Turnieje

Turnieje

26 czerwca - Mistrzostwa Polski w futbolu 6-osobowym

26 czerwca 2021 roku Kraków stanie się piłkarską stolicą futbolu sześcioosobowego. W tym dniu bowiem rozegrane zostaną na obiekcie Centrum Sportu Parkowa VIII Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Tegoroczne Mistrzostwa będą turniejem jednodniowym.

Zapraszamy do udziału w III Memoriale Marcina Wąsa

12 czerwca 2021r. (sobota) będziemy mieli zaszczyt organizować III Memoriał Marcina Wąsa – tragicznie zmarłego zawodnika m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Stern des Südens Polish Supporters Mistrzem Polski Fanklubów! stars

W ubiegłą sobotę w Centrum Sportu Parkowa odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw Polski Fanklubów. Do turnieju zgłosiło się dziesięć zespołów zlożonych z kibiców zagranicznych klubów. Gościliśmy fanów zespołów z ligi włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i angielskiej. Zwycięstwo w zawodach przypadło fanklubowi Bayernu Monachium, czyli Stern des Sudens Polish Supporters. Dla kibiców Bawarczyków było to idealne ukoronowanie tego wspaniałego sezonu, w którym Robert Lewandowski i spółka sięgnęli po potrójną koronę. Drugie miejsce zajął Fan Club Barca Poland, a podium zamknęli Romanisti Dalla Polonia.

GEO-ZENIT zwycięzcą II FLS Retro Cup!

W ubiegłą niedzielę na boiskach Centrum Sportu Parkowa odbył się II FLS Retro Cup. Zwycięzcą turnieju został GEO-ZENIT, który w meczu finałowym pokonał ZOO Ży-Rafa 3:2. W bardzo interesującym starciu o brązowe medale Piraci z Karaibów w heroiczny sposób odrobili straty i zremisowali 4:4 z AFC Canarinhos i okazali się lepsi również w serii rzutów karnych.

W niedzielę II FLS Retro Cup

W najbliższą niedzielę 6 września w Centrum Sportu Parkowa odbędzie się II FLS Retro Cup. W turnieju weźmie udział 10 zespołów i będzie on połączony z piknikiem rodzinnym całej społeczności Futbolowej Ligi Szóstek. 


Zmagania rozpoczną się o godz. 9:30, a drużyny zostały podzielone na dwie 5-zespołowe grupy. W Grupie A do rywalizacji staną Piraci z Karaibów, TEB Edukacja, Bruta, Nafta Kraków i Delta Dębica, z kolei w Grupie B walczyć będą Fronton, GEO-ZENIT, AFC Canarinhos, Vittoria Kraków i ZOO Ży-Rafa.

Do kolejnej fazy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup, z kolei zespoły, które zajęły piąte miejsca będą walczyć w pojedynku o miejsce 9.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę do Centrum Sportu Parkowa, aby zobaczyć w akcji zawodników, którzy w przeszłości stanowili o sile FLS-owych rozgrywek! Emocje i fantastyczna atmosfera są gwarantowane!

Estatedealer zwycięzcą II Memoriału im. Marcina Wąsa!

W ubiegłą sobotę mieliśmy zaszczyt zorganizować II Memoriał im. Marcina Wąsa - tragicznie zmarłego wychowanka Garbarni Kraków i zawodnika takich klubów jak Targowianka Targowisko czy Sokół Kocmyrzów. Zwycięstwo w turnieju przypadło ekipie Estatedealer, a na podium uplasowały się kolejno drużyny FC Korona i RMF Maxxx.

Już w sobotę II Memoriał im. Marcina Wąsa

Już 27 czerwca (sobota) odbędzie się II Memoriał im. Marcina Wąsa, który zostanie zorganizowany przez Futbolową Ligę Szóstek. Marcin Wąs to były zawodnik m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Podsumowanie XXV Parkowa Cup - Victoria triumfatorem

Niedziela 1 marca była dniem zmagań w XXV Parkowa Cup. W finale ostatniego z zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Victoria okazał się najlepszy. Drugie miejsce przypadło Kraków COAST, a trzecie BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które rywalizowały w jednej grupie.