Cybermachina G. Pub wygrywa Parkowa Cup!

Reprezentant Ligi A Futbolowej Ligi Szóstek, ekipa Cybermachiny G. Pub wygrała drugi zimowy turniej Parkowa Cup! W finale zespół Karola Kęski pokonał innego FLS-owicza Albatros 2-1. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Sportowcy Nałogowcy, którzy w "małym finale" okazali się minimalnie lepsi od FC Freaks.

W sobotniej rywalizacji w Centrum Sportu Parkowa udział wzięło dziesięć zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Po prawie trzech godzinach rywalizacji w grupie A najlepsi okazali się Sportowcy Nałogowcy, którzy wspólnie z FC Freaks awansowali do fazy pucharowej. Na kolejnych pozycjach sklasyfikowano DreamTeam, DZ warriors oraz Ogniwo Bielany. Ciekawie było także w grupie B, gdzie rywalizację wygrali zawodnicy Albatrosa, wyprzedzając w tabeli Cybermachinę G. Pub. Udział na fazie grupowej zakończyli zawodnicy Harpagana Zakole, Panowie oraz Niegoszowianka. 

Oba półfinały miały niesamowicie wyrównany przebieg. Zaczęliśmy od meczu Albatrosa z FC Freaks, który zakończył się remisem 1-1 i dopiero po serii rzutów karnych triumfowała drużyna Mateusza Cholewy. W drugim meczu półfinałowym Cybermachina wygrała 1-0 ze Sportowcami Nałogowcami i stało się jasne, że w finale zagrają dwie ekipy, które dobrze znamy z rozgrywek FLS. Zanim jednak doszło do finału w meczu o trzecie miejsce Sporotowcy Nałogowcy wygrali 1-0 z FC Freaks. W najważniejszym meczu sobotniej rywalizacji górą była natomiast Cybermachina, która wygrała z Albatrosem 2-1 i tym samym zrewanżowała się za porażkę z fazy grupowej, gdy Albatros wygrał 3-2. 

WYRÓŻNIENIA

Najlepszy strzelec: Kamil Bentkowski (Cybermachina G. Pub)
Najlepszy bramkarz: Olaf Pomykalski (Sportowcy Nałogowcy)
MVP turnieju: Mateusz Cholewa (Albatros)

VIDEO

Parkowa Cup - grupa A
Parkowa Cup - grupa B
Parkowa Cup - faza finałowa

ZDJĘCIA DRUŻYNOWE

GALERIA ZDJĘĆ