5-8
Stare Wilki 2 0 1 1 4-5
7 Up 2 1 0 1 14-12
Galeco Team 2 0 1 1 5-14
Żubry 2 0 0 2 5-11
Cairo-Honda 2 0 0 2 3-11
Albatros 2 0 1 1 8-11
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 6-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Black Label 1 1 0 0 12-1
Hitachi ABB 1 0 0 1 2-3
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 3-6
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
Kraków Airport 1 0 0 1 6-7
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Despero 1 0 0 1 2-4
4senal 1 1 0 0 5-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-5
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
Victoria 1 1 0 0 4-1
Red Bulls 1 1 0 0 3-2
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 7-1
Intense Football Team 1 1 0 0 6-4
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-12
Alliance 1 0 1 0 3-3
NEMBUD 1 0 0 1 0-5
Rodzina Królewska 1 0 0 1 0-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-10
Fightłapy 1 1 0 0 10-2
YOHO Cats 1 0 1 0 5-5
Galaktikos 1 1 0 0 6-4
JogaBonito 1 1 0 0 6-3
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 3-4
Home Broker B 1 0 0 1 3-4
JMG Futbol Team 1 0 0 1 7-11
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
Nie ma Lipy 1 0 0 1 3-9
Olsza Team 1 0 0 1 4-5
Omega 1 0 0 1 3-11
Curva da Morte FC 1 0 0 1 2-8
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 4-3
FC Revolution 1 0 0 1 2-11
Pakerbox.pl 1 1 0 0 8-7
Pink Bowling 1 0 0 1 1-12
Aptiv 1 0 0 1 1-5
Holba 1 0 0 1 1-12
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-12
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 5-3
FC Kalinex 1 0 0 1 2-10
Vittoria Kraków 1 0 1 0 3-3
Apollo 30 1 1 0 0 6-4
OSK Adrenalina 1 1 0 0 4-2
Ready4s 1 0 0 1 1-4