Gorczańska Krynica

Oficjalnym dostawcą wody mineralnej dla uczestników FLS jest Gorczańska Krynica.

Już w okresie przedwojennym rozpoczęta została eksploatacja złóż wód mineralnych w rejonie Szczawy. Produkowano wówczas znane i cenione gatunki wód mineralnych. Od wiosny 2001r. firma "Euro-Code" Spółka Jawna K. J. Morzywołek" rozpoczęła eksploatację tutejszych źródeł i wprowadziła na rynek wodę źródlaną o nazwie: "Gorczańska Krynica".

Woda ta bardzo szybko zdobyła uznanie konsumentów na terenie całego kraju. Unikalne walory smakowe oraz właściwości oferowanej wody, pozwoliły na szybką budowę sieci sprzedaży w całym kraju, a tym samym na dynamiczny rozwój działalności. W roku 2003 wzbogaciliśmy nasz asortyment w wodę mineralną, również pozytywnie przyjętą przez naszych klientów. Firma prowadzi wciąż nowe inwestycje w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów oraz inwestycje zmierzające w kierunku dostosowania się do nowych norm europejskich. (źródło: www.gorczanska.com.pl)

Odpowiednie proporcje minerałów czynią Gorczańską Krynicę idealna wodą dla aktywnych rodzin, które pragną zachować zdrowie na dłużej. Posiada znakomite właściwości oczyszczające organizm dzięki czemu czujemy się pełni energii przez cały dzień.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: www.gorczanska.com.pl

Pink Bowling & Club Kraków

Pink Bowling & Club Kraków to największa profesjonalna kręgielnia w Małopolsce będąca wspaniałą alternatywą dla lubiących aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i sportem Główną atrakcją jest 16-torowa kręgielnia oraz największa sala bilardowa w mieście. Poza tym olbrzymi bar z szerokim wachlarzem produktów, możliwością realizacji zamówień na pizze i catering.

Pink Bowling & Club to najlepsza propozycja na mile spędzony czas pełen atrakcji, dostępnych w jednym miejscu, bez względu na płeć, wiek, dzień i pogodę.

Pink Bowling & Club to rozrywka dla grup dzieci i młodzieży, turystów, całych rodzin, studentów i firm.

Najmłodsi w ofercie Pink Bowling & Club Kraków będą mogli skorzystać z dwupoziomowego placu zabaw oraz salek urodzinowych. Dodatkowe atrakcje klubu to również ponad 40 automatów i gier video, dostęp do WiFi, ekrany plazmowe i telebimy oraz parkiet taneczny - wszystko to na powierzchni blisko 2500 m2, w pełni klimatyzowanej, posiadającej 300 miejsc siedzących.

Dodatkowo Pink Bowling & Club Kraków zostało fundatorem nagród-voucherów dla zwycięzców organizowanych przez Futbolową Ligę Szóstek konkursów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: http://pinkbowling.pl/krakow/

IExpert.pl - Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW Zawodnika w PZU to oferta przygotowana z myślą o grających w Futbolowej Lidze Szóstek. Polisa gwarantuje odszkodowanie i pomoc w powrocie do zdrowia w razie kontuzji odniesionej podczas gry w piłkę - w czasie zawodów, treningu a także w trakcie dojazdu na nie.

Piłka nożna - jak każda aktywność - wiąże się z ryzykiem kontuzji. Nawet drobny uraz może oznaczać nie tylko przerwę w graniu, ale też w pracy, a do tego może się wiązać z kosztownym leczeniem i rehabilitacją. Dlatego przygotowaliśmy dedykowany program ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, który rekomendujemy każdemu graczowi FLS!

OBLICZ SKŁADKĘ >>

Zalety NNW Zawodnika FLS:

    zapewnienie finansowej ochrony w razie wypadku
    atrakcyjna składka: od 59 zł za rok
    wypłata odszkodowania nawet przy drobnym urazie
    szeroki zakres ochrony: liczne świadczenia finansowe oraz pakiet usług assistance
    możliwość wybrania poziomu ochrony z 6 pakietów
    wygodny sposób zawarcia polisy online
    wiarygodny ubezpieczyciel: PZU

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków gwarantuje finansowe wsparcie w razie wypadku. Pieniądze z odszkodowania pozwolą uzupełnić domowy budżet nadszarpnięty wydatkami związanymi z urazem i zapewnią spokój potrzebny do powrotu do zdrowia.

Polisa pozwala na pokrycie kosztów, które mogą być szczególnie odczuwalne w okresie przymusowej przerwy od pracy.

