21-10-2021 19:45
Tydzień 10

Statystyki zawodnika

Ilość Wydarzenie Czas
Paweł Bosak 2
Maciej Januchta 1
Maciej Januchta 1 20'
Dariusz Markiewicz 1 20'
Przemysław Durda 1 30'
Emil Hołys 1 44'
Czas Wydarzenie Ilość
3 Tomasz Maryan
22' 1 Artur Przeniosło
22' 1 Rafał Lehmann
39' 1 Rafał Lehmann
39' 1 Bartłomiej Wolsza

forward Długie piłki receptą na sukces? - Nie od dziś wiadomo, że często proste środki są najskuteczniejsze. Tak było i w tym przypadku. W trakcie meczu często obserwowaliśmy grę długimi piłkami, co nierzadko przynosiło efekt. Po przerzutach futbolówki niemal przez całą długość boiska padło kilka bramek.

forward Zacięta rywalizacja - Przez długi czas nie można było mieć pewności, jak ostatecznie zakończy się ten mecz. Obie ekipy reprezentowały zbliżony poziom, choć nieco lepiej zorganizowane były Geodziki. Rywale w miarę upływu czasu ulegali także niepotrzebnym emocjom, coraz częściej wdając się w dyskusje z arbitrem. To nie pomogło w osiągnięciu korzystnego rezultatu.

forward Zadecydował rzut karny - Nie obeszło się bez kontrowersji, wszak decydująca bramka w tym meczu padła po rzucie karnym. W ferworze walki nie dziwi, że PAMedica próbowała przeforsować, że faul miał miejsce jeszcze przed jedenastką. Z zapisem wideo trudno jednak dyskutować, a z tego wynika, że decyzja o wskazaniu na „wapno” była prawidłowa.

VIDEO

https://app.veo.co/matches/20210922-geodziki-pamedica/

FOTO