Wybrzeże Klatki Schodowej

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez byłych zawodników Amadeusa - Tymoteusza Turleja i Kamila Zawilińskiego. 

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2018), 3. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2019), 3. miejsce Ligi C2 (Jesień 2017), Mistrz Ligi D2 (Jesień 2016)

Koszulki: Żółte z czarnymi wstawkami

Najwięksi rywale: Pink Bowling, Różowe Pantery  

Liderzy zespołu:  Łukasz Stysiński, Tymoteusz Turlej, Kamil Zawiliński

Kapitan: Kamil Zawiliński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 13 8 5 0 -2 24

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
WLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 20:35 FC KalinexWyjazd
24-10-2019 21:30 Home BrokerDom
05-11-2019 20:05 RadkaDom
12-11-2019 21:30 Cemark.plWyjazd
20-11-2019 21:00 ASTORDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 3
0 0 0 0 0 0 0
2 0 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 11 7 1 1 0 0
7 21 9 3 0 0 0
12 8 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 11 13 1 0 0 1
2 1 0 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
9 1 5 0 0 0 0
5 5 4 1 0 0 0
9 0 0 1 0 0 40
0 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 2 3 0 0 1 24
2 1 0 0 0 0 5
11 8 5 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Pink Bowling 4 3 0 1 28-15
Piraci 3 1 0 2 13-21
BAnerka 3 2 0 1 16-12
Home Broker 3 1 0 2 18-21
Black Hawks 3 2 0 1 14-9
Piomet 3 2 0 1 13-9
Pustynne Lisy 3 2 0 1 13-25
Korkociagi.com 3 1 0 2 18-23
Błękitna Siermięga 3 2 0 1 28-9
Kaprin Kraków 2 1 1 0 11-8
EmiTel 2 1 1 0 9-7
GS Aleco 2 1 0 1 12-14
Katedra CMUJ 2 2 0 0 12-5
Grupa Partner 2 2 0 0 16-8
Haftkomp 2 2 0 0 16-9
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 4-12
Cemark.pl 2 1 0 1 10-16
Galeco Team 2 0 0 2 8-12
FC Kalinex 1 1 0 0 7-3
GDA Investment 1 1 0 0 11-8
Bad Boys 1 1 0 0 5-0
AS Maestro 1 1 0 0 6-3
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 3-8
Browary Hills 32040 1 1 0 0 4-3
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 5-1
Mazi Team 1 0 0 1 2-10
CA Sharks 1 1 0 0 8-5
Prawdziki 1 0 0 1 1-9
Fi Squad 1 0 0 1 9-10
Team Spirit 1 0 0 1 2-5
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
C-Bulls 1 0 0 1 6-8
TS Logitech 1 0 0 1 6-10
NZS UEK FC 1 1 0 0 6-2
Red Bulls 1 0 0 1 0-5
Caffaro 1 0 0 1 2-10
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-12
Menu Catering 1 0 0 1 2-17
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 4-2
PAMedica 1 0 0 1 5-8
Krakoska Piłka 1 0 0 1 5-11
ASTOR 1 0 0 1 3-9
Radka 1 1 0 0 9-4
Aqua Soil 1 0 0 1 5-8
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 9-22
FC Pelikany 1 1 0 0 11-0
Rafis 1 0 0 1 5-6
Amadeus 1 0 0 1 1-12
Janusze Futbolu 1 1 0 0 11-3
GSBK 1 1 0 0 11-1
ZK Bruk 1 1 0 0 16-3
7 Up 1 1 0 0 6-5
YOHO Cats 1 1 0 0 9-6
KS Augustyn 1 1 0 0 7-3
UBS Kraków 1 1 0 0 9-0
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 16-2
AS Romy 1 1 0 0 5-3
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 10-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 5-9
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 4-5
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 5-4
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 4-15
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-3
Los Blancos 1 1 0 0 5-0
Inter Kraków 1 1 0 0 4-2
Victoria 1 1 0 0 5-0
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 8-7
Albatros 1 0 0 1 2-5
Delta Dębica 1 1 0 0 7-1
FC Po 40-tce 1 1 0 0 8-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 20-4
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 11-1
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-4
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 12-3
Asy NH 1 0 0 1 2-10
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 8-4