Śledziki

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek przed sezonem Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2021)

Koszulki: -

Informacje dodatkowe: Zespół stanowi grupa znajomych, która ze sobą już od czasów licealnych, albo i jeszcze wcześniejszych. Nazwa pochodzi z kolei od jednego z lokali, w którym spotykają się zawodnicy Śledzików, a cele jakie sobie stawiają to awans i dobra zabawa.

Liderzy zespołu: Według słów kapitana nie pierwszym miejscu jest zespół.

Kapitan: Michał Żurowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 12 5 6 1 -4 16

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-10-2021 20:00 Fi SquadWyjazd
25-10-2021 19:00 PAMedicaDom
04-11-2021 20:25 OlimpijakosWyjazd
08-11-2021 19:00 Synowie Gepetta Stolarz24Dom
17-11-2021 20:00 PAMedicaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
9 9 8 1 0 0 0
3 5 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 1 1 0 0 0 11
3 3 0 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 29
1 0 0 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 1
9 7 9 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 1 1 0 0 0 0
5 4 1 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 13
10 5 6 0 0 0 0
10 3 9 2 0 0 0
7 2 3 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Fi Squad 4 0 1 3 11-23
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-10
Olimpijakos 3 2 0 1 14-11
Armagedon - Jotel Bau 3 3 0 0 16-3
AVEVA 3 1 0 2 6-13
Synowie Gepetta Stolarz24 2 1 1 0 10-6
Geodziki 2 1 0 1 13-15
FC STILLBar 2 2 0 0 6-2
BKS Team 2 0 0 2 1-6
Menu Catering 2 0 0 2 4-7
Perła Kraków 2 1 0 1 5-7
Powrót Żywych Trupów 2 1 0 1 6-5
No Name 2 1 1 0 8-6
Janusze Futbolu 2 2 0 0 9-0
PAMedica 2 2 0 0 11-7
OREO 2 1 0 1 5-6
TS Logitech 2 0 0 2 3-6
Błękitna Wataha 1 0 0 1 2-8
Revo Drink Team 1 0 0 1 1-2
KS Batory 1 1 0 0 6-0
H&S Team 1 0 1 0 2-2
AKS Kabaret 1 0 1 0 1-1
Rocket Fuel 1 0 0 1 3-5
Internaziomale 1 1 0 0 2-1
Black Label 1 0 1 0 4-4
Borek F.C. 1 1 0 0 6-3
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 6-0
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-2
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-0
Dziki Kraków 1 0 0 1 2-4
Jager-Masters 1 1 0 0 11-0
Ready4s 1 0 0 1 1-4
UBS Kraków 1 0 0 1 2-3
KS Augustyn 1 0 0 1 1-6
Krakoska Piłka 1 1 0 0 4-1
Stare Wilki 1 0 0 1 2-5
Eagles FC 1 0 0 1 1-3
PWK 1 0 1 0 2-2
Za Słabi na B klasę 1 0 1 0 3-3
Nic się nie stało 1 0 0 1 2-7
Silicon Creations 1 1 0 0 8-2
Boga Jonito 1 1 0 0 7-1
NiechSięBoio! 1 1 0 0 5-3
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-4
FC Luje 1 0 0 1 0-7
FC Admind 1 0 0 1 1-2
Wściekłe Psy 1 0 0 1 2-7
Red Bulls 1 0 1 0 2-2
Anonymous 1 0 1 0 2-2