NZS UEK FC

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016. Po półrocznej przerwie NZS wrócił do rozgrywek przed sezonem Wiosna 2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: niebieskie

Dodatkowe informacje: Zespół powstał z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a większość graczy to osoby działające w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK. Kilku zawodników ma doświadczenie w krakowskich rozgrywkach piłkarskich m.in. w FLS a także Akademickim Związku Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego.  

Liderzy zespołu: Tomasz Dzierżewicz, Paweł Dybczak, Jan Maślanka

Kapitan: Marcin Sarapata  

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 3 0 3 0 -3 0

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazd
LLL??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
C-BullsWyjazd
20-04-2021 22:20 TS LogitechDom
27-04-2021 20:30 Team SpiritWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-05-2021 21:25 Virtus LogisticsDom
11-05-2021 21:25 Za Słabi na B klasęWyjazd
Krakoska PiłkaDom
PAMedicaWyjazd
Chłopaki z BarakówWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 0 0 0 0
3 0 0 1 0 5
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 1 0
2 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 2 1 2 17-19
Hitachi ABB 4 1 1 2 17-21
Frytki Belgijskie w Krk. 3 2 0 1 13-12
Vittoria Kraków 3 2 1 0 13-11
Wolni Strzelcy 3 0 1 2 7-12
Anonymous 3 1 0 2 13-14
Albatros 3 0 0 3 5-10
Szopeni Futbolu 3 1 0 2 8-18
Big Time Kraków 3 0 0 3 2-9
Black Team 3 2 1 0 29-6
Sensusmed Rolmet KW 3 3 0 0 29-8
Rodzina Królewska 2 1 0 1 4-12
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-8
Perła Kraków 2 1 0 1 6-6
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-8
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 4-5
4senal 2 0 0 2 5-11
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 11-14
Rafis B 2 0 0 2 4-9
Ready4s 2 0 1 1 4-5
Nie ma Lipy 2 2 0 0 9-2
AS Maestro 2 1 0 1 9-7
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 6-10
Black Label 2 2 0 0 10-5
Sport Consulting Group 2 1 0 1 4-5
ADGO 2 0 1 1 5-8
Prawdziki 2 1 0 1 7-8
TS Logitech 2 1 0 1 3-1
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-0
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 7-3
UBS Kraków 1 1 0 0 2-0
Wadowscy 1 0 0 1 0-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4
Wściekłe Psy 1 0 1 0 3-3
Alliance 1 0 0 1 3-7
ANTyloopy 1 1 0 0 6-3
ROCH 1 0 1 0 4-4
Aptiv2 1 1 0 0 4-2
Piraci 2.0 1 0 0 1 0-5
C-Bulls 1 0 0 1 1-2
Stomatologia Stupka Retro 1 0 0 1 0-9
FC Lasowice 1 0 0 1 1-5
FC Mateco Kraków 1 1 0 0 5-0
Bishaka Retro 1 0 0 1 0-10
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 2-4
FC Meczdej 1 0 0 1 2-14
Hutniczek 1 0 1 0 5-5
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
CCKS Chłopy 1 0 0 1 3-10
Black Hawks 1 0 0 1 1-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-4
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 1-8
FC Luje 1 1 0 0 3-1
PWK 1 1 0 0 3-1
Apollo 30 1 0 0 1 5-13
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-7
Format 1 0 0 1 3-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-0
FC Kalinex 1 0 0 1 0-6
CA Sharks 1 0 0 1 0-1
Walkover 1 0 0 1 3-5
Amber 1 0 0 1 4-7
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
JogaBonito 1 1 0 0 4-0
AS Romy 1 1 0 0 6-1
Grupa Partner 1 0 1 0 3-3
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 4-2
OREO 1 1 0 0 8-3
Olsza Team 1 1 0 0 2-1
ISTV Sport 1 1 0 0 10-0
Rocket Fuel 1 1 0 0 7-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 5-2
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-7
Ekipa Wino 1 0 0 1 0-5
PAMedica 1 0 0 1 3-7
OSK Adrenalina 1 0 1 0 5-5
Pink Bowling 1 0 0 1 1-10
FC Samaobrona 1 1 0 0 7-6
ZP Tartak 1 1 0 0 8-2
Porta Kraków 1 1 0 0 4-3
Curva da Morte FC 1 0 1 0 6-6
Comarch 1 0 0 1 4-9
ZSK '97 1 0 0 1 1-2
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 3-7
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-2
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-5
FC Revolution 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-14
Nosacze 1 0 0 1 4-5
Krupiński Pompy 1 1 0 0 4-3
Amadeus 1 0 0 1 1-11
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 0-5
Al Capone 1 0 1 0 3-3
Team Spirit 1 0 0 1 1-2