Virtus Logistics

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 i składała się głównie z zawodników grających wcześniej w innych zespołach FLS oraz w niższych ligach regionalnych.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Białe z elementami zielono-niebieskimi

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od jej sponsora - firmy Virtus Logistics, zajmującej się transportem międzynarodowym oraz spedycją morską.

Liderzy zespołu: Iwan Polakow, Andrzej Skulski, Grzegorz Szczepan

Kapitan: Dawid Podhajny

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 2 0 2 0 -7 0

Aktualna forma

WyjazdDom
LL???

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-04-2021 21:25 Red BullsWyjazd
27-04-2021 19:35 Wybrzeże Klatki SchodowejDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-05-2021 21:25 NZS UEK FCWyjazd
11-05-2021 20:30 TS LogitechDom
13-05-2021 22:20 Fi SquadWyjazd
Team SpiritWyjazd
C-BullsDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 1 0 0 16
0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2 3 2 0 0 0
2 1 4 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Szopeni Futbolu 3 3 0 0 16-7
TS Logitech 3 2 1 0 20-8
Geodziki 3 1 1 1 11-9
Armagedon - Jotel Bau 2 2 0 0 13-5
Grande Bande 2 2 0 0 16-8
FC Po 40-tce 2 1 0 1 10-11
Błękitna Wataha 2 2 0 0 23-13
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 9-9
Janusze Futbolu 2 2 0 0 10-4
Wakanda FC 2 0 0 2 5-11
Hitachi ABB 2 1 0 1 11-10
Banda Pycholi 2 0 0 2 4-14
Piłkarski Klub Rzeźników 2 1 0 1 4-8
ASTOR 2 1 0 1 6-8
Rodzina Królewska 1 0 0 1 3-6
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-12
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-6
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 5-11
Apollo 30 1 1 0 0 11-4
FC Dłubnia 1 0 0 1 5-7
Fuste Kraków 1 1 0 0 6-3
Jala Dreips 1 0 1 0 6-6
Husaria Kraków 1 0 0 1 3-11
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 3-8
Bianconeri 1 1 0 0 3-2
Victoria 1 1 0 0 4-1
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 1-4
FC Meczdej 1 0 0 1 5-7
Red Bulls 1 0 0 1 5-11
Krakoska Piłka 1 0 0 1 3-5
Kameb 1 0 0 1 2-7
Shamrock 1 1 0 0 9-6
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
7 Up 1 0 0 1 2-10
Browary Hills 32040 1 0 0 1 4-5
CBB 1 1 0 0 5-0
Radka 1 0 0 1 2-3
Kraków Knights 1 1 0 0 14-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-4
Aptiv 1 0 0 1 2-5
Inter Kraków 1 0 0 1 1-3
GSBK 1 1 0 0 10-2
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 8-5
Żubry 1 1 0 0 6-4
Elita-Bud 1 0 0 1 4-12
Omega 1 1 0 0 5-4
Alliance 1 1 0 0 6-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-5