Ciekawe spotkanie w Lidze C1, dużo wyrównanych meczów

Przed nami wtorkowa rywalizacja w Futbolowej Lidze Szóstek. Już teraz nie możemy się doczekać meczu dwóch czołowych drużyn Ligi C1, które walczą o powrót na drugi szczebel, bowiem Czyżyny zagrają z Omegą. To jednak tylko jedno z dwunastu bardzo ciekawych spotkań.

calendar_today 20 wrześniaalarm 19:40
ŚLEDZIKI - PAMEDICA (LIGA C1)

Nie zaczął się najlepiej ten sezon dla jednych i drugich, ale jest jeszcze sporo czasu żeby swój dorobek poprawić. Śledziki po pięciu meczach mają cztery punkty, z kolei beniaminek, którym jest PAMedica na nieco wcześniejszym etapie sezonu, bo po trzech meczach może pochwalić się trzema "oczkami". Obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie w ramach kampanii Jesień 2021 i wówczas dwa razy triumfowały Śledziki, a coś nam podpowiada, że tak może być również dzisiaj.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 20 wrześniaalarm 19:40
FC 4FUN - NZS UEK FC (LIGA C2)

Trzy porażki z rzędu zaliczyli zawodnicy NZS UEK FC, którzy zaczęli od zwycięstwa, a później w ich szeregi ewidentnie wkroczył kryzys. "Akademicy" będą szukać teraz punktów w rywalizacji w FC 4Fun, którzy po trzech meczach mają cztery "oczka", a przy okazji zaprezentowali się całkiem obiecująco, co daje im pewną przewagę nad ekipą Marcina Sarapaty. Wydaje nam się, że FC 4Fun jest w tej parze delikatnym faworytem, ale nie pokusimy się o skreślanie szans NZS-u.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 20 wrześniaalarm 19:40
STARE WILKI - GEODZIKI (LIGA D1)

Wiosną spotkanie tych drużyn było bardzo wyrównane, ale ostatecznie padło łupem Geodzików. Ciężko powiedzieć jak będzie dzisiaj, gdyż obie drużyny nie zaliczą startu jesiennego sezonu do udanych. Stare Wilki po rozegraniu trzech meczów mają na swoim koncie trzy "oczka", z kolei Geodziki po czterech spotkaniach mają identyczny dorobek punktowy. W takiej sytuacji stawiamy na remis i czekamy, która z drużyn spisze się lepiej i przełamie złą passę.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 20 wrześniaalarm 19:40
OLIMPIA - BOREK F.C. (LIGA D2)

W trzecim swoim meczu jesiennym Borek w końcu przełamał się i pokonał Wściekłe Psy. Teraz zespół Jana Jasinkiewicza spróbuje pójść za ciosem w rywalizacji z Olimpią, która po czterech meczach ma siedem punktów dorobku, co pozwala im myśleć o dalszej części sezonu naprawdę optymistycznie. Olimpia to tegoroczny debiutant, ale mimo to ich poziom gry pozwala nam myśleć o tym, że to właśnie oni są dzisiaj faworytem, aczkolwiek łatwo z Borkiem na pewno nie będzie.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 20 wrześniaalarm 20:35
RODZINA KRÓLEWSKA - C-BULLS (LIGA C2)

Powoli rozpoczynają rywalizację zawodnicy C-Bulls, którzy do tej pory zaprezentowali się nam tylko jeden raz i przegrali to spotkanie z BTCH. Drugim rywalem ekipy Kamila Cebuli będzie drużyna Rodziny Królewskiej, która również nie zaliczy początku tego sezonu do udanych, aczkolwiek ostatnio udało im się skutecznie rozprawić z FC 4Fun, a niesieni tym sukcesem powalczą z kolejnym rywalem. Jesteśmy bardzo ciekawi jak zakończy się ten pojedynek!

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 20 wrześniaalarm 20:35
BIG TIME KRAKÓW - ACHTI (LIGA D1)

Po awansie na czwarty poziom rozgrywkowy Achti rozegrało w Lidze D1 już trzy mecze i co ciekawe wszystkie... zremisowało. Zobaczymy czy znów zespół Dawida Białobrzeskiego podzieli się punktami ze swoim przeciwnikiem, a to jest jak najbardziej możliwe, bo zagrają z Big Time'em, który również prezentuje się całkiem nieźle i wydaje się, że ma podobny poziom do Achti. Kolejne spotkanie, które zapowiada się bardzo ciekawie i wyrównanie!

