Zabankuj.pl

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2012 i utworzona została przez graczy, którzy wspólnie, towarzysko grali mniej więcej od 4 lat.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: Niebieskie

Najwięksi rywale: SeeKrakow

Dodatkowe informacje: Pierwotna nazwa zespołu (TopSixTeam) nawiązywała do nazwy ligi, kadra drużyny złożona jest ze znajomych ze szkoły, studiów oraz wspólnych imprez. Od sezonu Jesień 2013 pod obecną nazwą.

Liderzy zespołu: Jakub Zasada

Kapitan: Jakub Zasada

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 9 4 4 1 4 13

Aktualna forma

DomDomDomDomWyjazd
DLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-05-2021 20:00 BKS TeamDom
25-05-2021 21:25 InternaziomaleDom
28-05-2021 19:00 ŚledzikiDom
01-06-2021 20:30 FC STILLBarDom
09-06-2021 21:25 GeodzikiWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-06-2021 20:30 NEMBUD BDom
29-06-2021 19:35 Zapomniane TalentyWyjazd
AKS KabaretDom
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 1 0 0 0
2 1 1 0 0 0
9 6 7 0 1 0
3 1 5 1 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
8 5 2 0 0 0
2 2 1 0 0 0
3 1 1 0 0 0
6 6 6 1 0 0
6 0 2 0 0 31
2 0 0 0 0 0
6 4 2 0 0 0
3 0 0 1 0 4
7 5 2 0 0 0
1 5 1 1 0 0
5 3 3 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 6 3 2 1 26-15
FC Po 40-tce 5 2 1 2 25-33
Bishaka Kurdwanów 4 1 1 2 10-23
Grupa Partner 4 2 1 1 22-18
Aptiv 4 1 1 2 17-20
Ekipa Wino 4 3 0 1 22-13
Korkociagi.com 4 2 0 2 22-20
Pizzeria Football 3 1 1 1 12-12
CA Sharks 3 2 0 1 19-16
Rocket Fuel 3 2 0 1 11-10
Delta Squad 3 1 0 2 18-22
SeeKrakow 3 2 0 1 16-6
Victoria 3 2 0 1 11-5
Piraci 3 1 1 1 14-24
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 12-15
Błękitna Siermięga 3 0 0 3 16-36
Sensusmed Rolmet KW 2 1 0 1 9-5
Home Broker 2 0 0 2 10-15
Al Capone 2 2 0 0 12-6
Leanpassion 2 1 0 1 10-9
M&M 2 1 0 1 12-7
Techglass 2 0 0 2 2-16
Delta Dębica 2 0 1 1 8-21
EmiTel 2 1 0 1 9-9
VILO F.C. 2 0 0 2 9-15
Czyżyny 2 0 0 2 1-13
Walkover 2 1 0 1 14-11
Pink Bowling 2 1 0 1 4-7
PAMedica 2 1 1 0 14-8
BKS Team 2 1 1 0 10-5
Omega 2 1 0 1 9-11
AS Maestro 2 0 1 1 6-9
ROCH 2 1 0 1 11-11
Spartan 2 2 0 0 18-2
Desperados 2 2 0 0 11-7
Drewnleś Szóstka V. 2 1 0 1 8-5
FC Butchers 2 2 0 0 18-5
KSEERO pl Lokomotiv 2 0 0 2 6-18
La Furia Roja 2 1 0 1 8-7
Motul Kraków 2 1 1 0 7-2
AKS Kabaret 2 1 0 1 10-4
Kanonierzy 2 0 0 2 6-17
FC Podchmieleni 2 0 0 2 7-28
KPPN 2 1 0 1 7-10
Amber 1 0 0 1 3-7
Revo Drink Team 1 0 0 1 3-4
Amadeus 1 0 0 1 4-7
Heineken HGSS 1 1 0 0 9-2
FC STILLBar 1 1 0 0 8-1
Borek F.C. 1 1 0 0 7-4
Black Label 1 0 0 1 3-6
Internaziomale 1 0 0 1 3-13
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 10-3
Geodziki 1 0 0 1 2-3
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 1-7
Sław-Mont 1 0 0 1 1-5
Black Hawks 1 0 0 1 5-9
Dziki Wschód 1 0 0 1 6-7
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-0
Soley 1 1 0 0 7-2
Shamrock 1 0 1 0 5-5
KS Augustyn 1 0 1 0 3-3
Żubry 1 0 0 1 1-7
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 8-3
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
GSBK 1 0 0 1 0-2
AZS UEK 1 0 0 1 4-17
FC Lasowice 1 1 0 0 8-5
Jala Dreips 1 0 0 1 1-3
Radka 1 0 0 1 5-7
eLCe 1 0 0 1 3-11
FC Dłubnia 1 1 0 0 9-3
GS Aleco 1 0 0 1 0-11
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-20
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-10
Galeco Team 1 0 0 1 4-8
Piomet 1 0 0 1 6-14
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 4-8
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-1
Max Apartments 1 0 0 1 2-9
Brygada Kryzys 1 0 0 1 1-10
Meteor Kraków 1 0 1 0 3-3
Żymła Siermięga 1 1 0 0 6-3
Porta Kraków 1 0 0 1 3-6
Deniko Drink Team 1 0 0 1 3-5
FC BONSAI 1 1 0 0 8-0
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 4-2
Nie ma Lipy 1 0 0 1 3-8
Voigt Medica 1 0 0 1 2-8
Etanol United 1 0 1 0 3-3
PGD Grupa 1 0 0 1 2-8
Feraina 1 1 0 0 6-3
Aqua Soil 1 0 0 1 2-3
Vola United 1 1 0 0 7-4
Niezniszczalni 1 1 0 0 4-3
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 3-1
Bażanty 1 1 0 0 4-3
Korupcja 1 0 0 1 2-4
Szesnastka 1 0 0 1 2-7
Inter Kraków 1 0 0 1 3-4
DK Logistics 1 0 0 1 4-9
Dzida w Przód 1 1 0 0 6-1
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-6
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 7-4
Doitbetter.pl 1 1 0 0 7-4
Cybermachina G. Pub 1 0 1 0 1-1
GDA Investment 1 0 0 1 3-9
Amber Gol B 1 0 1 0 2-2
Sęk Team 1 1 0 0 7-4
Klepa Team 1 0 0 1 5-7
TSA Jugowice 1 1 0 0 3-2
FC po Nalewce 1 0 0 1 6-12
ISTV Sport 1 1 0 0 16-5
APLA 1 1 0 0 4-1
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 9-2
Brotha Collective 1 1 0 0 10-3
Trzynastka 1 1 0 0 10-4
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 2-6
Drink Team B 1 0 1 0 2-2
Śledziki 1 1 0 0 2-0