Rewelacje Ligi D nareszcie w bezpośrednim starciu, NEMBUD poszuka pierwszych punktów

Osiem spotkań do rozegrania, które zapewnią nam sporą dawkę emocji w ten środowy wieczór. Nie możemy się doczekać bezpośredniego starcia dwóch rewelacji - Same DNA oraz BJM. Z kolei doświadczona Żymła Siermięga postara się wyprzedzić w tabeli Electricom Engieering Flamingo FT.

calendar_today 14 wrześniaalarm 19:00
PRAWDZIKI - HITACHI ENERGY (LIGA C1)

Początek rundy jesiennej nie jest udany dla zespołu Hitachi Energy. Komplet porażek, ale nadzieją może napawać fakt, że mocno postawili się spadkowiczowi - Czyżynom - i przegrali małą różnicą bramkową. Prawdziki stopniowo wchodzą na odpowiednie obroty, a już w ostatnim spotkaniu pokazali, że mają naprawdę dużo argumentów ofensywnych. Zespół Marcina Czyżowskiego stanie dziś przed trudnym zadaniem wytrącenia tych argumentów z rąk Prawdzików, liczymy na wyrównany mecz!

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 14 wrześniaalarm 19:00
KS KLUB SPORTOWY - ASTORINO (LIGA C1)

W tabeli widać minusowy bilans bramkowy obu ekip, jednak terminarz wylosował im na początek trudne spotkania z aktualnym liderem i wiceliderem. Drużyna dowodzona przez Antoniego Życzkowskiego rozegrała o 2 mecze więcej, będzie więc miała przewagę w postaci większego zgrania po wakacjach. Zespoły prezentują dość podobny poziom gry, w ASTORINO potrafią też mocno błyszczeć indywidualności, które powinny dać im dziś drugie zwycięstwo w rundzie jesiennej.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 14 wrześniaalarm 20:00
ŻYMŁA SIERMIĘGA - EE FLAMINGO FT (LIGA A)

Ciekawy, wyrównany pojedynek serwują nam beniaminek i doświadczona ekipa Żymły. Oba zespoły wygrały z VilaNovą, by następnie przegrać ze Stomatologią Stupka. Przeniesiona do elity drużyna Mateusza Kozieła prezentuje się z naprawdę dobrej strony i zajmuje aktualnie miejsce tuż za podium. Dziś czeka ich pojedynek z zawodnikami w zielono-czarnych strojach, którzy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwem wyprzedzą EE Flamingo FT w tabeli. Beniaminek na pewno tanio skóry nie sprzeda i mamy nadzieję na mecz czystej, sportowej walki!

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 14 wrześniaalarm 20:00
KORKOCIAGI.COM - DZIKI KRAKÓW (LIGA B2)

Najwyższa pora, by Jacek Gabryś i spółka obudzili się, bo kolejne straty punktów mogą wytworzyć niebezpiecznie dużą stratę do bezpiecznego miejsca. Tego wieczoru przed nimi bardzo trudne zadanie, bowiem Dziki Kraków będą niesione ostatnim zwycięstwem nad NEMBUDem. Mistrz Ligi C1 dopiero rozkręca się na drugim szczeblu rozgrywkowym i na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a dzisiejsze spotkanie z przedostatnimi Korkociagami będzie idealną okazją do powiększenia dorobku punktowego.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 14 wrześniaalarm 20:00
SAME DNA - BJM (LIGA D2)

Skłamalibyśmy mówiąc, że nie ostrzymy sobie zębów na to spotkanie. Dwie rewelacje Ligi E z poprzedniego sezonu, które bez ani jednej porażki awansowały na czwarty szczebel rozgrywkowy. Obie strony prezentują niezwykle ofensywny styl gry, a taktyka BJMu z lotnym, rozgrywającym bramkarzem potrafi napsuć krwi każdemu rywalowi. Bardzo ciężko wskazać tutaj faworyta, wobec czego stawiamy na podział punktów i już nie możemy się doczekać tej rywalizacji!

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 14 wrześniaalarm 21:00
TUBYLCY - WOLNI STRZELCY (LIGA B2)

Nie mają łatwego życia Wolni Strzelcy na drugim szczeblu rozgrywkowym. Komplet porażek i mnóstwo straconych goli nie może napawać ich optymizmem na resztę sezonu i na ten moment pewnie zamykają tabelę Ligi B2. Zespół Dominika Filemonowicza bardzo dobrze zainaugurował rundę jesienną, pakując 10 bramek Korkociagom. Różnica formy, jesli patrzymy na suche statystyki, jest na tyle wyraźna, że stawiamy na pewne zwycięstwo Tubylców, które wywinduje ich na podium.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 14 wrześniaalarm 21:00
NEMBUD - DC HOUSE SOLUTIONS (LIGA B2)

Najwyraźniej nie otrząsnął się NEMBUD po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Dotychczas rozegrali dwa spotkania i w obu musieli uznać wyższość rywala. DC House Solutions niedawno dopiero zainaugurowało sezon i od razu pokonali Boske Jaglacci. Najwyższa pora, by zespół Krystiana Kubiczka wybudził się z wakacyjnego snu i pokazał doświadczenie z Ligi A. Ich rywale jednak pokazali się z bardzo dobrej strony w pierwszym meczu, będąc więc mieli ciężki orzech do zgryzienia.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 14 wrześniaalarm 21:00
BTCH - TS LOGITECH (LIGA C2)

Wynik tej rywalizacji pozwoli jednej z drużyn nieco odetchnąć i oddalić się od strefy spadkowej. O ile BTCH ma już za sobą 4 rozegrane mecze, o tyle ekipa dowodzona przez Wojciecha Felisiaka jest dopiero po inauguracji sezonu, na którą zremisowali z FC 4Fun. Poprzedni sezon pokazał nam, że bardzo zbliżoną formę prezentują oba zespoły - w bezpośrednim pojedynku obejrzeliśmy podział punktów, a w końcowym rozrachunku zajęły miejsce tuż obok siebie w tabeli. To pozwala nam sądzić, że dzisiejsze starcie również będzie bardzo wyrównane.

NASZ TYParrow_forward X

Last modified on środa, 14 wrzesień 2022 13:47
(1 Vote)