OBLICZ SKŁADKĘ >>

Otrzymasz odszkodowanie m.in. w przypadku:

    trwałego uszczerbku na zdrowiu

np. złamania nogi lub wybicia zęba, ubezpieczyciel wypłaci środki nawet za 1% uszczerbku orzeczonego przez lekarza,

    uciążliwego leczenia

np. w razie operacji lub hospitalizacji powyżej 5 dni,

    nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych

np. kul ortopedycznych.Jak wygląda likwidacja szkody

1. Skontaktuj się z ubezpieczycielem: 801 102 102 lub 22 566 55 55
2. Poza zakończeniu leczenia odbierz zaświadczenie o końcu leczenia
3. Zgłoś szkody do PZU: opis szkody wraz z dokumentami z placówki medycznej
4. Ubezpieczyciel ustali procent uszczerbku na zdrowiu (możliwa komisja lekarska)
5. Świadczenie zostaje wypłacone

OBLICZ SKŁADKĘ >>
Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń:

Bartłomiej Miłkowski
Kom: 882 101 595
Tel: 22 100 26 03
bartlomiej.milkowski@iexpert.pl
www.sport.iexpert.pl

Ogólne warunki ubezpieczenia

Risum Sport - Joma sponsorem technicznym FLS

Miło nam poinformować, że nowym sponsorem technicznym ligi została firma Risum Sport, dystrybutor hiszpańskiej marki Joma.

W związku z nawiązaniem współpracy z Futbolową Ligą Szóstek, Risum Sport przygotował dla uczestników FLS atrakcyjny rabat 40% od cen katalogowych na sprzęt sportowy marki Joma (z wyłączeniem obuwia, na które rabat wynosi 15%), a także będzie sponsorem nagród drużynowych (dla tych zespołów, które zdecydują się przeznaczyć pulę pieniężną na sprzęt sportowy) oraz w konkursach organizowanych przez FLS.

Serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego naszego partnera, znajdującego się pod adresem: www.risumsport.pl.

Aby ułatwić Wam zakupy, nadany został kod rabatowy "LIGA", który należy wpisać na stronie sklepu, by zniżka została uwzględniona.

First11 partnerem Futbolowej Ligi Szóstek

Już niebawem startuje kolejny sezon Futbolowej Ligi Szóstek, a wraz z nim rozpoczyna się również nasza współpraca z marką First11. Nawiązanie współpracy z First11 jest kolejnym dowodem tego, że jako FLS otwarci ciekawe projekty i nowinki technologiczne.

Nasz partner z First11 zajmuje się dystrybucją specjalnych czujników dla piłkarzy, które pozwalają na bieżąco mierzyć m. in. takie parametry konkretnego zawodnika jak:

    przebiegnięty dystans
    liczba sprintów i ich maksymalna prędkość
    liczba uderzeń i ich maksymalna siła.

Ponadto system F11 jest wyposażony w platformę społecznościową, która umożliwia tworzenie rankingów i porównanie wyników z innymi użytkownikami sensorów.

O tym, jak działają czujniki F11 przekonacie się podczas rozgrywek FLS, bo w związku z nawiązaniem współpracy w każdej kolejce z sensorów będą mogli skorzystać dwaj wybrani przez nas zawodnicy, którzy wystąpią naprzeciwko siebie w "Meczu Tygodnia First11". Za pomocą systemu F11 dokonamy bezpośredniego porównania uzyskanych przez nich wyników. Oprócz możliwości przetestowania czujników i uzyskania statystyk ze swojego meczu, wskazani zawodnicy jednocześnie brać będą udział w konkursie - na zakończenie sezonu gracz z największą liczbą sprintów zmierzonych w trakcie spotkania przez system F11, zostanie nagrodzony zestawem sensorów o wartości 449 zł!

Pozostali uczestnicy mogą z kolei nabyć produkt naszego partnera ze specjalną 5% zniżką kupując go za naszym pośrednictwem.

Zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat First11 dostępnymi na stronie https://first11.co/pl/, a w przypadku chęci zakupu czujników First11 prosimy o kontakt mailowy na adres krakow@liga-fls.pl.

Betdudes.com partnerem FLS

W przeddzień Mistrzostw Świata w Rosji, Futbolowa Liga Szóstek nawiązała współpracę z portalem Betdudes.com, który został oficjalnym typerem piłkarskim naszej ligi.

Co to dla Was oznacza drodzy uczestnicy? Otóż już niebawem, z okazji turnieju w Rosji, wspólnie z Betdudes zorganizujemy dla Was konkurs jakiego jeszcze w FLS nie było! Na razie szczegółów zabawy nie zdradzamy, choć jak można się domyślić, będzie chodziło o typowanie wyników meczów Mistrzostw.

Tymczasem już teraz zapraszamy Was do zapoznania się z naszym nowym partnerem. Betdudes.com to serwis społecznościowy dla fanów piłki nożnej i miłośników sportowej rywalizacji. Betdudes.com nie jest stroną bukmacherską - użytkownicy serwisu bezpłatnie typują wyniki meczów piłkarskich, zapraszając do tej zabawy znajomych i przyjaciół.

Już teraz możecie zarejestrować się na stronie Betdudes.com klikając tutaj (aby móc w przyszłości wziąć udział w naszym konkursie koniecznie zarejestruj się korzystając z tego linka). Już niebawem kolejne informacje na temat naszej współpracy i nagród, które będą do zgarnięcia przy okazji turnieju w Rosji. Stay tuned!

Subscribe to this RSS feed