Geodziki

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018. Kilku z graczy występowało wcześniej w drużynie Guerreros Licores.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2021), 2. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Czarno-żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa Geodziki nawiązuje do kierunku studiów większości zawodników, czyli geodezji.

Liderzy zespołu: Przemysław Durda, Maciej Januchta, Leszek Zieliński

Kapitan: Jakub Wróbel

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 6 6 1 -2 19

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WWLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-10-2021 19:45 PAMedicaDom
04-11-2021 19:45 Dziki KrakówWyjazd
09-11-2021 21:35 Menu CateringDom
17-11-2021 20:00 Fi SquadDom
22-11-2021 19:00 AVEVAWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
6 1 2 0 0 0 0
7 10 2 2 0 0 0
11 7 4 1 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
8 7 3 1 0 0 0
8 0 2 0 0 0 0
12 6 12 0 1 0 0
7 2 1 0 0 0 0
11 11 4 1 0 0 0
12 1 2 0 0 0 0
2 4 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 70
0 0 0 0 0 0 0
10 7 5 0 1 0 0
8 6 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Virtus Logistics 4 2 1 1 14-11
TS Logitech 4 3 1 0 25-10
Szopeni Futbolu 3 2 0 1 7-8
Black Label 2 2 0 0 12-6
Błękitna Wataha 2 1 0 1 11-11
Revo Drink Team 2 0 1 1 4-6
BKS Team 2 0 1 1 4-6
Śledziki 2 1 0 1 15-13
AKS Kabaret 2 1 0 1 6-9
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 9-8
Janusze Futbolu 2 2 0 0 19-3
Armagedon - Jotel Bau 2 1 1 0 10-7
Fi Squad 2 0 0 2 8-19
Browary Hills 32040 2 1 0 1 10-6
Dziki Kraków 2 2 0 0 14-6
AVEVA 2 1 0 1 8-8
Menu Catering 2 0 0 2 10-18
PAMedica 1 1 0 0 3-2
Silicon Creations 1 1 0 0 7-4
Perła Kraków 1 0 0 1 2-3
Gamma 1 0 0 1 1-2
Ready4s 1 0 0 1 3-6
Olimpijakos 1 0 0 1 3-7
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 4-6
Internaziomale 1 1 0 0 7-6
Heineken HGSS 1 1 0 0 5-4
Borek F.C. 1 1 0 0 3-2
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 4-2
Zabankuj.pl 1 1 0 0 3-2
FC STILLBar 1 0 0 1 3-4
FC Agudas de los Toros 1 0 1 0 3-3
BiegunSport 1 0 0 1 2-4
Vittoria Kraków 1 0 1 0 3-3
Bianconeri 1 0 0 1 3-8
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-2
Fuste Kraków 1 1 0 0 6-1
Kraków Knights 1 0 1 0 2-2
7 Up 1 0 1 0 4-4
Radka 1 0 0 1 4-5
ASTOR 1 0 0 1 4-5
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 7-5
Tubylcy 1 1 0 0 4-1
CCKS Chłopy 1 0 0 1 1-3
Nuova Forza 1 1 0 0 5-2
C.F. VilaNova 1 0 0 1 2-8
Holba 1 0 0 1 4-6
Victoria 1 0 1 0 2-2
Porta Kraków 1 0 0 1 3-7
Prawdziki 1 0 0 1 0-1
Jala Dreips 1 0 1 0 4-4
CBB 1 0 1 0 7-7
Nosacze 1 1 0 0 5-0
Synowie Gepetta Stolarz24 1 0 1 0 5-5