Janusze Futbolu

Historia: Zespół powstał przed zimowym Pucharem Ligi 2016/2017.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: czarne

Dodatkowe informacje: Drużynę Januszy Futbolu cechuje świetna atmosfera na meczach. Zarówno w zespole, jak i wśród licznej na ogół widowni, która pojawi się na trybunach dopingować swoich ulubieńców. Drużyna stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i czerpanie przyjemności z gry. Ciekawostką jest fakt, że zespół ten od sezonu 2018/2019 rywalizuje w Pucharze Polski na dużym boisku.

Liderzy zespołu: Konrad Jeż, Dawid Strecker, Michał Turkowski

Kapitan: Dawid Strecker

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 4 0 3 1 -4 1

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDom
LDLL?

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Armagedon - Jotel BauDom
20-04-2021 22:20 Dziki KrakówWyjazd
28-04-2021 19:35 Synowie GepettaWyjazd
05-05-2021 19:00 Silicon CreationsDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
11-05-2021 19:35 Gwoździe KretówDom
Kraków Wild DogsWyjazd
H&S TeamDom
Powrót Żywych TrupówWyjazd
Vittoria KrakówWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
3 5 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0
3 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0
3 0 0 0 1 10
0 0 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0
3 0 0 0 0 0
3 0 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
UBS Kraków 6 1 2 3 21-29
Błękitna Wataha 5 1 0 4 15-21
OREO 5 1 2 2 15-17
Armagedon - Jotel Bau 5 1 1 3 18-25
GSBK 5 0 0 5 8-32
Powrót Żywych Trupów 4 4 0 0 19-2
TS Logitech 4 1 0 3 12-13
Nic się nie stało 3 1 0 2 6-12
Heineken HGSS 3 1 1 1 7-6
Deportivo La Speluna 3 2 1 0 24-11
ZK Bruk 3 1 0 2 10-21
Na Zero z Przodu 3 2 0 1 17-12
Hutniczek 2 0 0 2 5-19
Wodociągi Miasta Krakowa 2 0 0 2 1-36
Black Team 2 2 0 0 7-5
Wzmocnieni FC 2 0 0 2 4-8
FC Admind 2 1 0 1 3-2
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 3-10
Ostatni Bastion 2 0 1 1 5-9
Calcio & Birra Kraków 2 0 0 2 2-8
Bambaryły 2 0 0 2 2-9
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-32
InPost 2 1 0 1 5-9
Fuzja AZ 2 1 0 1 5-1
Coca Juniors 2 0 1 1 7-12
Geodziki 2 0 0 2 3-19
La Furia Roja 2 0 0 2 9-20
Sensible Soccer 2 1 0 1 6-8
Format 2 0 0 2 1-21
Egalite Bujakowianka 2 0 0 2 4-18
Fi Squad 2 1 0 1 4-7
No Name 2 0 1 1 5-7
Virtus Logistics 2 0 0 2 4-10
Śledziki 2 0 0 2 0-9
ZSK '97 2 0 0 2 6-10
Boga Jonito 1 0 0 1 3-4
Husaria Kraków 1 0 0 1 0-3
Synowie Gepetta 1 0 0 1 1-2
Dziki Kraków 1 0 1 0 2-2
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 4-3
Nafta Kraków Retro 1 0 1 0 4-4
NiechSięBoio! 1 0 1 0 2-2
Familia de Papel 1 0 0 1 1-2
Nie ma Lipy 1 0 0 1 1-6
Restauracja V8 1 0 0 1 2-13
Wściekłe Psy 1 0 0 1 1-6
Red Bulls 1 0 0 1 0-4
Budintech 1 1 0 0 3-2
AVEVA 1 0 0 1 2-6
Vittoria Kraków 1 0 1 0 6-6
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-2
Despero 1 0 0 1 1-9
FC Revolution 1 0 0 1 1-4
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-18
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 3-3
UPM Griffins 1 0 0 1 3-4
Porta Kraków 1 0 0 1 3-7
eLCe 1 0 0 1 1-11
Al Capone 1 0 0 1 0-12
Wielka Szóstka 1 0 0 1 2-4
FC Pelikany 1 1 0 0 6-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-11
Pustynne Lisy 1 0 0 1 0-8
YOHO Cats 1 0 0 1 5-7
AS Romy 1 0 0 1 1-13
7 Up 1 0 0 1 1-8
Black Hawks 1 0 0 1 3-6
KS Augustyn 1 0 0 1 1-17
Technikum TEB Edukacja 1 0 0 1 1-5
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-4
Albatros 1 0 0 1 3-11
Asy NH 1 0 0 1 1-14
Prawdziki 1 0 0 1 2-7
Mazi Team 1 0 0 1 1-10
All In 1 1 0 0 5-0
Drużyna A 1 0 0 1 1-9
Zielone Muchomory 1 1 0 0 2-1
Grand Parade 1 1 0 0 3-2
Krupiński Pompy 1 0 0 1 0-15
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-14
OlszaII 1 1 0 0 9-5
Comarch 1 1 0 0 5-2
Orzeł' 12 1 0 0 1 3-9
Silicon Creations 1 0 0 1 2-4