Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie dnia/galeria - 28 września

Środowe spotkania dostarczyły nam niemało sportowych emocji. W hicie Ligi B1 Piomet pokonał Inter Kraków, umacniając swoją pozycję na fotelu lidera. Byliśmy również świadkami pierwszej porażki BJM, odkąd wstąpili w szeregi Futbolowej Ligi Szóstek. O tym wszystkim przeczytacie w podsumowaniu.

Podsumowanie dnia/galeria - 27 września

Za nami wtorkowa rywalizacja, w której oglądaliśmy bardzo ciekawe starcie DC House Solutions z ADGO, Ci pierwsi wygrali już po raz piąty z rzędu i mają komplet punktów. Rozpędza się także w Lidze C1 FC Łapanka, która triumfowała ponownie, znowu zdobywając dwucyfrową liczbę bramek, ale tego dokonały także m.in. Czyżyny.

Podsumowanie dnia/galeria - 26 września

Poniedziałkową rywalizację w Tygodniu 7 Futbolowej Ligi Szóstek miał przyćmić hitowy mecz Stomatologii Stupka z Asami NH, ale ostatecznie te zawody nie porwały nas zbytnio. Sporo jednak wydarzyło się w innych spotkaniach, gdzie z reguły wynik oscylował w okolicy remisu.

Podsumowanie dnia/galeria - 23 września

W piątkowy wieczór zakończyliśmy rywalizację w Tygodniu 6 Futbolowej Ligi Szóstek. Nie zabrakło niespodzianek i ciekawych spotkań, a przede wszystkim bramek, bo tych oglądaliśmy dosyć sporo.

Podsumowanie dnia/galeria - 22 września

Czwartkowe mecze odbywały się pod znakiem rozgrywek w niższych ligach. W jedynym meczu drugiego poziomu rozgrywkowego w ramach Ligi B1 FC Kalinex minimalnie przegrał ze Złotymi Chłopakami. Zapraszamy jednak na relacje z wszystkich meczów, bo w większości, z racji wyrównanego charakteru, działu się sporo.

Podsumowanie dnia/galeria - 21 września

W środowy wieczór Futbolowa Liga Szóstek rywalizowała na boisku KS Nadwiślan. Bez niespodzianek obyło się w meczach Ligi A, gdzie Bishaka przegrała z Żymłą, zaś VilaNova uznała wyższość Cybermachiny. Sporo spotkań toczyło się między drużynami z dołu tabeli, więc rozstrzygnięcia wczorajszych meczów były bardzo istotne.

Podsumowanie dnia/galeria - 20 września

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna CA Sharks, która pewnie pokonała BAnerkę. Wciąż bez porażki są zawodnicy DC House Solutions, którzy tym razem rozprawili się bez kłopotów z 4senalem. W meczu na szczycie Ligi C1 po dobrych zawodach Czyżyny minimalnie przegrały z Omegą.

Podsumowanie dnia/galeria - 19 września

Tradycyjnie poniedziałkowa rywalizacja przyniosła dużą dawkę meczów. W ligowym klasyku górą tym razem był zespół TEB Edukacja/GDA Investment, który po bardzo zaciętym meczu ograł obrońców tytułu Stomatologię Stupka 4:3. Takim samym wynikiem zakończył się też hit Ligi D2, w którym triumfowały Same DNA.

Podsumowanie dnia/galeria - 16 września

W piątkowy wieczór zakończyliśmy rywalizację w Tygodniu 5 sezonu jesiennego. Rozegraliśmy sześć spotkań, w których absolutnie nie brakowało emocji, dlatego  zachęcamy do przeczytania naszego podsumowania.

Podsumowanie dnia/galeria - 15 września

Czwartkowy wieczór przyniósł nam rozstrzygnięcia głównie na niższych szczeblach rozgrywkowych. Byliśmy świadkami bardzo wyrównanych spotkań, remisów oraz minimalnych zwycięstw. O tym wszystkim przeczytacie w naszym podsumowaniu.