person_outline
search

Turnieje

Turnieje

Podsumowanie XXV Parkowa Cup - Victoria triumfatorem

Niedziela 1 marca była dniem zmagań w XXV Parkowa Cup. W finale ostatniego z zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Victoria okazał się najlepszy. Drugie miejsce przypadło Kraków COAST, a trzecie BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które rywalizowały w jednej grupie.

24 maja - II FLS Retro Cup

24 maja 2020 roku (niedziela) na obiektach naszego stadionu – Centrum Sportu Parkowa odbędzie II FLS Retro Cup! W tym roku turniej sportowy łączymy z piknikiem rodzinnym podczas którego odbędzie się szereg atrakcji dla najmłodszych. Do udziału zapraszamy drużyny uczestniczące w naszych rozgrywkach w sezonach Wiosna 2011 – Jesień 2014

27 czerwca - Mistrzostwa Polski w futbolu 6-osobowym

27 czerwca 2020 roku Kraków stanie się piłkarską stolicą futbolu sześcioosobowego. W tym dniu bowiem rozegrane zostaną na obiekcie Centrum Sportu Parkowa VIII Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Tegoroczne Mistrzostwa będą turniejem jednodniowym.

Podsumowanie XXIV Parkowa Cup - Asy NH triumfatorem

Niedziela 9 lutego była dniem zmagań w XXIV Parkowa Cup. W kolejnym z serii zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup bezkonkurencyjny okazał się zespół Asy NH wygrywając wszystkie mecze. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które zagrały w systemie każdy z każdym (mecz-rewanż).

Zapraszamy do udziału w II Memoriale im. Marcina Wąsa

25 kwietnia 2020r. (sobota) będziemy mieli zaszczyt organizować II Memoriał im. Marcina Wąsa – tragicznie zmarłego zawodnika m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Podsumowanie XXIII Parkowa Cup - Kraków COAST zwyciezcą!

Niedziela 19 stycznia była dniem zmagań w XXIII Parkowa Cup. W finale trzeciego z siedmiu zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Kraków COAST okazał się lepszy od Parkowa Team, z którą wcześniej przegrał w grupie aż 0:9. W meczu o trzecie miejsce Wolni Strzelcy pokonali po emocjonującym pojedynku i po rzutach karnych BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które były podzielone na dwie grupy.