Dobra połowa

Spotkanie pomiędzy Calcio&Birra i Sensible Soccer, zwłaszcza w pierwwych 25 minutach, naprawdę mogło sie podobać. Naprzeciw siebie stanęli równorzędni rywale, którym udało się stworzyć bardzo interesujące widowisko. Bardzo dużo było walki “bark w bark” praktycznie o każdą piłkę i na każdym metrze boiska. Tempo rozgrywanych akcji było bardzo szybkie, dzięki czemu gra co chwilę przenosiła się spod jednego pola karnego pod drugie. W pierwszym kwadransie więcej okazji podbramkowych stworzyła sobie ekipa Sensible, ale to rywale strzelali bramki. A właściwie strzelał, bo oba trafienia dla Calcio&Birra zaliczył Jakub Goleniec, który na ustrzelenie dubletu potrzebował niespełna 60 sekund.

Rosnąca przewaga

Dwubramkowa strata w żadnym wypadku nie zniechęciła zawodników w czerwonych koszulkach, którzy konsekwentnie grali swoje. Prawdziwym liderem Sensible był tradycyjnie Maciej Pęczek, którego wszędzie było pełno i który umiejętnie kierował poczynaniami kolegów. Sensible Soccer jeszcze przed przerwą złapało kontakt z rywalem, chociaż Calcio&Birra mialo wyśmienitą okazję na ponowne odskoczenie na bezpieczny dystans, ale Nicola Fabbri w ostatnim akcencie pierwszej części gry nie wykorzystał rzutu karnego. Po zmianie stron przewaga Sensible była z minuty na minutę coraz bardziej widoczna. Zespół ten szybko odrobił straty, a w ciągu kilku kolejnych minut wypracował sobie dwubramkową przewagę i na niespełna kwadrans przed końcem można powiedzieć, że był w komfortowej sytuacji.

Nie dali za wygraną

Gracze w pasiastych koszulkach nie pogodzili się jednak z porażką i zaczęli dążyć do wyrównania. Kontaktową bramkę zdobył w 43. minucie Krzysztof Fit, który wykorzystał brak zdecydowania defensywy Sensible i nieatakowany przez nikogo spokojnie umieścił piłkę w siatce. Ciągle jednak do zdobycia punktów brakowało Calcio jednego gola. Gdy wydawało się, że zremisować jednak się nie uda do narożnika boiska podszedł Fabbro i z rzutu rożnego posłał podanie w pole karne rywali, którzy tym razem nie zdołali upilnować Jakuba Goleńca, który zdobywając swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zapewnił Calcio jeden punkt.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=xy-asmWMUYo

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/pph2exQLsJE64WAX8