• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 963.

Turnieje

Turnieje

Romanisti Dalla Polonia Mistrzem Polski Fanklubów

W sobotę 11 września na obiektach Centrum Sportu Parkowa odbyły się II Mistrzostwa Polski Fanklubów, których ostatecznym triumfatorem została Romanisti Dalla Polonia. Udział w naszych zmaganiach wzięło aż trzynaście zespołów, a rywalizacja toczyła się na naprawdę wysokim poziomie. Srebrne medale przypadły Polnishe Borussen, z kolei brązowe odznaczenia zawisły na szyjach Milan Club Polonia.

RMF MAXXX zwycięzcą III Memoriału Marcina Wąsa

W ubiegłą sobotę po raz trzeci mieliśmy zaszczyt organizować turniej upamiętniający tragicznie zmarłego Marcina Wąsa. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, w których wystąpiło wielu przyjaciół i znajomych Wąsika. Zwycięstwo wywalczyła ekipa RMF MAXXX, która zdeklasowała rywali, a w finale bez problemu uporała się z Formatem. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się debiutancka ekipa Busko Zdrój Futsal Team, która pokonała Emerytów z XIII Dzielnicy.

W sobotę III Memoriał im. Marcina Wąsa

W najbliższą sobotę (12 czerwca) odbędzie się III Memoriał im. Marcina Wąsa, który zostanie zorganizowany przez Futbolową Ligę Szóstek. Marcin Wąs to były zawodnik m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

26 czerwca - Mistrzostwa Polski w futbolu 6-osobowym

26 czerwca 2021 roku Kraków stanie się piłkarską stolicą futbolu sześcioosobowego. W tym dniu bowiem rozegrane zostaną na obiekcie Centrum Sportu Parkowa VIII Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Tegoroczne Mistrzostwa będą turniejem jednodniowym.

Zapraszamy do udziału w III Memoriale Marcina Wąsa

12 czerwca 2021r. (sobota) będziemy mieli zaszczyt organizować III Memoriał Marcina Wąsa – tragicznie zmarłego zawodnika m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Stern des Südens Polish Supporters Mistrzem Polski Fanklubów! stars

W ubiegłą sobotę w Centrum Sportu Parkowa odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw Polski Fanklubów. Do turnieju zgłosiło się dziesięć zespołów zlożonych z kibiców zagranicznych klubów. Gościliśmy fanów zespołów z ligi włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i angielskiej. Zwycięstwo w zawodach przypadło fanklubowi Bayernu Monachium, czyli Stern des Sudens Polish Supporters. Dla kibiców Bawarczyków było to idealne ukoronowanie tego wspaniałego sezonu, w którym Robert Lewandowski i spółka sięgnęli po potrójną koronę. Drugie miejsce zajął Fan Club Barca Poland, a podium zamknęli Romanisti Dalla Polonia.

GEO-ZENIT zwycięzcą II FLS Retro Cup!

W ubiegłą niedzielę na boiskach Centrum Sportu Parkowa odbył się II FLS Retro Cup. Zwycięzcą turnieju został GEO-ZENIT, który w meczu finałowym pokonał ZOO Ży-Rafa 3:2. W bardzo interesującym starciu o brązowe medale Piraci z Karaibów w heroiczny sposób odrobili straty i zremisowali 4:4 z AFC Canarinhos i okazali się lepsi również w serii rzutów karnych.

W niedzielę II FLS Retro Cup

W najbliższą niedzielę 6 września w Centrum Sportu Parkowa odbędzie się II FLS Retro Cup. W turnieju weźmie udział 10 zespołów i będzie on połączony z piknikiem rodzinnym całej społeczności Futbolowej Ligi Szóstek.

Zmagania rozpoczną się o godz. 9:30, a drużyny zostały podzielone na dwie 5-zespołowe grupy. W Grupie A do rywalizacji staną Piraci z Karaibów, TEB Edukacja, Bruta, Nafta Kraków i Delta Dębica, z kolei w Grupie B walczyć będą Fronton, GEO-ZENIT, AFC Canarinhos, Vittoria Kraków i ZOO Ży-Rafa.

Do kolejnej fazy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup, z kolei zespoły, które zajęły piąte miejsca będą walczyć w pojedynku o miejsce 9.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę do Centrum Sportu Parkowa, aby zobaczyć w akcji zawodników, którzy w przeszłości stanowili o sile FLS-owych rozgrywek! Emocje i fantastyczna atmosfera są gwarantowane!