Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie dnia/galeria - 4 maja

Tym razem nieco później niż standardowo, bo z uwagi na długi weekend majowy rozgrywki FLS w bieżącym tygodniu zaczęliśmy we wtorek. Niemniej warto było poczekać jeden dzień dłużej, bo emocji bez wątpienia nie brakowało. Najważniejszym wydarzeniem całego wieczoru było jednak pojawienie się Marcina Wasilewskiego, który w swoim debiucie na naszych boiskach zapakował cztery bramki oraz zaliczył dwie asysty.

Podsumowanie dnia/galeria - 30 kwietnia

Tydzień zakończyliśmy pięcioma spotkaniami, w których zaskoczyła nas niespodziewana zwyżka formy BKS Teamu i to jak często buty wiązać musiał Bartłomiej Obłąk. Przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych boiskowych wydarzeń z piątkowego wieczoru w rozgrywkach FLS.

Podsumowanie dnia/galeria - 29 kwietnia

W czwartkowy wieczór odbyło się 12 meczów, które powoli kończą 3 tydzień rozgrywek. Na miano najbardziej ekscytujących spotkań zasługuje na pewno rywalizacja Wonderkids z Rodzina Królewską za sprawą efektownie odrobionej straty. Zszokowała nas wysoka wygrana BAnerki z Despero, a jeden z beniaminków pokazał, że nie zamierza być chłopcem do bicia.

Podsumowanie dnia/galeria - 28 kwietnia

Za nami kolejne spotkania sezonu Wiosna 2021 Futbolowej Ligi Szóstek. W środę odbyło się aż 18 spotkań, tym razem głównie na poziomie Ligi B, C i D. Cieszy to, że większość z nich zakończyła się albo remisami, albo niewielką wygraną jednej ze stron, co świadczy o tym, że rywalizacja była zacięta. Ważne wygrane odniosły Krupiński Pompy, Płaszów Serwis-Bank, czy KS Augustyn. Za sporą niespodziankę należy uznać wygraną Omegi nad Kamebem.

Podsumowanie dnia/galeria - 27 kwietnia

We wtorkowy wieczór odbyło się aż 16 spotkań. Bardzo dobrze oglądało się między innymi mecz Wonderkids z Amadeusem. Ogromną determinację pokazała Perła odrabiając cztery bramki w meczu z Wadowskimi. Despero z kolei nastraszyło TEB/GDA, ale ostatecznie ulegli hegemonom FLS-a.

Podsumowanie dnia/galeria - 26 kwietnia

Poniedziałek rozpoczął trzeci tydzień rywalizacji. Amber niespodziewanie zatrzymał Stomatologię, a komplet oczek po pełnych emocji spotkaniach zgarnął Kameb oraz Inter Kraków. Pewne zwycięstwa odniosły między innymi Flamingi, Pink Bowling oraz Nic się nie stało. Zapraszamy na podsumowanie dnia.

Podsumowanie dnia/galeria - 23 kwietnia

„Czasem potrafią wejść na Mount Everest, czasem nie potrafią wyjść z łóżka”- Są to słowa byłego menadżera Aston Villi, które w naszej opinii świetnie opisują to, co wydarzyło się w minionym dniu w rozgrywkach FLS. Niektórzy zawodnicy bowiem, tak jak ci z drużyny PAMEDICA, czy ADGO swoją postawą na boisku przypominali wspinaczy górskich, którzy zdobywają najwyższe szczyty. Inni natomiast, jak między innymi: Menu Catering, czy Żymła Siermięga byli tak nieporadni w swoich spotkaniach, że nie wiadomo, czy z taką formą byliby w stanie wstać rano z łóżka.

Podsumowanie dnia/galeria - 22 kwietnia

Mało było w czwartek porywających spotkań. Większość ekip myślami była już chyba przy weekendzie, bo tempo gry nie zachwycało i na obiektach CCZ panował względny spokój i cisza, a to szczerze mówiąc, nie zdarza się często. Najlepszy pod względem emocji był chyba mecz Oświecenia Team z AS Maestro. Dobrze oglądało się też 4senal z Cairo-Honda.

Podsumowanie dnia/galeria - 21 kwietnia

W środę rewelacyjne spotkanie rozegrała ekipa Chłopów, a pokonanie DC House Solution było wydarzeniem wieczoru. Świetny był także mecz BTCH z Rodziną Królewską i C-bulls z Chłopakami z Baraków.

Podsumowanie dnia/galeria - 20 kwietnia

We wtorkowy wieczór odbyło się aż 15 spotkań. Mieliśmy debiutantów, mecze z wieloma bramkami, ale także takie, w których na pierwszego gola trzeba było czekać...59 minut! Zapraszamy na nasze podsumowanie.