Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Podsumowanie/galeria - 22 grudnia

To był ostatni wieczór z Futbolową Ligą Szóstek w 2020 roku. Korzystając z okazji, dziękujemy Wam, że mimo pandemii i związanych z nią problemów, byliście z nami przez te wszystkie miesiące. FLS to przede wszystkim zabawa, ale Wasze emocje, radość ze zwycięstw, bramek i parad, ale także złość i frustracja, gdy nie wszystko układa się po Waszej myśli to dla nas dowód, że piłka nożna, niezależnie od poziomu, jest najpiękniejszą grą na świecie. Dziękujemy i zapraszamy na ostatnie podsumowanie.

Podsumowanie dnia/galeria - 21 grudnia

Ruszył piąty tydzień zmagań w zimowej odsłonie Futbolowej Ligi Szóstek. Wczoraj na ASTOR Arenie odbyło się pięć spotkań, a każde z nich było naprawdę wyrównane. Najwięcej działo się jednak w potyczce Menu Catering z H&S Team, ale zapraszamy do przeczytania relacji z wszystkich poniedziałkowych gier, bo warto!

Podsumowanie/galeria - 19 grudnia

W sobotę rozegraliśmy kolejne spotkania w ramach rozgrywek zimowych Futbolowej Ligi Szóstek. Na ASTOR Arenie działo się bardzo dużo i tradycyjnie nie obyło się bez niespodzianek. Zapraszamy na podsumowanie wczorajszych wydarzeń!

Podsumowanie/galeria - 18 grudnia

Jak tam Wasz piąteczek? Bo nam wieczór zrobił Płaszów Serwis Bank ogrywając niepokonane dotąd Pompy. Oczy cieszyła gra Śledzików i Menu Catering, a najwięcej emocji dał chyba Albatros walczący z Mateco. Na koniec jeszcze Ziółko i Kapera zatańczyli w rytm utworu Quebonafide “Luis Nazario de Lima” .

Podsumowanie/galeria - 17 grudnia

Kolejny dobry dzień za nami, a najbardziej zadowolony jest zespół Perły Kraków, która odniosła kolejne zwycięstwo i po raz drugi z rzędu zachowała czyste konto. Solidne spotaknie zagrali także Szopeni Futbolu oraz Pink Bowling, a Piraci, choć nie bez problemów, uporali się z Lasowicami.

Podsumowanie/galeria - 14 grudnia

Pierwszy w tym sezonie triumf Electricom Engineering Flamingo FT, wysokie zwycięstwo GEO-ZENITU, Kozaków Bohuna oraz pewna wygrana TS-u Logitech. We wszystkich czterech poniedziałkowych spotkaniach końcowy wynik nie podlegał dyskusji.

Podsumowanie/galeria - 12 grudnia

Będziemy szczerzy. Nie było w nas wielkiego entuzjazmu na myśl o tym, że w sobotę siedem godzin przyjdzie nam spędzić na boisku oglądając mecze FLS-a. Ale gdy wybrzmiał ostatni gwizdek tego wieczoru, wiedzieliśmy, że to był świetnie spędzony czas. Pamiętacie Manuela Arboledę i jego słynną koszulkę? My mamy dziś swoją wersję.

Dziękuję - Jezus - FC Meczdej - NZS UEK FC - Black Label

Podsumowanie/galeria - 11 grudnia

Derby dla Boga Jonito, kompromisy w Lidze B, zacięty mecz Browarów z Płaszowem i okazałe zwycięstwo GEO-ZENITU. Piątkowy wieczór przyniósł sporo emocji. Zapraszamy na podsumowanie.

Podsumowanie/galeria - 10 grudnia

Nie miał wczoraj spokoju arbiter spotkań na Parkowej, mimo że żaden pojedynek nie zapowiadał się na mecz podwyższonego ryzyka. FC Kalinex uporał się z Czyżynami, FC Mateco Kraków pokonało C-Bulls, a na najniższym szczeblu H&S Team uznać musiał wyższość BKS-u, natomiast Koledzy z Roboty ulegli Perle Kraków.