Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Hit w Lidze C, TS Logitech o podtrzymanie passy

Wtorek będzie ostatnim dniem rywalizacji w ramach Futbolowej Ligi Szóstek w tym roku. Na rozkładzie między innymi spotkanie Bishaki Retro ze Stomatologią Stupką Retro, więc będzie się działo! Zapraszamy do lektury zapowiedzi!

Albatros zagra z Piratami 2.0, cztery pojedynki na najniższym szczeblu

Cztery mecze w Lidze D/E i jedno spotkanie trzeciego szczebla - taki plan przygotowaliśmy na przedostatni dzień rozgrywkowy w 2020 roku. Kto zakończy z triumfem, a kto będzie musiał planować noworoczne rewanże? Wieczorem się o tym przekonamy, a tymczasem zapraszamy do przeczytania zapowiedzi.

Korkociagi.com kontra FC Kalinex - kto tym razem będzie górą?

Dziś najbardziej kręci nas mecz Korkociągów z FC Kalinexem. Siódme w historii spotkanie, bilans 4-0-2 dla tych drugich i dobra forma obydwu ekip. Na ten mecz przyjdzie nam jednak czekać do późnego wieczora, a wcześniej obejrzymy kilka pojedynków w Lidze D/E, w tym między innymi Red Bullsów, Augustyna i Kozaków Bohuna. Na pewno dobrze oglądać się będzie pojedynek C-Bulls z Flamingo i Stali Nowa Huta ze Zmarnowanymi Talentami.

Pompowanie Krupińskiego balonika i co dziś w Menu dla Heinekena

I znowu mamy hit w Lidze B. Tym razem Krupiński Pompy zagrają z Płaszowem o czwarte z rzędu zimowe zwycięstwo. Szczebel niżej FC Mateco sprawdzi Albatrosa, a Bishaka Retro FC Dłubnię. KS Batory powalczą o pierwsze ligowe punkty, a Menu Catering czeka potyczka z Heinekenem.

Stomatologia Stupka Retro w hicie z Rafisem B, ciekawe starcie ADGO z Prawdzikami

Środa jest kolejnym dniem rywalizacji w czwartym tygodniu zimowych rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek. Dzisiaj rozegranych zostanie osiem meczów, wśród których najciekawiej zapowiada się mecz Stomatologii Stupka Retro z Rafisem B. Zapraszamy do lektury zapowiedzi wszystkich spotkań, bo będzie się działo dzisiaj na Com-Com Zone oraz ASTOR Arenie.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

Dwa duże hity i jeden mniejszy

Co najmniej dwa z dzisiejszych meczów rozbudzają naszą wyobraźnię na wiele godzin przed pierwszym gwizdkiem. Należą do nich na pewno spotkanie Krupińskich Pomp z Despero, Piratów z Rafisem B i w porywach Bishaki Retro z FC Meczdejem. Ok, w tym ostatnim po prostu cieszymy się na myśl o bramkach. Tak czy inaczej, to będzie świetny wieczór!

Pojedynek czołówki Ligi B, derby Świątnik Górnych

Dziś w FLS-ie dojdzie do spotkania derbowego pomiędzy Boga Jonito a Eeagles Football Club. Dodatkowo zobaczymy jeszcze jedną ekipę ze Świątnik Górnych, a mianowicie Red Bulls, których czeka chyba najtrudniejszy mecz w dotychczasowej historii, bo spotkają się z GEO-ZENITEM. Piłkarsko najbardziej ekscytuje nas jednak pojedynek Browarów z Płaszowem.