Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Geodziki z PAMedicą o grupę mistrzowską, Rodzina Królewska ze Stalą o utrzymanie

Przed nami czwartkowe spotkania w ramach dziesiątego tygodnia sezonu jesiennego w Futbolowej Lidze Szóstek. Dzisiaj sporo emocji, bo przed nami kilka meczów, które zadecydują o ostatnich miejscach w grupach “mistrzowskich”. Poza tym ważny w kontekście walki o utrzymanie w Lidze B1 mecz pomiędzy Rodziną Królewską i Stalą Nowa Huta. Zapraszamy na zapowiedź wszystkich dwunastu starć.

Hit w Lidze B1, C-Bulls zmierzą się z Team Spirit

Środa pod znakiem hitowego spotkania w ramach Ligi B1, gdzie 4senal zagra o fotel lidera z Flamingo FT. Dużo powinno się też dziać w meczu Ligi C2, gdzie czołowe zespoły C-Bulls i Team Spirit zagrają ze sobą. Zapraszamy do zapowiedzi wszystkich dzisiejszych meczów.

Żymła o fotel lidera, AVEVA z Olimpijakosem o dużą stawkę

Bardzo szybko płynie sezon Jesień 2021 w Futbolowej Lidze Szóstek. A przed nami już dziesiąty tydzień rywalizacji, który będzie przebiegał głównie pod znakiem meczów decydujących o miejscu w grupie “mistrzowskiej” bądź “spadkowej”. Takich istotnych spotkań z dużą stawką jest sporo. Na początek zapraszamy na zapowiedź tego co będzie się działo w poniedziałek - w planie 18 meczów.

Albatros spróbuje zatrzymać Caffaro, Black Hawks kontra BKS Team

Piątek jest dniem kończącym dziewiąty tydzień rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek. W planie siedem meczów, ale bezwzględnie najciekawiej zapowiadają się mecze na szcycie. W ramach Ligi C2 Caffaro zagra z Albatrosem, z kolei w Lidze D2 czeka nas mecz Black Hawks z BKS Team.

C-Bulls kontra Krakoska, Wściekłe Psy o powrót do zwycięstw

Kolejne dziewięć spotkań w ramach dziewiątego tygodnia sezonu jesiennego Futbolowej Ligi Szóstek. Wśród nich ciekawie zapowiadające się pojedynki C-Bulls z Krakoską Piłką czy Socios Wisła z Wściekłymi Psami. Zapraszamy do zapowiedzi wszystkich dzisiejszych gier.

BAnerka spróbuje powalczyć z TEB/GDA, ciekawy mecz w C1

Poniedziałek, a więc początek tygodnia dziewiątego. A skoro mamy pierwszy dzień tygodnia to tradycyjnie nasze oczy najbardziej zwrócone są na to co wydarzy się na poziomie Ligi A. Bardzo ciekawy pojedynek zaplanowaliśmy także w Lidze C1, gdzie SklepOpon.com zmierzy się z Nic się nie stało.