Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie dnia/galeria - 9 lipca

Za nami ostatni dzień sezonu Wiosna 2021 Futbolowej Ligi Szóstek. Wyjaśnione zostały ostatnie wątpliwości. W kilku spotkaniach emocje sięgnęły zenitu, a dodatkowo padło kilka nieprzeciętnej urody goli.

Podsumowanie dnia/galeria - 7 lipca

Środa była bardzo ciekawym dniem jeśli chodzi o rywalizację w ramach rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek. W trzech ciekawych meczach, których stawką były brązowe medale górą okazały się drużyny Asów NH, FC Kalinexu i Rodziny Królewskiej. Sporo działo się także w innych meczach, więc zapraszamy do podsumowania wydarzeń.

Podsumowanie dnia/galeria - 5 lipca

Rozpoczął się ostatni tydzień rywalizacji w sezonie Wiosna 2021 w Futbolowej Lidze Szóstek. Wczoraj poznaliśmy między innymi drugiego spadkowicza z Ligi A, którym będzie Amber. Utrzymanie przyklapał z kolei zespół Virtus Logistics, który odniósł ważny triumf nad Chłopakami z Baraków.

Podsumowanie dnia/galeria - 2 lipca

W piątkowy wieczór rozegrano 8 meczów. Po kilku z nich wyjaśniły się wątpliwości związane z walką o awans i utrzymanie. W efektowny sposób sezon zakończyły walczące o dostanie się na poziom Ligi D Śledziki, z kolei utrzymanie zapewniły sobie po dobrych występach Krupiński Pompy, Big Time Kraków i Chłopaki z Baraków. Mistrzostwo Ligi E2 w świetnym stylu przyklepał BKS Team.

Podsumowanie dnia - 1 lipca

Za nami dziewięć spotkań Futbolowej Ligi Szóstek. Wiemy już, że rozstrzygnęły się losy walki o mistrzowski tytułu w Lidze A, ponieważ wobec wygranej Stomatologii Stupka z Asami NH i porażki Rafisu z Cybermachiną G. Pub kolejny złoty medal w historii zapewniła sobie drużyna Łukasza Stupki. Działo się także w pozostałych spotkaniach.

Podsumowanie dnia/galeria - 30 czerwca

W środę na boiskach Futbolowej Ligi Szóstek działo się naprawdę sporo! Wiele się także wyjaśniło w kontekście walki o medale bądź o utrzymanie, jednak nadal mamy wiele niewiadomych. Największy sukces zapewniło sobie wczoraj AS Maestro, które przyklepało wicemistrzostwo. Zapowiada się rewelacyjna końcówka sezonu!

Podsumowanie dnia/galeria - 29 czerwca

Za nami kolejny dzień zmagań w ramach dwunastego tygodnia Futbolowej Ligi Szóstek. Działo się naprawdę sporo, a do najważniejszych wydarzeń zaliczamy zapewnione utrzymanie w elicie BAnerki oraz zdobyte wicemistrzostwo przez Caffaro.

Podsumowanie dnia/galeria - 28 czerwca

Dwunasty tydzień Futbolowej Ligi Szóstek wystartował z wysokiego C. Bardzo ciekawie było już na poziomie A, gdzie interesujący bój stoczył Rafis z TEB/GDA. Masa bramek padła za to w trzech spotkaniach Ligi B1, gdzie świetną dyspozycją strzelecką wykazali się przedstawiciele ADGO, Żymły Siermięgi oraz Stali Nowa Huta.

Podsumowanie dnia/galeria - 25 czerwca

Tym razem pogoda była dla Futbolowej Ligi Szóstek łaskawa i piątkowe mecze odbyły się bez zakłóceń. W trakcie nich zapadło kilka istotnych rozstrzygnięć – bardzo istotny pojedynek wygrało chociażby Pelicans F.C., które ma teraz sporą szansę na mistrzostwo Ligi B1. Wysoki triumf świętowała też ekipa Nic się nie stało, która zrobiła praktycznie ostatni krok na drodze do awansu.

Podsumowanie dnia - 24 czerwca

Matka natura nie odpuszcza i w czwartkowy wieczór znów próbowała pokrzyżować nam piłkarskie plany. Ostatecznie rozgrywki udało się przeprowadzić zgodnie z planem i całe szczęście, bo kto wie, jak potoczyłyby się losy kilku spotkań, w których to niżej notowane formacje ku zaskoczeniu wielu sięgnęły po komplet oczek.