person_outline
search

Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Pewne zwycięstwo Anonymous, Radka wyszarpuje zwycięstwo

Za nami kolejny dzień z Futbolową Ligą Szóstek. Zespół Radki pokonał Grupę Partner, mimo że w ostatniej minucie stracił prowadzenie, by rzutem na taśmę jeszcze zdołać je odzyskać. Anonymous w dobrym stylu pokonali KS Augustyn, natomiast Zmarnowane Talenty wygrywając z Kolegami z Roboty, przedłużyły swoją serię do sześciu zwycięskich spotkań.

Bishaka zatrzymana, Stal z Korkociagi.com na remis

Sporą niespodziankę w Lidze B1 sprawił Kameb, który po remisie 3:3 urwał pierwsze punkty w tym sezonie Bishace Kurdwanów. W hitowym meczu na szczycie Ligi C1 Stal Nowa Huta również podzieliła się punktami z Korkociagi.com. Kolejne zwycięstwo w tym sezonie w Lidze C2 odnieśli z kolei Złote Chłopaki, którzy odprawili Krakoską Piłkę. Trwa dobra seria C-Bulls i Błękitnej Watahy, którzy pokonali kolejno Nic się nie stało i Ławkę rezerwowych.

Rafis gorszy od Amberu, BAnerka znowu bez zwycięstwa

Zakończył się siódmy tydzień zmagań w Futbolowej Lidze Szóstek. W piątek odbyło się siedem interesujących spotkań, w których nie zabrakło niespodzianek. W Lidze A drugą porażkę w tym tygodniu niespodziewanie odniósł Rafis, który okazał się gorszy od Amberu. W kryzysie nadal znajduje się BAnerka, która w rozgrywkach Ligi B2 nie wygrała od trzech gier, tym razem dzieląc się punktami z Kamebem. Rośnie forma Piometu AMR Campania, który wczoraj nie dał większych szans Płaszowowi - Serwis Bank, zaś drugi triumf w tym tygodniu w Lidze E2 odniosła Błękitna Wataha, która ograła FC Admind.

Bishaka zwycięża rzutem na taśmę, kolejna porażka Szopenów

W czwartkowy wieczór rozegrano jedenaście spotkań w ramach Futbolowej Ligi Szóstek, spośród nich zapamiętamy niebywale skuteczną w końcówce Bishakę Kurdwanów, która odwróciła losy meczu z Grupą Partner czy rywalizację z udziałem Szopenów Futbolu, którzy mimo że długo prowadzili z NZS UEK, ostatecznie ponieśli porażkę.

Dłubnia zatrzymuje Korkociagi.com, 4senal górą nad Wonderkids

Za nami wtorkowego zmagania w Futbolowej Lidze Szóstek. Trwa już siódmy tydzień, a więc rywalizacja wkracza w decydującą fazę. W Lidze A Aqua Soil pokonało CA Sharks, które wciąż pozostaje bez punktów. Siódme zwycięstwo w tym sezonie odniósł AZS UEK, który tym razem odprawił Tubylców. W kryzysie wciąż są Czyżyny, które minimalnie przegrały z Prawdzikami. Niespodziewanie łatwo punkty oddały Korkociagi.com, które w Lidze C1 uznały wyższość FC Dłubni. W drugiej grupie trzeciego szczebla rozgrywkowego niespodziankę sprawił 4senal, który zwyciężył nad Wonderkids.

Zwycięstwo TEB/GDA w szlagierze, Piomet wygrywa z BAnerką

Dużo działo się w poniedziałkowych meczach, ale wśród najważniejszych wydarzeń warto odnotować porażkę Rafisu w FLS-owym szlagierze, pogrom w wykonaniu TEB Edukacji/GDA B oraz niezwykłą skuteczność ofensywy Stali Nowej Huty i szczelność jej defensywy. Dzięki temu nie nudziliśmy się i mogliśmy oglądać wiele interesujących spotkań, z których przygotowaliśmy relacje.

Ligowy klasyk w Lidze A, Nowa Elektro Squad sprawdzi Stal

Rozpoczynamy już siódmy tydzień rywalizacji w Futbolowej Lidze Szóstek! Przed nami osiemnaście poniedziałkowych spotkań wśród których najciekawiej zapowiada się hitowe spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywek, gdzie Rafis zmierzy się z TEB Edukacja/GDA. W programie meczowym na dzisiaj wiele interesujących gier.