Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Środowe mecze o dużej stawce, TEB/GDA zagra z Asami o brąz

Przed nami przedostatni już dzień meczowy w ramach sezonu Wiosna 2021 w Futbolowej Lidze Szóstek. Zawsze spotkania w naszych rozgrywkach przynoszą dużo emocji, jednak dzisiaj właściwie każdy mecz ma dużą stawkę. Na pierwszy plan wysuwa się mecz o brązowy medal w Lidze A, gdzie TEB Edukacja/GDA Investment zagrają z Asami NH.

Stomatologia Stupka zagra z Rafisem, Amber, Wolni Strzelcy i Virtus Logistics spróbują wydostać się z matni

Czas rozpocząć ostatni tydzień sezonu Wiosna 2021. Na boisku Klubu Sportowego Nadwiślan rozegranych zostanie 9 meczów. Prestiżowy pojedynek w Lidze A stoczą dwie najlepsze ekipy tej kampanii: Stomatologia Stupka i Rafis. O utrzymanie na poziomie Lig A, B i D walczyć będą, odpowiednio, Amber, Wolni Strzelcy oraz Virtus Logistics.

Pelicans, Cairo-Honda i kto? Czy czeka nas noc trzech nowych mistrzów?

To będzie naprawdę szalona noc w Futbolowej Lidze Szóstek. Już za kilka godzin możemy poznać kolejne mistrzowskie drużyny. W Lidze E BKS Team będzie toczył korespondencyjny pojedynek o mistrzowski tytuł z Geodzikami. W Lidze B1 dopełnić formalności mają gracze Pelicans F.C., którzy powinni dzisiaj świętować swój tytuł. Gorąco będzie też w Lidze C2, w której Cairo-Honda staje przed szansą na rozpoczęcie swojej fety mistrzowskiej. Czeka nas jeszcze wiele innych spotkań, więc zapraszamy do naszej zapowiedzi.

 

Korespondencyjny pojedynek Stomatologii z Rafisem - czy dziś poznamy mistrza Ligi A?

Przed nami kolejny, choć jeden z ostatnich już w tym sezonie dni z Futbolową Ligą Szóstek. Dziś na boiskach Akademii Wychowania Fizycznego rozegranych zostanie 9 spotkań, a w zmaganiach wezmą udział zespoły występujące na poziomie Ligi A, oraz Lig B, C i D. Interesująco zapowiadają się zwłaszcza starcia walczących o mistrzostwo Rafisu z Cybermachiną G. Pub i Stomatologii Stupka z Asami NH. W pozostałych meczach emocji z pewnością również jednak nie zabraknie, zwłaszcza że dla wielu drużyn będzie to już ostatnia szansa na powiększenie swojego dorobku punktowego.

Jedni o awans, inni o utrzymanie, hitem mecz AS Maestro - Piomet

Sezon Wiosna 2021 zbliża się do końca. Część zespołów dziś zakończy swój udział w rozgrywkach, inne mają przed sobą jeszcze dwa lub trzy mecze. To jednak już ostatnia szansa, by poprawić swoją pozycję tuż przed zakończeniem zmagań. Na boiskach Klubu Sportowego Nadwiślan i Akademii Wychowania Fizycznego rozegranych zostanie dziś łącznie aż szesnaście spotkań, a emocji z pewnością nie zabraknie, bo stawką niemal każdego z nich będzie zwiększenie szans przynajmniej jednej z rywalizujących stron na awans lub utrzymanie.

Mecz na szczycie Ligi D2, BAnerka poszuka punktów z AZS-em UEK

Przed nami wtorkowe zmagania w ramach 12 tygodnia Futbolowej Ligi Szóstek. Przed nami kilkanaście bardzo ciekawych spotkań, wśród których najciekawiej zapowiada się Caffaro z Team Spirit. Ważne wyzwania także przed BAnerką, Pelicans F.C. i Cairo-Honda.

Despero zawalczy o życie z Amberem

Wracamy na boiska FLS-a! To już ostatnia prosta wiosennego sezonu, dlatego teraz jak nigdy każdy punkt będzie na wagę złota. Wiedzą o tym między innymi te ekipy, które nadal drżą o ligowy byt i jeśli chcą uniknąć spadku, dziś muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. 

Mecze o mistrzostwo i o utrzymanie. Hitem pojedynek Stomatologii Stupka z TEB/GDA

Po niespodziewanej wtorkowej i zaplanowanej środowej przerwie w rozgrywkach czas rozegrać kolejne spotkania Futbolowej Ligi Szóstek. Tym razem na boiskach Akademii Wychowania Fizycznego odbędzie się 8 spotkań. Niezwykle interesująco zapowiadają się zwłaszcza pojedynki Stomatologii Stupka z TEB/GDa oraz Tubylców z Płaszów - Serwis Bankiem.