Poniedziałek pod znakiem hitu Asów ze Stomatologią

Kiedy w planie meczów mamy rywalizację pomiędzy Asami NH i Stomatologią Stupka to zawsze to spotkanie wysuwa się na pierwszy plan. Oprócz nieco jednak czternaście innych gier, w których powinno się dziać sporo.

calendar_today 26 wrześniaalarm 19:00
AS MAESTRO - SKLEOPON.COM (LIGA B1)

Przypominamy sobie majowe spotkanie, w którym obie drużyny zagrały na bardzo wysokim poziomie i po wyrównanym starciu mecz zakończył się podziałem punktów. Dzisiaj może być podobnie, bo obie ekipy są w niezłej formie. AS Maestro miało swoje problemy na początku tej kampanii, ale już raczej nie widać po nich śladu i będą mogli być równorzędnym przeciwnikiem dla zespołu Marcina Marynowskiego. 

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 26 wrześniaalarm 19:00
AGDMASTER.COM - HEINEKEN HGSS (LIGA E)

Spadek z czwartego poziomu rozgrywkowego w wykonaniu AGDmaster.com póki co tchnął w nich większą motywację i zespół Mateusza Kozery ma dziewięć punktów po pięciu starciach. Kolejną przeszkodą AGDmaster jest Heineken, który na jesień radzi sobie póki co bardzo słabo. Zawodnicy w zielono-białych koszulkach na ten moment mają tylko jedno "oczko" i trudno będzie żeby ten dorobek dzisiaj powiększyć.

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 26 wrześniaalarm 19:00
OKRĘGOWA RADA ADWOKACKA - AZANDAN LIONS (LIGA E)

Azandan Lions zaczęło od dwóch porażek, ale potem przyszły dwa zwycięstwa, które ekipa Rafała Ciurusia odniosła nad DTN Boars oraz Ogniwem Kraków. Nieco trudniejszym wyzwaniem powinna być za to rywalizacja z Okręgową Radą Adwokacką, która jednak w porównaniu do sezonu wiosennego spuściła nieco z tonu. W takim układzie nieco więcej szans dajemy tegosezonowym debiutantom, ale to nie będzie spacerek, to na pewno.

NASZ TYParrow_forward X2

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:00
KAMEB/PELICANS - ZŁOTE CHŁOPAKI (LIGA B1)

Póki co połączenie drużyn Kamebu i Pelicans nie daje takich rezultatów jak się spodziewaliśmy przed sezonem. Drużyna Mikołaja Wiewióry po pięciu spotkaniach ma jedno zwycięstwo i cztery porażki, co daje ostatnią pozycję w gronie wyrównanej Ligi B1. W poniedziałkowy wieczór o punkty ligowe będzie niezwykle trudno, bo rywalem Kameb/Pelicans będą będące w dobrej formie Złote Chłopaki, a więc faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:00
BOSKE JAGLACCI - GEO-ZENIT (LIGA B2)

Początkowo zachwycaliśmy się całkiem niezłą formą Boske Jaglacci, którzy obiecująco weszli w kampanię jesienną, jednak ostatnio przegrali dwa mecze. Kolejnym rywalem zespołu Kamila Skórzyńskiego będzie ekipa GEO-ZENIT-u, która póki co zaskakuje nas nieco negatywnie, gdyż spodziewaliśmy się, że zespół Seweryna Frączyka wykręci więcej punktów niż ma to aktualnie. Mimo tego faktu nadal są w tej parze faworytem.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:00
SPASIONE KOTY - BIG TIME KRAKÓW (LIGA D1)

W czołówce tabeli znajduje się ekipa Spasionych Kotów, która rywalizuje w Lidze D1 jako beniaminek, ale póki co nie ma czego się wstydzić zespół Stanisława Jochymka. Kolejnym przeciwnikiem drużyny pochodzącej z Chrzanowa będzie Big Time Kraków, który po trzech meczach ma na swoim koncie trzy "oczka". W takim układzie faworytem meczu może być tylko i wyłącznie drużyna Spasionych Kotów. 

NASZ TYParrow_forward 1

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:30
RAFIS - REDFOX (LIGA B1)

Kolejne bardzo interesujące spotkanie Ligi B1, w którym nie mamy swojego ewidentnego faworyta. Obie drużyny lepsze mecze przeplatają gorszymi, co mocno wpływa na ich morale, ale spowodowane zaległości są jeszcze do odrobienia. Na ten moment w nieco lepszym położeniu jest Rafis, bo ma trzy punkty więcej, ale tę różnicę można już dzisiaj zniwelować. Faworyta tutaj nie mam i spodziewamy się wyrównanego meczu.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:30
ELECTRICOM ENGIEERING FLAMINGO FT - TEB EDUKACJA/GDA INVESTMENT (LIGA A)

