Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Mecz "o spadek" w Lidze A, Fi Squad o umocnienie pozycji lidera

W czwartkowy wieczór karuzela Tygodnia 7 Futbolowej Ligi Szóstek przenosi się na obiekty Com-Com Zone, gdzie zagramy dziesięć spotkań. Wśród nich ciekawe starcia w dolnych częściach tabeli, które mogą mieć znaczenie na końcu sezonu. Czeka nas między innymi rywalizacja dwóch aktualnie ostatnich ekip Ligi A, a więc CA Sharks i Bishaki Kurdwanów. Z kolei o kolejne zwycięstwo na poziomie Ligi C2 postara się Fi Squad, łatwo nie będzie, gdyż zmierzą się z ambitną ekipą NZS UEK FC.

Bardzo ważny mecz Żymły z Cairo, hit Ligi B1 w planie!

W środę trochę mniej meczów zostanie rozegranych w ramach Tygodnia 7, ale to nie oznacza, że zabraknie emocji. W Lidze A dojdzie do bardzo ważnego meczu, w którym Żymła Siermięga zmierzy się z Cairo Honda, z kolei w Lidze B1 mecz "na szczycie" pomiędzy Piometem a Interem Kraków.

Poniedziałek pod znakiem hitu Asów ze Stomatologią

Kiedy w planie meczów mamy rywalizację pomiędzy Asami NH i Stomatologią Stupka to zawsze to spotkanie wysuwa się na pierwszy plan. Oprócz nieco jednak czternaście innych gier, w których powinno się dziać sporo.

Wyrównane mecze w planie, ciekawy mecz Złotych z Kalinexem

W czwartek nieco mniejsza dawka meczów z powodu przełożeń spotkań, ale i tak emocji nie powinno zabraknąć, bo właściwie we wszystkich meczach możemy spodziewać się wyrównanej walki. Mocno oczekujemy przede wszystkim rywalizacji FC Kalinex ze Złotymi Chłopakami oraz Hurtowni Eskot z Coca Juniors.

Mecze o wyjście z kryzysu, dwa starcia z elity

Środa pod znakiem dwóch meczów Ligi A, ale także spotkań w innych klasach rozgrywkowych, gdzie zagrają między sobą głównie z dołu tabeli. Kto się przełamie, a kogo czeka pogorszenie sytuacji i pogłębienie kryzysu? Sprawdzimy już dzisiaj wieczorem na boisku KS Nadwiślan.

Ciekawe spotkanie w Lidze C1, dużo wyrównanych meczów

Przed nami wtorkowa rywalizacja w Futbolowej Lidze Szóstek. Już teraz nie możemy się doczekać meczu dwóch czołowych drużyn Ligi C1, które walczą o powrót na drugi szczebel, bowiem Czyżyny zagrają z Omegą. To jednak tylko jedno z dwunastu bardzo ciekawych spotkań.

Ligowy klasyk w planie, starcie Same DNA z FC Hotelarz

Inaugurujemy kolejny tydzień rywalizacji w sezonie jesiennym Futbolowej Ligi Szóstek. Zaczynamy z wysokiego C, bo już dzisiaj dojdzie do ligowego klasyku, w którym TEB Edukacja/GDA Investment zmierzy się ze Stomatologią Stupka. Sporo obiecujemy sobie także po meczu Ligi D2, w którym mocne ekipy Same DNA i FC Hotelarz staną do walki o kolejne zwycięstwo.