Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 963.

Turnieje

Turnieje

Turniej Mistrzów FLS dla Flamingo FT!

W sobotę na obiektach Centrum Sportu Parkowa odbyła się kolejna edycja Turnieju Mistrzów FLS, w którym prawo udziału mieli wszyscy medaliści sezonu Wiosna 2022. Ostatecznie w rywalizacji wzięło udział siedem zespołów, wśród których najlepsi okazali się zawodnicy Electricom Engieering Flamingo FT. Drugie miejsce przypadło największej rewelacji sobotniego turnieju, a więc ekipie Chłopaków z Baraków, z kolei na najniższym stopniu podium wylądował zespół Bishaki Kurdwanów.

Romanisti Dalla Polonia obronili Mistrzostwo Polski Fanklubów!

W rozegranych w ubiegłą w sobotę w Centrum Sportu Parkowa III Mistrzostwach Polski Fanklubów tytuł wywalczony przed rokiem obroniła drużyna Romanisti Dalla Polonia. W finale fanklub włoskiego AS Roma pokonał Stern des Sudens Polish Supporters aż 7:0! Brązowe medale wywalczyli zawodnicy Atletico de Madrid Pena Polonia, którzy w "małym finale" pokonali Fan Club Barca.

GEO-ZENIT wygrywa Turniej Mistrzów FLS

W sobotę 7 maja w Centrum Sportu Parkowa odbył się piłkarski piknik połączony z turniejem, który był podsumowaniem sezonów Jesień 2021 oraz Zima 2021/22 w Futbolowej Lidze Szóstek. Uczestnicy w trakcie turnieju mogli odebrać nagrody drużynowe oraz indywidualne zdobyte w ubiegłych kampaniach, a także skorzystać z piknikowego posiłku. W sportowych zmaganiach najlepszy okazał się GEO-ZENIT, który w finale pokonał po rzutach karnych Electricom Engieering Flamingo FT.

Parkowa Cup kolejny raz pada łupem Cybermachiny

W minioną niedzielę odbył się kolejny już turniej z cyklu Parkowa Cup. Po zwycięstwo już trzeci raz tej zimy sięgnęła Cybermachina Game Pub. Drużyna Karola Kęski w finale pokonała Asy NH.

Dzida w przód triumfatorem kolejnego turnieju z cyklu Parkowa Cup

W minioną sobotę odbył się trzeci w tym roku turniej z cyklu Parkowa Cup. Po raz pierwszy zawody nie padły łupem również biorącej udział w zmaganiach Cybermachiny. Obrońcy tytułu tym razem nie weszli nawet do play-offów, a pod ich nieobecność w fazie pucharowej pałeczkę przejął zespół Dzida w przód, który zgarnął pierwsze miejsce.

IV Memoriał Marcina Wąsa dla Asów NH

W ubiegłą sobotę po raz czwarty byliśmy organizatorem turnieju upamiętniającego tragicznie zmarłego Marcina Wąsa. Ten Memoriał był wyjątkowy, bo po raz pierwszy odbył się w hali w gościnnych progach Ośrodku Rekreacji i Sportu Kolna, a zwycięstwo padło łupem Asów NH, którzy po emocjonującym finale okazali się lepsi od zespołu Garbarni '84'85. 

Cybermachina triumfuje w pierwszym styczniowym Parkowa Cup

Po długiej przerwie powrócił cieszący się zawsze sporym zainteresowaniem cykl zimowych turniejów pod nazwą Parkowa Cup. Pierwsza edycja w 2022 roku została rozegrana w sobotę, 8 stycznia i zgromadziła 11 uczestniczących w niej drużyn. Z całego tego towarzystwa najwięcej powodów do zadowolenia mieli triumfatorzy rozgrywek, Cybermachina G. Pub.