Śledziki

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek przed sezonem Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze D (Zima 2021/22), 2. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2021)

Koszulki: -

Informacje dodatkowe: Zespół stanowi grupa znajomych, która ze sobą już od czasów licealnych, albo i jeszcze wcześniejszych. Nazwa pochodzi z kolei od jednego z lokali, w którym spotykają się zawodnicy Śledzików, a cele jakie sobie stawiają to awans i dobra zabawa.

Liderzy zespołu: Według słów kapitana nie pierwszym miejscu jest zespół.

Kapitan: Michał Żurowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 11 6 3 2 12 20

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
DLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2021 19:35 Black LabelWyjazd
28-05-2021 19:00 Zabankuj.plWyjazd
31-05-2021 19:35 BKS TeamWyjazd
11-06-2021 20:00 Zapomniane TalentyDom
02-07-2021 20:00 GeodzikiDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-06-2021 21:00 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 1 4 0 0 3
6 0 0 1 0 10
6 6 2 3 0 0
10 4 2 2 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
5 0 1 0 0 5
8 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 2
6 2 3 0 0 0
6 0 1 0 0 0
9 4 1 0 1 0
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
7 3 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
9 2 5 0 0 0
6 4 4 0 0 0
4 2 1 0 1 0
1 4 2 1 0 0
1 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 3
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Geodziki 4 3 0 1 24-21
Olimpijakos 4 3 0 1 16-12
Fi Squad 4 0 1 3 11-23
Heineken HGSS 4 3 0 1 21-13
ASTORINO 4 1 0 3 8-18
Black Hawks 3 3 0 0 12-4
Menu Catering 3 0 0 3 9-13
Chłopaki z Baraków 3 0 1 2 6-8
BKS Team 3 1 0 2 6-9
Armagedon - Jotel Bau 3 3 0 0 16-3
Powrót Żywych Trupów 2 1 0 1 6-5
FC STILLBar 2 2 0 0 6-2
Synowie Gepetta Stolarz24 2 1 1 0 10-6
PAMedica 2 2 0 0 11-7
Perła Kraków 2 1 0 1 5-7
Dziki Kraków 2 1 0 1 5-6
KS Augustyn 2 0 0 2 1-13
No Name 2 1 1 0 8-6
Wściekłe Psy 2 0 0 2 6-13
Stare Wilki 2 1 0 1 12-8
Alliance 2 1 0 1 5-11
Janusze Futbolu 2 2 0 0 9-0
OREO 2 1 0 1 5-6
TS Logitech 2 0 0 2 3-6
Prawdziki 1 1 0 0 5-2
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 6-0
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-2
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-0
Złote Chłopaki 1 0 0 1 2-3
Wadowscy 1 0 1 0 1-1
Niewstrzeleni z formą 1 1 0 0 8-3
Albatros 1 1 0 0 9-3
Borek F.C. 1 1 0 0 6-3
Dzida w Przód 1 0 0 1 3-8
KLIfornia 1 1 0 0 8-2
Victoria Smroków 1 1 0 0 7-2
Start Brzezie 1 1 0 0 6-1
Eagles Football Club 1 1 0 0 6-2
Black Label 1 0 1 0 4-4
Anonymous 1 0 1 0 2-2
Revo Drink Team 1 0 0 1 1-2
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-4
Jager-Masters 1 1 0 0 11-0
Rocket Fuel 1 0 0 1 3-5
Eagles FC 1 0 0 1 1-3
PWK 1 0 1 0 2-2
Silicon Creations 1 1 0 0 8-2
FC Luje 1 0 0 1 0-7
FC Admind 1 0 0 1 1-2
Błękitna Wataha 1 0 0 1 2-8
Red Bulls 1 0 1 0 2-2
NiechSięBoio! 1 1 0 0 5-3
Internaziomale 1 1 0 0 2-1
Boga Jonito 1 1 0 0 7-1
Nic się nie stało 1 0 0 1 2-7
Za Słabi na B klasę 1 0 1 0 3-3
Krakoska Piłka 1 1 0 0 4-1
UBS Kraków 1 0 0 1 2-3
Ready4s 1 0 0 1 1-4
KS Batory 1 1 0 0 6-0
H&S Team 1 0 1 0 2-2
AKS Kabaret 1 0 1 0 1-1
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 7-0