Newsy

Aktualności oraz krótkie informacje związane z rozgrywkami ligowymi.

Newsy

Prace na stronie internetowej - terminarz i przydatne linki

Chcieliśmy poinformować, że w związku z pracami nad nowymi funkcjonalnościami w dodatku ligowym, obecnie występują pewne problemy z działaniem naszej strony. Nie jest także dostępne "Menu ligowe". Za niedogodności z tym związane przepraszamy i mamy nadzieję, że niebawem sytuacja wróci do normy.

Liga Typerów - komunikat

Uczestników Ligi Typerów prosimy o sprawdzenie swoich typów na Tydzień 2, gdyż przez prace konserwacyjne, które odbyły się w weekend mogły się one nie zapisać. Bardzo przepraszamy za utrudnienia!

Zmiany w regulaminie przed sezonem Jesień 2020

Przed sezonem Jesień 2020 wprowadziliśmy kilka modyfikacji w regulaminie, które w założeniu powinny Wam pomóc, gdy przyjdzie się mierzyć z problemami kadrowymi, a te, choć oczywiście nikomu ich nie życzymy, w obecnych czasach, niestety mogą się pojawić w większym stopniu niż w poprzednich edycjach.

Liga Typerów Jesień 2020 - zapraszamy do udziału!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji typera, która wystartuje już 24 sierpnia. Ze względu na krótki czas trwania przerwy między sezonami w pierwszym tygodniu nie będziemy typować wyników spotkań Futbolowej Ligi Szóstek, tak aby każdy mógł swobodnie dołączyć do rywalizacji przed jej startem.

Na wstępie, chcemy poinformować, że aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na naszej stronie tworząc konto, więc jeśli jeszcze go nie masz, możesz założyć je tutaj. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu. Typować możesz tutaj, a odpowiednia zakładka znajduje się także w głównym menu na górze strony.

W każdym tygodniu wybierać będziemy 12 meczów do typowania, po jednym z każdej ligi plus trzy dodatkowe. Typowany wynik danego spotkania będzie można wprowadzić do godziny jego rozpoczęcia. Uczestnik otrzyma punkty za:

  • wytypowanie dokładnego wyniku - 6 punktów,
  • wytypowanie zwycięzcy (lub wskazanie remisu) i różnicy bramkowej - 3 punkty,
  • wytypowanie zwycięzcy - 1 punkt.

Dla najlepszego typera w danej kolejce czeka nagroda w postaci pysznego burgera z Parkowa Food & Chill Out wraz z napojem. Z kolei najlepsi w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu otrzymają:

  • 1 miejsce - pula 200 zł do przeznaczenia na obniżenie wpisowego na kolejny sezon, sprzęt sportowy Joma, wynajem boiska na Parkowej lub produkty dostępne w FLSowym sklepie
  • 2 miejsce - pula 150 zł do przeznaczenia na obniżenie wpisowego na kolejny sezon, sprzęt sportowy Joma, wynajem boiska na Parkowej lub produkty dostępne w FLSowym sklepie
  • 3 miejsce - pula 100 zł do przeznaczenia na obniżenie wpisowego na kolejny sezon, sprzęt sportowy Joma, wynajem boiska na Parkowej lub produkty dostępne w FLSowym sklepie
  • Miejsca od 4 do 10 - nagrody pocieszenia w postaci kubków z logo FLS lub własnej drużyny - do wyboru.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Jesień 2020 - zostały dwa wolne miejsca!

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś zespołu na nowy sezon, ciągle masz na to szansę! W rozgrywkach Ligi E zostały dwa wolne miejsca.

Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://krakow.liga-fls.pl/index.php/news/z-ostatniej-chwili/item/1088-jesien-2020-zapisy

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Wojciechem Ziembą (tel. 895 414 987, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy do FLS!

Pink Bowling wykluczone z rozgrywek

Informujemy, że zgodnie z regulaminem Futbolowej Ligi Szóstek Pink Bowling zostało wykluczone z rozgrywek Ligi A w sezonie Wiosna 2020 z powodu oddania trzeciego walkowera w tej kampanii. §1 pkt. 16 mówi: "Jeśli drużyna, która warunkowo zostanie dopuszczona do gry po dwukrotnym niestawieniu się na mecz, po raz trzeci nie przybędzie na spotkanie zostanie automatycznie wykluczona z rozgrywek."

Wobec tego mecze Pink Bowling, które odbyły się w tym sezonie zostały uznane za nierozegrane. Tabela Ligi A została już zaktualizowana.

Jesień 2020 - trwają zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Jesień 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 10 sierpnia, choć dopuszczamy możliwość, że część drużyn rozpocznie zmagania później. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

Wracamy do gry!

Po kilku tygodniach oczekiwań, dzięki poluzowaniu obostrzeń dotyczących osób przebywających na obiektach sportowych, wracamy na FLSowe boiska. W pierwszym tygodniu rywalizacji, od poniedziałku 18 maja, brać udział będą zespoły, które wyraziły gotowość do natychmiastowego powrotu na boiska.

Wynajmij boisko do gry 3x3! Już od 4 maja!

Od 4 maja wraca możliwość korzystania z boisk i choć nadal panować będą ograniczenia, to mamy coś, co idealnie w te ograniczenia się wpisuje - nowe boisko, do grania 3x3!

Boisko Act Global Arena to najnowszy obiekt do gry w piłkę nożną oddany w Centrum Sportu Parkowa. Wymiary 30 x 20 metrów oraz wyposażenie w bandy sprawiają, że boisko w sam raz nadaje się do gry 3x3. Cena wynajmu za 60 minut gry to 200 zł, a termin możecie zarezerwować w naszym sklepie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość wynajmu także naszych dwóch pozostałych boisk, na których udostępnimy dodatkowe, mniejsze bramki celem zmniejszenia pola gry - koszt wynajmu orlika to 150 zł za 60 minut gry.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (tel. 885 414 987, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)