Hitowe starcia na szczycie tabeli, CA Sharks walczą o pierwsze punkty

Na dzisiejsze starcia czekaliśmy bardzo długo. Czekają nas pojedynki liderów i wiceliderów Lig B2 i C2. Boske Jagglaci postarają się przerwać zwycięską passę KKF Caffaro, a ktoś z pary Fi Squad - Nic się nie stało zgubi pierwsze punkty. A może obie drużyny?

calendar_today 13 wrześniaalarm 19:40
INTER KRAKÓW - BIANCONERI (LIGA B1)

Dla obu zespołów sezon jesienny zaczął się naprawdę obiecująco. Jedni i drudzy na ten moment mają po sześć punktów, z tą różnicą, że Inter ma już za sobą trzy mecze, z kolei Bianconeri dwa. Czas na ich bezpośredni pojedynek, który w przeszłości odbył się już pięciokrotnie; trzy razy triumfował Inter, raz padł remis, a tylko raz wygrała ekipa dowodzona przez Mariusza Malarę, ale miało to miejsce całkiem niedawno, bo końcówką czerwca. Dzisiaj minimalnym faworytem wydaje nam się być zespół grający w białych koszulkach, ale z Interem nigdy nie grało im się łatwo.

NASZ TYParrow_forward X2

calendar_today 13 wrześniaalarm 19:40
OMEGA - ŚLEDZIKI (LIGA C1)

Wzorowo sezon jesienny rozpoczęła Omega, która, jak widać, za cel postawiła sobie jak najszybszy powrót na drugi poziom rozgrywkowy. Zespół Roberta Malawskiego prezentuje bardzo dobry poziom gry, a przy okazji po trzech meczach ma komplet "oczek", więc zaliczyła naprawdę obiecujący start. Teraz przed nimi mecz ze Śledzikami, którzy co prawda mają na koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki, ale wszystkie odniesione "na styku". Wobec tego zespół Omegi musi się mieć na baczności, ale niewątpliwie jest faworytem tego starcia.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 13 wrześniaalarm 19:40
FI SQUAD - NIC SIĘ NIE STAŁO (LIGA C2)

Mecz na szczycie Ligi C2, w którym Fi Squad zagra z Nic się nie stało. Nie ukrywamy, że spodziewamy się w tym spotkaniu dużych emocji, bo do walki staną drużyny, które zaliczyły znakomity start w jesiennej kampanii. Ciekawostką jest fakt, że zespół Adriana Kamińskiego jeszcze nigdy nie był w stanie pokonać międzynarodowej ekipy Bertranda Perio i w przeszłości raz padł remis, a dwukrotnie górą byli gracze Nic się nie stało. Oprócz pojedynku drużyn jesteśmy bardzo ciekawi rywalizacji napastników, których po obu stronach mamy naprawdę w dobrej formie! Będzie się działo, oj będzie!

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 13 wrześniaalarm 19:40
FC 4FUN - RODZINA KRÓLEWSKA (LIGA C2)

Sezon dla Rodziny Królewskiej rozpoczął się od dwóch porażek, więc w pojedynku z FC 4Fun ekipa Piotra Kałuckiego będzie szukała przełamania. Łatwo nie będzie, bo zawodnicy grający w białych koszulkach pokazali w starciu z Logitechem, że są w całkiem przyzwoitej formie i po dwóch meczach mają cztery punkty (trzy otrzymane bez gry za walkower ze Stalą). Wydaje nam się jednak, że jeśli Rodzina Królewska uzbiera mocną kadrę na to spotkanie to będzie w stanie powalczyć z doświadczonym rywalem, dlatego nie stawiamy jednoznacznie na 4Fun.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 13 wrześniaalarm 20:35
ASY NH - CA SHARKS (LIGA A)

Jedyne wtorkowe spotkanie z najwyższego poziomu rozgrywkowego, w którym będący w czubie tabeli Asy NH zagrają z zamykającymi stawkę graczami CA Sharks. W takiej sytuacji faworytem rywalizacji może być tylko i wyłącznie zespół prowadzony przez Dariusza Nowaka, który dodatkowo w trzech rozegranych w przeszłości bezpośrednich meczach pewnie triumfował. Liczymy jednak, że "Rekiny" dadzą radę się zmobilizować i zaprezentują się na dobrym poziomie na tle silnego przeciwnika.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 13 wrześniaalarm 20:35
BOSKE JAGLACCI - KKF CAFFARO (LIGA B2)

