08-02-2020 17:00
Tydzień 9

Statystyki zawodnika

Rozpoczynające sobotnią serię gier starcie 4senalu z Albatrosem było niezłym widowiskiem i przyniosło dużą dawkę emocji. Mecz toczony był w szybkim tempie, a obie drużyny starały się grać jak najczęściej z pierwszej piłki, dzięki czemu gra była płynna i atrakcyjna dla widza. W pierwszej połowie dużo lepiej prezentował się 4senal, który był lepiej zorganizowany i groźniej atakował. Gracze tej ekipy tą część gry wygrali 3:1 i mogli być optymistami przed drugą odsłoną. Albatros w pierwszych 20 minutach próbował, miało sporo okazji, ale spory problem stanowiło ich wykończenie. Po zmianie stron 4senal nie potrzebował wiele czasu, aby dołożyć dwa kolejne trafienia. Prowadzenie 5:1 było powodem do uspokojenia gry. Od tego momentu spotkanie się wyrównało. Zawodnicy Albatrosa próbowali coś wskórać, ale udało im się jedynie nieco zmniejszyć rozmiary porażki. 4senal po dobrym meczu zwyciężył w pełni zasłużenie.