01-10-2021 19:40
Tydzień 7

forwardSzybka wymiana ciosów - Nie musieliśmy długo czekać, żeby zobaczyć bramki w tym spotkaniu, zawodnicy rozpoczę strzelanie zaledwie po czterech minutach gry. Od początku zarysowywała się przewaga AVEVY i mimo tego, że pierwsza połowa zakończyła się remisem, to jako faworyta dalszej części spotkania wskazywaliśmy właśnie zespół Antoniego Życzkowskiego.

forwardRosnąca przewaga - W drugiej połowie AVEVA skutecznie i konsekwentnie dokumentowała swoją przewagę nad rywalami i zdobywała kolejne gole. PAMedica nie podjęła już rękawicy i trzy punkty okazały się łupem drużyny Antoniego Życzkowskiego.

forwardOdmienne nastroje - W zespole AVEVY humory mogą być coraz lepsze, bowiem wczorajsze spotkanie jest drugim wygranym z rzędu, co pozwala piąć się w ligowej stawce. Inna sytuacja może panować w drużynie Adriana Juszczyka. PAMedica świetnie rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw, teraz jednak przegrywa trzecie spotkanie z rzędu... Jeśli ekipa ta myśli o czymś więcej niż środek tabeli, to musi wrócić na odpowiednie tory.

VIDEO

https://app.veo.co/matches/20210922-aveva-pamedica/

FOTO