30-07-2020 19:35
Tydzień 11

Statystyki zawodnika

Krakoska Piłka znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli Ligi C2 i aby z niego uciec musiała pokonać wyżej notowany 4senal, który w ostatnim okresie gra bardzo przyzwoicie. Spotkanie rozpoczęło się od szybkich bramek z obu stron i już w 3. minucie mieliśmy 1:1. Mecz mimo szybko zdobytych goli długo się rozkręcał, jednak z każdą minutą na boisku działo się coraz więcej. Wszystko pod kontrola miał 4senal, który był zespołem bardziej aktywnym i miał przewagę w posiadaniu piłki, jednak na przerwę zeszli z tylko jednobramkowym prowadzeniem 3:2. Po zmianie stron 4senal nadal w swoim stylu rozgrywał ataki pozycyjne, z kolei Krakoska Piłka czekała na swoje okazje z kontry. Przewaga 4senalu okazała się na tyle duża, że spokojnie triumfowali w tej grze 6:3 i wciąż mają matematyczne szanse na miejsce na podium.