Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie/galeria - 22 września

Z dwóch starć, które zapowiadaliśmy jako hitowe zwycięsko wyszli TEB Edukacja/GDA Investment oraz Nuova Forza. Ale dla tych, którzy śledzili naszą relację w mediach społecznościowych, największym zaskoczeniem było pewnie prowadzenie Bishaki Kurdwanów w meczu ze Stomatologią Stupka. Zabrakło naprawdę niewiele, aby beniaminek sprawił sensację i zatrzymał pretendenta do mistrzostwa. Z pierwszego triumfu w sezonie w końcu cieszy się ekipa NiechSięBoio!, która mierzyła się z debiutującymi w rozgrywkach Za słabi na B klasę.

Podsumowanie/galeria - 21 września

Sporo meczów to i sporo czytania, ale nie zrażajcie się, bo niżej między innymi o meczu Cybermachiny z NEMBUDEM i siedmiu golach Michała Tylka, które i tak nie dały zwycięstwa. Oprócz niego “dzień konia” miał też Jan Jędrzejowski z Szopenów, którzy wysoko pokonali Krakoską Piłkę. Zwycięstwa w końcowkach wyszarpały między innymi zespoły Prawdzików, Adgosklepu i Chłopów.

Podsumowanie dnia/galeria - 18 września

Można było oczekiwać, że w piątkowy wieczór najwięcej emocji dostarczy nam pojedynek w Lidze A pomiędzy Bishaką Kurdwanów i ASTOREM, ale jak się okazało, ci drudzy zagrali rezerwami, dzięki czemu Bishaka z łatwością zapisała pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Nie można było przejść obojętnie obok meczu FC Dłubni ze Zmarnowanymi Talentami oraz FC Mateco z ASTOREM B. Passę bez porażki nadal podtrzymuje zespół Nic się nie stało oraz Krakoska Piłka.

Podsumowanie dnia/galeria - 17 września

Bardzo ciekawe spotkanie oglądaliśmy w rywalizacji Amberu z AZS-em UEK, która ostatecznie padła łupem tych pierwszych. Blisko niespodzianki było Visko Gdów, które długo prowadziło z TEB-em Edukacja/GDA Investment, ale ostatecznie musiało uznać wyższość mistrza. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy dalej Dream Crushers, które pokonało FC Kalinex, z kolei kryzysu nie mogą się wydostać FC Meczdej, Black Label i Śledziki, którzy po raz kolejny przegrali.

Podsumowanie dnia/galeria - 16 września

Niespodziewanie łatwo poradził sobie Pink Bowling z Płaszowem - Serwis Bank w meczu Ligi B2, z kolei na pozycji lidera umocnił się Kameb, który w środowy wieczór rozprawił się z CA Sharks. Sporo obiecywaliśmy sobie po meczu Ligi C1, w którym Adgosklep.pl mierzył się z Pelicans F.C. i rzeczywiście było ciekawie, a zwycięstwo padło łupem tych drugich. Zapraszamy do lektury podsumowania.

Podsumowanie dnia/galeria - 15 września

Wtorek upłynął pod znakiem bardzo wysokich zwycięstw wielu ekip. Dwucyfrówki padły w meczu Perły Kraków, Wonderkids, Shamrocka Projekty, Nie ma Lipy czy TEB Edukacji/GDA Investment. Wściekłe Psy zakończyły świetną serię UBS Kraków, a przełamanie w końcu nastąpiło w szeregach 4senalu. Najciekawszy przebieg miało spotkanie Stali Nowa Huta z Weldbudem, gdzie padł remis 6:6.

Podsumowanie dnia/galeria - 14 września

Już chcieliśmy napisać, że niespodzianką wieczoru była tak wysoka wygrana ASTORA z NEMBUDEM, ale nie napiszemy, bo powoli przyzwyczajamy się do tego, że ASTOR przestał być chłopcem do bicia. Krupiński Pompy został w końcu zatrzymany przez Prawdziki, a FC PO 40-stce zdobyli pierwszy punkt w tym sezonie.

Podsumowanie/galeria - 11 września

W piątek pierwsze jesienne zwycięstwo zanotowała ekipa Victorii, która pokonała Red Bulls. Wysoką formę na starcie sezonu potwierdziły drużyny Big Time, Zmarnowanych Talentów oraz Nafty Kraków Retro.

Podsumowanie dnia/galeria - 10 września

Za nami kolejny dzień zmagań w czwartym tygodniu Futbolowej Ligi Szóstek. W starciu beniaminków AZS UEK przegrał z Visko Gdów i to oni jako pierwsi zapunktowali na poziomie FLS-owej elity. W Lidze B1 w bardzo interesujących pojedynkach lepsi okazali się Tubylcy i Weldbud, którzy ograli kolejno Czyżyny i Cemark.pl. Kolejny triumf odniósł Kameb, który po zaciętym meczu wygrał z Korkociagi.com. Zapraszamy na przegląd czwartkowych wydarzeń.

Podsumowanie dnia/galeria - 9 września

W środę odbyło się dziewięć kolejnych spotkań czwartego tygodnia Futbolowej Ligi Szóstek, a wśród nich bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Rafisu z Cybermachiną, która zakończyło się wysokim zwycięstwem tych pierwszych. Wieczór dla wielu ekip upłynął pod znakiem solidnego lania, chociaż nie spadła ani kropla deszczu.