Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie dnia/galeria - 30 listopada

Za nami wtorkowa rywalizacja w ramach Ligi Zimowej. W hitowym spotkaniu Browary Hills 32040 wygrały z VilaNovą 3:2. Żadnych złudzeń Meczdejowi nie pozostawiło Flamingo, które triumfowało aż 11:3. W ciekawie zapowiadającym się meczu Ligi D Menu Catering dosyć wysoko pokonało Black Hawks. Zapraszamy na relację z wszystkich wczorajszych spotkań, których odbyło się dziewięć.

Podsumowanie dnia/galeria - 26 listopada

Na dobre rozpoczęliśmy rywalizację w sezonie zimowym Futbolowej Ligi Szóstek. W hitowym spotkaniu w ramach Ligi A/B Despero minimalnie wygrało z 4senalem. Najwięcej bramek, bo aż 17 zobaczyliśmy w meczu Contact Sales z Black Label, gdzie Ci pierwsi wygrali 11:6.

Podsumowanie dnia/galeria - 25 listopada

Czwartek był dniem, w którym zakończyliśmy rywalizację w sezonie jesiennym oraz rozpoczęliśmy zabawę zimową. Wczoraj jasne stało się, że z Ligi B2 spadnie FC Kalinex, który tylko zremisował z Jaglacci Tinderwolves. Na trzecim szczeblu rozgrywkowym pozostanie za to BTCH, które wygrało dosyć wysoko z Logitechem i utrzymało się kosztem Coca Juniors. Rozstrzygnęliśmy także ostatnią niewiadomą medalową - brązowe krążki zawisną na szyjach AVEVA. W pierwszym meczu Ligi Zimowej zagrali debiutanci - Nothing Toulouse pewnie pokonało Niewstrzelonych z formą.

Podsumowanie dnia/galeria - 23 listopada

Ostatni tak bogaty w mecze dzień sezonu jesiennego w Futbolowej Lidze Szóstek już jest historią. W jego trakcie poznaliśmy ostatniego mistrza, a został nim w Lidze E2 Heineken HGSS, który w meczu o tytuł ograł Borek F.C. Wiemy także, że wiosną po raz pierwszy na czwartym szczeblu rozgrywkowym zagrają Notoryczni Debiutanci, którzy przegrali w meczu o utrzymanie z Szopenami Futbolu.

Podsumowanie dnia/galeria - 22 listopada

Jeden z ostatnich dni sezonu jesiennego Futbolowej Ligi Szóstek za nami. W poniedziałek wydarzeniem dnia było starcie o mistrzostwo, w którym CA Sharks wygrało z NEMBUD-em 4:3. Ważne triumfy odniosły także zespoły Rafisu B i AVEVA. Dla tych pierwszych oznacza to pewne brązowe medale w Lidze C2, z kolei dla tych drugich bardzo dobrą sytuację w tym samym kontekście. Zapraszamy na podsumowanie wszystkich spotkań.

Podsumowanie dnia/galeria - 19 listopada

Na zakończenie 14. tygodnia sezonu Jesień 2021 na obiektach przy ul. Parkowej rozegranych zostało sześć spotkań. W meczu czołowych zespołów Ligi E1 Wściekłe Psy pokonały Aptiv. ,

Podsumowanie dnia/galeria - 18 listopada

To był wieczór pełen emocji. Aż 15 spotkań, z czego większość o niebagatelną stawkę – krótko mówiąc – działo się! Co przyniósł nam czwartkowy FLS?

Podsumowanie dnia/galeria - 17 listopada

Środowe rozgrywki upłynęły pod znakiem walki o mistrzostwo oraz o utrzymanie. Bardzo ważne zwycięstwa, które przypieczętowały tytuły w swoich ligach odnieśli gracze Żymły Siermięgi, GEO-ZENIT-u oraz Fi Squadu. Remis w pojedynku Rodziny Królewskiej z Prawdzikami wykorzystała Omega, która pokonała Bishakę Kurdwanów i "rzutem na taśmę" utrzymała się w Lidze B1. Po zwycięstwie nad Silicon Creations na pozycję lidera Ligi D1 awansowali Black Hawks, którzy czekają teraz na odpowiedź Wadowskich.

Podsumowanie dnia/galeria - 16 listopada

Właściwie każde wtorkowe spotkanie miało jakąś stawkę. Albo obserwowaliśmy starcie z udziałem ekipy walczącej o utrzymanie, albo istotny mecz w kontekście przydziału miejsc na ligowym podium. Co wydarzyło się na boiskach?

Podsumowanie dnia/galeria - 15 listopada

Tydzień czternasty na start! W poniedziałek stało się jasne, że z Ligi A spada AS Maestro, z kolei wciąż nie znamy drugiego spadkowicza. Swoje szanse na utrzymanie przedłużyła Omega oraz Rodzina Królewska, które pokonały kolejno Cemark.pl i Kameb. Z tytułu mistrzowskiego wciąż cieszyć się nie mogą zawodnicy Fi Squadu, którzy ulegli AVEVA.