AKS Kabaret

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2013.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2015), 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2014), Mistrz Ligi D3 (Jesień 2016), 3. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2019)

Koszulki: zielono-białe

Najwięksi rywale: Vittoria Kraków

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu jest wyrazem pozytywnego sposobu bycia kapitana. Na boisku AKS to przede wszystkim zdyscyplinowany taktycznie monolit.

Lider zespołu: Mateusz Bąk

Kapitan: Rafał Pancerz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 11 4 5 2 14 14

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
LLWDL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-06-2021 20:00 BKS TeamWyjazd
15-06-2021 21:25 InternaziomaleWyjazd
18-06-2021 21:00 Zapomniane TalentyDom
28-06-2021 20:30 Borek F.C.Dom
09-07-2021 20:05 Zabankuj.plWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2021 21:25 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
7 9 2 0 0 0
11 1 4 0 0 0
0 0 0 0 0 0
10 0 1 0 0 0
11 6 6 0 0 0
5 1 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 27
10 2 3 0 1 0
10 1 4 0 0 2
9 10 6 3 0 0
1 0 0 0 0 0
3 3 1 0 0 0
2 1 1 0 0 0
8 10 6 1 0 0
6 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
La Furia Roja 4 1 1 2 6-12
Perła Kraków 4 1 1 2 12-13
BKS Team 3 1 0 2 9-12
Vittoria Kraków 3 0 1 2 5-10
Etanol United 3 0 0 3 5-29
Żymła Siermięga 3 0 0 3 9-24
Zabankuj.pl 3 1 0 2 9-16
TS Logitech 3 2 0 1 9-6
Silicon Creations 3 1 0 2 14-11
Drewnleś Szóstka V. 3 2 0 1 17-10
Amber 3 0 0 3 11-26
Nie ma Lipy 2 1 0 1 14-15
Wściekłe Psy 2 1 1 0 5-3
Ready4s 2 2 0 0 15-3
Wonderkids 2 0 1 1 5-6
Home Broker 2 0 0 2 7-21
ASOCIAR.PL 2 0 1 1 7-8
Oświecenia Team 2 0 0 2 7-18
ADGO 2 2 0 0 12-5
Stare Wilki 2 1 0 1 7-9
Delta Dębica 2 2 0 0 13-9
ISTV Sport 2 1 1 0 9-4
Rzezimieszki i Łobuzy 2 1 0 1 23-11
GSBK 2 2 0 0 5-2
Sensusmed Rolmet KW 2 2 0 0 15-3
Nuova Forza 2 1 0 1 5-6
Albero Meble 2 0 1 1 3-9
ROCH 2 2 0 0 24-3
Aptiv 2 0 0 2 5-9
Deniko Drink Team 2 1 0 1 9-13
RKK agropark.com.pl 2 2 0 0 9-5
Omega 2 1 0 1 12-16
Delta Squad 2 2 0 0 6-3
Black Label 2 2 0 0 12-3
Revo Drink Team 2 1 0 1 9-6
Rocket Fuel 2 2 0 0 10-5
Geodziki 2 1 0 1 9-6
Czarny Lotos 1 1 0 0 5-0
Contel Team 1 1 0 0 4-0
Groove Street 1 1 0 0 5-3
Amplus 1 0 0 1 1-5
ZSK '97 1 0 1 0 6-6
eLCe 1 0 0 1 3-9
Jager-Masters 1 1 0 0 11-3
Pustynne Lisy 1 0 0 1 0-6
Bambaryły 1 1 0 0 12-4
FC Butchers 1 0 0 1 3-5
Aerodynamika Nocnika 1 0 1 0 3-3
BTCH 1 0 0 1 2-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 3-7
InPost 1 0 0 1 2-3
Borek F.C. 1 0 1 0 4-4
Heineken HGSS 1 0 0 1 1-2
FC STILLBar 1 1 0 0 6-0
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 8-2
Śledziki 1 0 1 0 1-1
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 0-1
Gamma 1 0 1 0 4-4
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-7
Coca Juniors 1 0 0 1 2-4
Shamrock Projekty 1 0 0 1 2-6
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-7
Rafis B 1 0 0 1 3-4
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 3-8
Darmart 1 0 0 1 2-4
Husaria Kraków 1 0 0 1 4-9
Kraków Airport 1 0 0 1 2-7
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
AGMA 1 0 0 1 3-6
Rafis 1 0 0 1 4-5
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 3-5
SeeKrakow 1 1 0 0 10-2
Trzynastka 1 1 0 0 9-2
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 8-0
Aqua Soil 1 1 0 0 6-4
Bruta 1 0 0 1 3-4
Skawmar-Gr. Partner 1 0 0 1 2-4
FC Kalinex 1 0 0 1 3-4
M&M 1 0 0 1 4-7
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 8-1
Victoria 1 1 0 0 10-3
Szesnastka 1 0 0 1 4-5
Techglass 1 1 0 0 6-4
Leanpassion 1 1 0 0 4-1
Meteor Kraków 1 0 1 0 3-3
Porta Kraków 1 1 0 0 4-1
FC BONSAI 1 1 0 0 20-2
Motul Kraków 1 1 0 0 10-1
GeoKrak 1 1 0 0 5-0
Popily my wczoraj 1 0 1 0 1-1
Galdrew 1 0 1 0 3-3
Darmat 1 0 0 1 2-7
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 5-0
Czyżyny 1 0 0 1 4-6
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-2
Piraci 1 0 1 0 5-5
Sport Consulting Group 1 1 0 0 9-2
Black Team 1 1 0 0 17-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 1-0
Prawdziki 1 0 0 1 0-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 5-4
ZP Tartak 1 1 0 0 3-0
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 9-5
NZS UEK FC 1 1 0 0 7-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-11
Słoneczne GEO 1 0 0 1 2-5
Brotha Collective 1 1 0 0 5-0
PHU Olipra 1 0 0 1 1-12
FC po Nalewce 1 0 0 1 2-5
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-5
XXXIV 1 0 0 1 2-12
Sęk Team 1 1 0 0 7-3
Dzida w Przód 1 1 0 0 2-0
Grupa Partner 1 0 1 0 5-5
EmiTel 1 1 0 0 9-6
SOLART 1 0 0 1 7-10
Klepa Team 1 1 0 0 2-1
Internaziomale 1 0 0 1 5-7