Virtus Logistics

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 i składała się głównie z zawodników grających wcześniej w innych zespołach FLS oraz w niższych ligach regionalnych.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Białe z elementami zielono-niebieskimi

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od jej sponsora - firmy Virtus Logistics, zajmującej się transportem międzynarodowym oraz spedycją morską.

Liderzy zespołu: Iwan Polakow, Andrzej Skulski, Grzegorz Szczepan

Kapitan: Dawid Podhajny

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 9 0 9 0 -45 0

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-08-2021 19:35 ŚledzikiWyjazd
02-09-2021 21:35 OlimpijakosDom
06-09-2021 20:40 Dziki KrakówDom
09-09-2021 20:40 Fi SquadWyjazd
20-09-2021 19:45 Synowie Gepetta Stolarz24Dom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Geodziki 4 1 1 2 11-14
TS Logitech 4 2 2 0 26-14
Szopeni Futbolu 3 3 0 0 16-7
Wakanda FC 2 0 0 2 5-11
Błękitna Wataha 2 2 0 0 23-13
PAMedica 2 1 0 1 8-12
Menu Catering 2 0 0 2 5-12
FC Po 40-tce 2 1 0 1 10-11
Hitachi ABB 2 1 0 1 11-10
Grande Bande 2 2 0 0 16-8
Fi Squad 2 0 0 2 3-15
Armagedon - Jotel Bau 2 2 0 0 13-5
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 9-9
Banda Pycholi 2 0 0 2 4-14
Janusze Futbolu 2 2 0 0 10-4
Krakoska Piłka 2 0 0 2 3-7
Piłkarski Klub Rzeźników 2 1 0 1 4-8
ASTOR 2 1 0 1 6-8
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 1-4
FC Meczdej 1 0 0 1 5-7
Victoria 1 1 0 0 4-1
Red Bulls 1 0 0 1 5-11
Bianconeri 1 1 0 0 3-2
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-3
Husaria Kraków 1 0 0 1 3-11
Team Spirit 1 0 0 1 0-5
Fuste Kraków 1 1 0 0 6-3
C-Bulls 1 0 0 1 4-5
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 6-3
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 9-4
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 5-11
Caffaro 1 1 0 0 4-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-5
AVEVA 1 0 0 1 0-5
Śledziki 1 0 0 1 0-5
Olimpijakos 1 0 0 1 0-5
Dziki Kraków 1 0 0 1 0-5
Jala Dreips 1 0 1 0 6-6
Shamrock 1 1 0 0 9-6
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-6
Kameb 1 0 0 1 2-7
7 Up 1 0 0 1 2-10
Browary Hills 32040 1 0 0 1 4-5
CBB 1 1 0 0 5-0
Radka 1 0 0 1 2-3
Kraków Knights 1 1 0 0 14-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-4
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Aptiv 1 0 0 1 2-5
GSBK 1 1 0 0 10-2
Żubry 1 1 0 0 6-4
FC Dłubnia 1 0 0 1 5-7
Elita-Bud 1 0 0 1 4-12
Omega 1 1 0 0 5-4
Alliance 1 1 0 0 6-3
Inter Kraków 1 0 0 1 1-3
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 8-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 3-8
Apollo 30 1 1 0 0 11-4
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-12
Rodzina Królewska 1 0 0 1 3-6
Synowie Gepetta Stolarz24 1 0 0 1 0-5