Bezbłędna kampania, póki co, w wykonaniu TEB Edukacja/GDA Investment, którzy po pięciu meczach mają komplet punktów, a przy tym zwycięstwa w dwoma kluczowymi rywalami w kontekście mistrzostwa, a więc Stomatologią Stupka i Asami. W poniedziałkowy wieczór TEB/GDA wyjdzie na boisko po raz szósty jesienią, a tym razem spróbują ich zatrzymać gracze beniaminka Electricom Engieering Flamingo FT. Drużyna Mateusza Kozieła ma całkiem niezły bilans punktowy i pozostawia do tej pory po sobie dobre wrażenie, ale dzisiaj absolutnie łatwo nie będzie - faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 26 wrześniaalarm 20:30
BANERKA - C.F. VILANOVA (LIGA A)

Pod koniec ubiegłego sezonu BAnerka po raz pierwszy w historii przegrała z VilaNovą, bo w przeszłości wszystkie ich bezpośrednie mecze zespół Jana Winkla rozstrzygał na swoją korzyść. Międzynarodowa ekipa VilaNovy w kolejnym swoim starciu spróbuje zapunktować po raz pierwszy jesienią, bo na ten moment ma pięć porażek. W niewiele lepszej formie jest BAnaerka, ale mimo wszystko ma tych punktów już kilka, a dodatkowo gra nieco lepiej, dlatego dajemy im więcej szans.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:00
DZIDA W PRZÓD - KRAKOSKA PIŁKA (LIGA B2)

Udany początek sezonu dla jednych i drugich, a więc zapewne z dużą przyjemnością całkiem niezłą dyspozycję obie ekipy chciałyby kontynuować. O to może być trudno z racji, że mają podobne plany, także tutaj możemy się naprawdę mocno poemocjonować, gdyż wydaje nam się, że będzie to wyrównany pojedynek. Nie mamy swojego faworyta i bezpiecznie obstawiamy na remis, ale zwycięstwo da triumfatorowi przepustkę do walki o najwyższe cele.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:00
OGNIWO KRAKÓW - MAD DOG'S (LIGA E)

Tylko jedno zwycięstwo w pięciu spotkaniach to aktualnie dorobek debiutującego w tym sezonie Ogniwa Kraków, które zagra z Mad Dog's, a więc liderem Ligi E, który dodatkowo może się pochwalić kompletem punktów. Imponuje ofensywą ukraińska ekipa i wydaje nam się, że dzisiaj będzie mogła ponownie mieć szanse na wykręcenie niezłych liczb, aczkolwiek Ogniwa nie warto lekceważyć, gdyż w jednym z meczów pokazali, jak to się kończy.

NASZ TYParrow_forward 2

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:00
SOCIOS WISŁA - KRAKÓW WILD DOGS (LIGA E)

Trzy mecze ma za sobą ekipa Socios Wisła i na ten moment pozostaje bez porażki, ten fajny bilans psuje nieco fakt, że dwa z trzech spotkań zakończyły się dla nich podziałem punktów. W rywalizacji z Kraków Wild Dogs wydają się być jednak faworytem, aczkolwiek KWD również poczynili spore postępy w ostatnich miesiącach i nie jest łatwo ich pokonać. Przystąpią jednak do tego meczu z pozycji niższej i zobaczymy czy uda im się zwyciężyć.

NASZ TYParrow_forward 1X

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:25
STOMATOLOGIA STUPKA - ASY NH (LIGA A)

Wiodło się całkiem dobrze Stomatologii Stupka w tym sezonie, ale w końcu coś pękło i najpierw zespół Grzegorza Kwietnia tylko zremisował z Cairo-Honda, z później uległ w bardzo ważnym starciu z TEB/GDA. O powrót na ścieżkę triumfów obrońca tytułu zagra z Asami NH, którzy poza porażką na inaugurację, też z TEB/GDA, ma na swoim koncie pięć triumfów. Nie mamy tutaj faworyta, ale to jeden z najważniejszych meczów sezonu, o tym jesteśmy przekonani.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:25
NEMBUD - 4SENAL (LIGA B2)

Problemy z ustabilizowaniem kadry przez NEMBUD spowodowały, że drużyna Krystiana Kubiczka po czterech meczach ma zero punktów i niespodziewanie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ligi B2. O poprawę tego stanu rzeczy spadkowicz z "elity" zagra z 4senalem, który również nie wykręcił wielkiej liczby punktów, bo po czterech meczach ma jeden triumf na koncie. Faworyta w tej parze nie mamy, ale kiedyś już te ekipy się spotkały i górą był NEMBUD. Dzisiaj niekoniecznie musi tak być.

NASZ TYParrow_forward X

calendar_today 26 wrześniaalarm 21:25
WOLNI STRZELCY - AMADEUS (LIGA B2)

O ile w przypadku Wolnych Strzelców, którzy są beniaminkiem nie jesteśmy zaskoczeni, że po pięciu meczach mają zero punktów, o tyle Amadeus wydawał się nam być jednym z zespołów, które mogą nawet powalczyć o medale. Tak się nie dzieje i jedni i drudzy potrzebują dzisiaj bardzo mocno jakiejś zdobyczy, żeby nie utknąć na dobre na dole stawki. Delikatnym faworytem jest oczywiście Amadeus, ale nie wydaje nam się, żeby Wolni Strzelcy byli tutaj na straconej pozycji.

NASZ TYParrow_forward X2

Last modified on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 14:49
(0 votes)