person_outline
search

Turnieje

Turnieje

Estatedealer zwycięzcą II Memoriału im. Marcina Wąsa!

W ubiegłą sobotę mieliśmy zaszczyt zorganizować II Memoriał im. Marcina Wąsa - tragicznie zmarłego wychowanka Garbarni Kraków i zawodnika takich klubów jak Targowianka Targowisko czy Sokół Kocmyrzów. Zwycięstwo w turnieju przypadło ekipie Estatedealer, a na podium uplasowały się kolejno drużyny FC Korona i RMF Maxxx.

Już w sobotę II Memoriał im. Marcina Wąsa

Już 27 czerwca (sobota) odbędzie się II Memoriał im. Marcina Wąsa, który zostanie zorganizowany przez Futbolową Ligę Szóstek. Marcin Wąs to były zawodnik m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Podsumowanie XXV Parkowa Cup - Victoria triumfatorem

Niedziela 1 marca była dniem zmagań w XXV Parkowa Cup. W finale ostatniego z zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Victoria okazał się najlepszy. Drugie miejsce przypadło Kraków COAST, a trzecie BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które rywalizowały w jednej grupie.

24 maja - II FLS Retro Cup

24 maja 2020 roku (niedziela) na obiektach naszego stadionu – Centrum Sportu Parkowa odbędzie II FLS Retro Cup! W tym roku turniej sportowy łączymy z piknikiem rodzinnym podczas którego odbędzie się szereg atrakcji dla najmłodszych. Do udziału zapraszamy drużyny uczestniczące w naszych rozgrywkach w sezonach Wiosna 2011 – Jesień 2014

27 czerwca - Mistrzostwa Polski w futbolu 6-osobowym

27 czerwca 2020 roku Kraków stanie się piłkarską stolicą futbolu sześcioosobowego. W tym dniu bowiem rozegrane zostaną na obiekcie Centrum Sportu Parkowa VIII Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Tegoroczne Mistrzostwa będą turniejem jednodniowym.

Podsumowanie XXIV Parkowa Cup - Asy NH triumfatorem

Niedziela 9 lutego była dniem zmagań w XXIV Parkowa Cup. W kolejnym z serii zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup bezkonkurencyjny okazał się zespół Asy NH wygrywając wszystkie mecze. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które zagrały w systemie każdy z każdym (mecz-rewanż).

Zapraszamy do udziału w II Memoriale im. Marcina Wąsa

27 czerwca 2020r. (sobota) będziemy mieli zaszczyt organizować II Memoriał im. Marcina Wąsa – tragicznie zmarłego zawodnika m.in. takich klubów jak: Targowianka Targowisko, BKS Bochnia, Karpaty Siepraw, Sokół Kocmyrzów i Garbarnia Kraków, którego był wychowankiem.

Podsumowanie XXIII Parkowa Cup - Kraków COAST zwyciezcą!

Niedziela 19 stycznia była dniem zmagań w XXIII Parkowa Cup. W finale trzeciego z siedmiu zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Kraków COAST okazał się lepszy od Parkowa Team, z którą wcześniej przegrał w grupie aż 0:9. W meczu o trzecie miejsce Wolni Strzelcy pokonali po emocjonującym pojedynku i po rzutach karnych BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które były podzielone na dwie grupy.