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 20 wrześniaalarm 20:35
KLIFORNIA - KRK LIONS (LIGA D1)

Trzy mecze i trzy porażki to aktualny dorobek KLIforni, która dzisiaj wieczorem zmierzy się z będącymi w wysokiej formie zawodnikami KRK Lions. Zespół Martina Nijboera ma aktualnie na swoim koncie siedem punktów po czterech meczach i pozostają w grze nawet o najwyższe cele. W przeszłości obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie; raz triumfowali jedni, a raz drudzy, ale dzisiaj faworytem wydaje się być zespół KRK Lions. Muszą jednak udźwignąć presję.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 20 wrześniaalarm 20:35
NIE MA LIPY - BJM (LIGA D2)

Już przed sezonem nikt nie ukrywał, że faworytem rywalizacji w Lidze D2 jest mocna ekipa BJM, która po czterech meczach spisuje się zgodnie z oczekiwaniami i ma komplet punktów. Kolejnym rywalem zespołu Roberta Pudłowskiego będzie Nie ma Lipy i mimo wielkiego doświadczenia ekipy prowadzonej przez Rafała Furgała to bardzo trudno będzie im nawiązać walkę z tak silnym przeciwnikiem. Faworyt w tej parze może być tylko jeden, ale kto wie? Może będziemy świadkami jakiejś niespodzianki.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 20 wrześniaalarm 21:30
CA SHARKS - BANERKA (LIGA A)

Po czterech meczach bez zwycięstwa w ubiegły piątek BAnerka w końcu się przełamała i wygrała po bardzo dobrym meczu z Bishaką Kurdwanów. Niesieni bardzo dobrym występem i obiecującym wynikiem zawodnicy Jana Winkla wybiegną na boisko aby zmierzyć się z aktualnie najsłabszym zespołem Ligi A, CA Sharks, którzy po czterech meczach mają ujemny bilans punktowy. W każdym meczu zespołowi Pawła Tabora będzie trudno, ale z kim szukać punktów, jak nie z rywalem o podobnym bilansie, aczkolwiek w przeszłości z BAnerką to nigdy im się nie udało.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 20 wrześniaalarm 21:30
DC HOUSE SOLUTIONS - 4SENAL (LIGA B2)

Obiecujący początek sezonu w wykonaniu ekipy DC House Solutions może powodować u nich radość, ale przy okazji ochotę do kolejnych zwycięstw. Zespół Mateusza Skrzyszowskiego po trzech meczach ma komplet punktów, a dzisiaj czeka ich rywalizacja z 4senalem, który nie do końca leży zawodnikom DC. Drużyna Pawła Moczybroda póki co nie jest w najwyższej formie i po trzech meczach ma tylko trzy punkty - dzisiaj będzie trudno, ale nie jest niemożliwe ogranie DC, którzy są jednak w wysokiej dyspozycji.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 20 wrześniaalarm 21:30
CZYŻYNY - OMEGA (LIGA C1)

Hitowe spotkanie w Lidze C1, bo zagrają ze sobą ekipy, które spadły w ubiegłym sezonie z drugiego poziomu rozgrywkowego i ewidentnie mają chęci i przy okazji podstawy do tego żeby myśleć o powrocie na ten szczebel. Czyżyny poza porażką z Kraków Airport zanotowały trzy zwycięstwa, z kolei Omega póki co pozostaje bez porażki i ma na koncie trzy zwycięstwa i remis. Który z bilansów ulegnie dzisiaj pogorszeniu? Trudno stwierdzić, ale patrząc na aktualną formę i wyniki z przeszłości to może tutaj być bardzo ciekawe starcie.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 20 wrześniaalarm 21:30
GUERRIERS - STAL NOWA HUTA (LIGA C2)

W tej parze ewidentnym faworytem jest zespół Gueeriers, który po trzech meczach ma komplet punktów, a przy okazji wszystkie pojedynki jednoznacznie rozstrzygnął na swoją korzyść aplikując rywalom grad bramek. Kolejni przed którymi stanie trudne zadanie pokonania zawodników w pomarańczowych koszulkach to Stal Nowa Huta, która po problemach kadrowych z początku sezonu w końcu na dobre wystartowała, ale również zanotowała porażkę. Dzisiaj o niespodziankę będzie niezwykle trudno, bo Gueeriers są w piekielnym gazie.

NASZ TYParrow_forward 1

Last modified on środa, 21 wrzesień 2022 11:38
(1 Vote)