Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sezon Zima 2021/22 - rozpoczynamy zapisy!

Sezon jesienny trwa, ale dociera do nas coraz więcej zapytań dotyczących kolejnej, zimowej edycji. Mamy już nawet pierwsze zgłoszone drużyny. Zaczynamy więc oficjalne zapisy na sezon zimowy, który rozpoczniemy albo w ostatnim tygodniu listopada, albo na przełomie listopada i grudnia (w zależności od przebiegu rozgrywek jesiennych). Podobnie, jak w poprzednich zimowych edycjach rywalizacja toczyć się będzie ramach rozgrywek ligowych, które zwieńczy faza playoff będąca nagrodą dla najlepszych ekip, choć dokładny system rozgrywek ogłosimy w momencie zamknięcia zapisów. Drużyny będą miały szansę wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych (wejdą one w życie, gdy pojawią w poszczególnych ligach wolne miejsca). Z racji ograniczonej liczby miejsc, o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące zbliżającego się sezonu zimowego.

Udany debiut Olimpijakos, udany powrót Aptivu

Za nami trzeci dzień sezonu Wiosna 2021 w Futbolowej Lidze Szóstek. Każde z czterech rozegranych na Autobet Arenie spotkań dostarczyło mnóstwo emocji, co cieszy w kontekście przyszłych kolejek.

Dołącz do FLS! Trwają zapisy

Start sezonu Jesień 2021 coraz bliżej. Drużyny grające w poprzedniej edycji już udział potwierdziły, teraz czekamy jeszcze na nowe ekipy, który chciałyby dołączyć do rozgrywek. Zapisy potrwają co najmniej do 23 sierpnia. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzącej edycji.

Komunikat: Od 15 czerwca gramy na AWFie

Informujemy, że w związku z kiepską jakością oświetlenia na dużym boisku Com-Com Zone zdecydowaliśmy się od 15 czerwca przenieść mecze z tego obiektu na boisko AWFu przy ul. Jana Pawła II 66 (wjazd od ulicy Nowohuckiej). Uczestnicy mogą korzystać płatnego parkingu mieszczącego się na terenie uczelni. Nadal będziemy grać natomiast na orliku Com-Com Zone.

Cybermachina sprawdzi TEB/GDA, ciekawy pojedynek ADGO z Żymłą

Dziś FLS po raz pierwszy zagości na boisku AWF Kraków, gdzie odbędzie się większość meczów. Wśród nich nie ma jakichś hitowych starć, ale kilka drużyn będzie mogło postawić kolejny krok do osiągnięcia swoich celów związanych z zajęciem miejsc na podium lub utrzymaniem się w lidze.

Subscribe to this RSS feed