• O lidze
  • Posted
  • Read 1554 times

Sponsoring

W dzisiejszej rzeczywistości dla różnego rodzaju przedsiębiorstw sponsoring zajmuje własne, odpowiedzialne miejsce w marketingu.location_onJest także narzędziem, które oferuje korzyści, jakich nie zapewni ani sama reklama, ani działania public relations.signal_cellular_alt

Dlatego chcielibyśmy zaprosić firmy i instytucje potencjalnie zainteresowane współpracą do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską. Wierzymy, że przyczyni się ona do osiągnięcia założonych celów promocyjnych i zapewni pozytywny wizerunek promowanej marki.

Korzyści jakie można uzyskać z faktu sponsorowania Futbolowej Ligi Szóstek są następujące:

beenhereperson_add       zwiększenie rozpoznawalności marki,
thumb_up_alt  umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenie z projektem,
my_locationdotarcie do określonej grupy klientów,
golf_course  postrzeganie firmy jako dbającej o rozwój sportu i rekreacji,
sync  łączenie elementów sportowej rywalizacji z dobrą zabawą.


Proponujemy udział we wspólnym tworzeniu Futbolowej Ligi Szóstek poprzez sponsorowanie poszczególnych wydarzeń ligowych takich jak: wybór najładniejszej bramki sezonu, wybór najlepszego gracza albo sponsoring tytularny całej ligi lub poszczególnych klas rozgrywkowych.

Mamy nadzieję, że współudział w projekcie dla potencjalnych sponsorów stanowić będzie widoczny wkład w rozwój pierwszych w pełni profesjonalnych, nieelitarnych, amatorskich rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek oraz okaże się prostą drogą do uzyskania zamierzonych korzyści!

Zapraszamy do współpracy! business_centerforward

Last modified on środa, 14 sierpień 2019 19:22
(0 votes)