Idzie jak burza w tym sezonie ekipa KKF Caffaro, która ma już za sobą cztery spotkania i we wszystkich pewnie triumfowała. Kolejnym rywalem na drodze zespołu Mateusza Zagrodnika są gracze Boske Jaglacci, którzy również obiecująco zaczęli jesienną kampanię i po czterech meczach mają siedem "oczek". O powiększenie tego dorobku ekipie Kamila Skórzyńskiego będzie niezwykle trudno, ale pamiętamy mecz z wiosny, gdy "Jaglaki" byli w stanie mocno zagrozić przeciwnikom z Kazimierzy Wielkiej. Mimo tego faworyt jest tylko jeden i jest nim ekipa Caffaro.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 13 wrześniaalarm 20:35
FC ŁAPANKA VLS - PAMEDICA (LIGA C1)

Pojedynek beniaminków trzeciego poziomu rozgrywkowego, który zapowiada się bardzo ciekawie. Łapanka weszła w bardzo efektowny sposób do rozgrywek Ligi C1 pokonując najpierw Śledziki, a potem wręcz rozbijając ekipę Augustyna. PAMedica z kolei zaczęła od zwycięstwa nad ASTORINO, aby w drugim swoim pojedynku uznać wyższość Wadowskich. Nie ma co ukrywać, że to zespół Emila Hołysa będzie dzisiaj wieczorem faworytem.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 13 wrześniaalarm 20:35
NIEPATOLOGICZNI - CYBERIUM KRAKÓW (LIGA E)

Obie drużyny w tym sezonie debiutują w rozgrywkach i zaczęły sezon całkiem nieźle, a w przypadku Cyberium to można powiedzieć, że nawet znakomicie. Ekipa NiePatologiczych po dwóch meczach ma na swoim koncie trzy “oczka”, z kolei Cyberium ma ich komplet. Pod względem poziomu piłkarskiego zespoły te wydają sie prezentować podobny poziom, więc zapowiada nam się tutaj ciekawa rywalizacja, w której nieco więcej szans dajemy bezbłędnemu na ten moment Cyberium.

NASZ TYParrow_forward X2

calendar_today 13 wrześniaalarm 21:30
KRAKOSKA PIŁKA - AMADEUS (LIGA B2)

Bardzo dobrze w bieżący sezon weszła ekipa Krakoskiej Piłki, która po dwóch zwycięstwach z rzędu musiała uznać wyższość KKF Caffaro. To może napawać ich optymizmem na dalszą część sezonu, a dziś podejmują Amadeus, który wpadł w dołek formy i jeszcze z niego nie wyszedł. 1 punkt po 3 meczach nie zwiastuje niczego dobrego w obozie Pawła Tryki, a przed nimi dziś kolejne ciężkie zadanie.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 13 wrześniaalarm 21:30
KS AUGUSTYN - CZYŻYNY (LIGA C1)

Pozycja w tabeli mówi w zasadzie wszystko o aktualnej formie obu ekip. Czyżyny odbudowują się po spadku i widać, że bardzo chcą wrócić na drugi poziom rozgrywek. Natomiast KS Augustyn na pewno musi być podłamany ostatnią sromotną porażką z FC Łapanka VLS. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli i, jeśli chcą myśleć o pozostaniu w Lidze C, muszą jak najszybciej zacząć łapać punkty, ale dziś sądzimy, że ich komplet zgarnie ekipa Michała Koniecznego.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 13 wrześniaalarm 21:30
HURTOWNIA ESKOT - NZS UEK FC (LIGA C2)

Idą łeb w łeb te zespoły i prezentują, póki co, identyczną formę. Obie wygrały z niżej notowanym rywalem oraz uznali wyższość faworytów. Zajmują odpowiednio 6 i 7 lokatę w tabeli, a dzisiejsze ewentualne zwycięstwo zbliży ich do podium. Bezpośredni pojedynek na pewno będzie bardzo ciekawy i pełen walki, stawiamy więc na remis i czekamy na spotkanie!

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 13 wrześniaalarm 21:30
BKS TEAM - NAFTA KRAKÓW RETRO (LIGA D2)

Bardzo ciężki harmonogram dostał BKS Team, bowiem w pierwszych dwóch meczach przyszło im się mierzyć z kandydatami do awansu. Pokazali się z bardzo dobrej strony, jednak punktu nie zdobyli. Dziś na to okazja w pojedynku z drużyną, która zamyka tabelę Ligi D2 - Naftą Kraków Retro. Ta doświadczona ekipa notuje komplet porażek i ciężko będzie im przełamać tę passę w dzisiejszej rywalizacji.

NASZ TYParrow_forward 1

Last modified on wtorek, 13 wrzesień 2022 12:43
(1 Vote)