Zabankuj.pl

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2012 i utworzona została przez graczy, którzy wspólnie, towarzysko grali mniej więcej od 4 lat.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: Niebieskie

Najwięksi rywale: SeeKrakow

Dodatkowe informacje: Pierwotna nazwa zespołu (TopSixTeam) nawiązywała do nazwy ligi, kadra drużyny złożona jest ze znajomych ze szkoły, studiów oraz wspólnych imprez. Od sezonu Jesień 2013 pod obecną nazwą.

Liderzy zespołu: Jakub Zasada

Kapitan: Krzysztof Augustyniak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 11 6 4 1 11 19

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
WWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-05-2021 19:00 ŚledzikiDom
01-06-2021 20:30 FC STILLBarDom
09-06-2021 21:25 GeodzikiWyjazd
29-06-2021 19:35 Zapomniane TalentyWyjazd
09-07-2021 20:05 AKS KabaretDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-06-2021 20:30 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 2 2 0 0 0
3 2 3 0 0 0
11 6 13 1 1 0
4 4 8 2 0 0
2 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
9 7 3 0 0 0
4 6 2 0 0 0
4 3 1 0 0 0
6 6 6 1 0 0
6 0 2 0 0 31
2 0 0 0 0 0
6 4 2 0 0 0
5 0 0 1 0 13
9 7 2 0 0 0
1 5 1 1 0 0
5 3 3 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 7 3 2 2 28-20
FC Po 40-tce 5 2 1 2 25-33
BKS Team 4 1 1 2 14-17
Korkociagi.com 4 2 0 2 22-20
Grupa Partner 4 2 1 1 22-18
Aptiv 4 1 1 2 17-20
Bishaka Kurdwanów 4 1 1 2 10-23
Ekipa Wino 4 3 0 1 22-13
AKS Kabaret 3 2 0 1 16-9
SeeKrakow 3 2 0 1 16-6
Delta Squad 3 1 0 2 18-22
Victoria 3 2 0 1 11-5
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 12-15
Pizzeria Football 3 1 1 1 12-12
Piraci 3 1 1 1 14-24
Błękitna Siermięga 3 0 0 3 16-36
CA Sharks 3 2 0 1 19-16
Rocket Fuel 3 2 0 1 11-10
PAMedica 2 1 1 0 14-8
Home Broker 2 0 0 2 10-15
Galactik Football 2 1 1 0 10-9
Black Label 2 1 0 1 7-7
Black Hawks 2 1 0 1 10-13
Delta Dębica 2 0 1 1 8-21
FC Podchmieleni 2 0 0 2 7-28
EmiTel 2 1 0 1 9-9
Walkover 2 1 0 1 14-11
VILO F.C. 2 0 0 2 9-15
Czyżyny 2 0 0 2 1-13
Leanpassion 2 1 0 1 10-9
Pink Bowling 2 1 0 1 4-7
Al Capone 2 2 0 0 12-6
AS Maestro 2 0 1 1 6-9
Sensusmed Rolmet KW 2 1 0 1 9-5
Techglass 2 0 0 2 2-16
M&M 2 1 0 1 12-7
Drewnleś Szóstka V. 2 1 0 1 8-5
Spartan 2 2 0 0 18-2
Motul Kraków 2 1 1 0 7-2
KPPN 2 1 0 1 7-10
Nie ma Lipy 2 1 0 1 5-9
KSEERO pl Lokomotiv 2 0 0 2 6-18
La Furia Roja 2 1 0 1 8-7
FC Butchers 2 2 0 0 18-5
Kanonierzy 2 0 0 2 6-17
Desperados 2 2 0 0 11-7
Omega 2 1 0 1 9-11
ROCH 2 1 0 1 11-11
Hitachi Energy 1 1 0 0 5-1
AZS UEK 1 0 0 1 4-17
Perła Kraków 1 0 0 1 2-6
Shamrock 1 0 1 0 5-5
Żubry 1 0 0 1 1-7
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 8-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 4-8
GSBK 1 0 0 1 0-2
Soley 1 1 0 0 7-2
KS Augustyn 1 0 1 0 3-3
Radka 1 0 0 1 5-7
eLCe 1 0 0 1 3-11
Nic się nie stało 1 0 0 1 2-8
GS Aleco 1 0 0 1 0-11
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-20
Korupcja 1 0 0 1 2-4
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-10
Galeco Team 1 0 0 1 4-8
Jala Dreips 1 0 0 1 1-3
FC Lasowice 1 1 0 0 8-5
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
Wadowscy 1 0 0 1 1-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 7-6
Big Time Kraków 1 1 0 0 6-2
Śledziki 1 1 0 0 2-0
Geodziki 1 0 0 1 2-3
FC STILLBar 1 1 0 0 8-1
Internaziomale 1 0 0 1 3-13
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 10-4
Borek F.C. 1 1 0 0 7-4
Silicon Creations 1 1 0 0 6-3
H&S Team 1 1 0 0 6-2
Heineken HGSS 1 1 0 0 9-2
Revo Drink Team 1 0 0 1 3-4
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-0
Dziki Wschód 1 0 0 1 6-7
Stara Gwardia 1 0 0 1 2-5
FC Dłubnia 1 1 0 0 9-3
Piomet 1 0 0 1 6-14
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 1-7
Amber 1 0 0 1 3-7
Czarny Lotos 1 1 0 0 9-2
Klepa Team 1 0 0 1 5-7
FC BONSAI 1 1 0 0 8-0
Dzida w Przód 1 1 0 0 6-1
Deniko Drink Team 1 0 0 1 3-5
TSA Jugowice 1 1 0 0 3-2
ISTV Sport 1 1 0 0 16-5
APLA 1 1 0 0 4-1
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-3
Brotha Collective 1 1 0 0 10-3
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 4-2
Trzynastka 1 1 0 0 10-4
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 2-6
Porta Kraków 1 0 0 1 3-6
Drink Team B 1 0 1 0 2-2
FC po Nalewce 1 0 0 1 6-12
Inter Kraków 1 0 0 1 3-4
Etanol United 1 0 1 0 3-3
Szesnastka 1 0 0 1 2-7
Meteor Kraków 1 0 1 0 3-3
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-1
Sęk Team 1 1 0 0 7-4
Amadeus 1 0 0 1 4-7
DK Logistics 1 0 0 1 4-9
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 10-3
Bażanty 1 1 0 0 4-3
Żymła Siermięga 1 1 0 0 6-3
Sław-Mont 1 0 0 1 1-5
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 3-1
Niezniszczalni 1 1 0 0 4-3
Vola United 1 1 0 0 7-4
Max Apartments 1 0 0 1 2-9
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-6
Brygada Kryzys 1 0 0 1 1-10
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 7-4
Aqua Soil 1 0 0 1 2-3
Doitbetter.pl 1 1 0 0 7-4
Cybermachina G. Pub 1 0 1 0 1-1
Feraina 1 1 0 0 6-3
GDA Investment 1 0 0 1 3-9
Amber Gol B 1 0 1 0 2-2
PGD Grupa 1 0 0 1 2-8
Voigt Medica 1 0 0 1 2-8
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 1-3