W Lidze D2 opromienione niedawną wygraną z Nową Elektro Squad Wściekłe Psy starły się z kolejnym znacznie wyżej notowanym przeciwnikiem - Złotymi Chłopakami. Kolejny faworyt nie udźwignął ciężaru i uległ. Od początku spotkania Złote Chłopaki oddały inicjatywę przeciwnikom i w 13. minucie przegrywały już 0-3. Warto dodać, że hat-tricka w ciągu trzech minut skompletował wówczas Hubert Baran-Osiński, a później dołożył jeszcze czwartego gola. W późniejszym fragmencie meczu “Złoci” próbowali ataku pozycyjnego, jednak bili głową w mur i jedyne na co było ich stać to gol honorowy. Wściekłe Psy odnoszą drugi triumf z rzędu i wydostają się ze strefy spadkowej, z kolei walka o awans w wykonaniu Złotych Chłopaków po tym meczu mocno się skomplikowała.