• O lidze
  • Posted
  • Read 1409 times

Społeczność

W pewnych obszarach naszego portalu masz możliwość interakcji z innymi użytkownikami lub pozostawienia swoich komentarzy. Prosimy, aby wpisywane komentarze były rozsądne i przemyślane, tak żeby nasza strona była miejscem przyjaznym, w którym każdy jest szanowany.

Prosimy o zapoznanie się z poniżej przedstawionymi, najważniejszymi zasadami zachowanialist w dziedzinie społeczności naszej witryny internetowej:

fingerprintpublicKomentarze publikowane na naszej witrynie internetowej są dostępne publicznie. Artykuły i wiadomości nie są usuwane, a komentarze z nimi powiązane mogą być rejestrowane i przechowywane w wielu miejscach. Twoje uwagi mogą być dostępne przez długi czas i nigdy nie wiadomo kto będzie je czytał. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wpisywania swoich danych osobowychpriority_high, które mogłyby zostać ujawnione osobom trzecim.

closedNie wolno podszywać się pod inne osoby oraz podawać danych innych osób lub podmiotów.

sms_failedZabronione jest wysyłanie jakichkolwiek materiałów wulgarnych, fałszywych, obscenicznych, obraźliwych lub nienawistnych, a także treści należących do innej osoby lub podmiotu, naruszających prawa własności intelektualnej lub ochrony prywatności. Nie wolno publikować materiałów erotycznych.

securityNie należy udostępniać informacji prywatnych, które mogą pomóc osobom trzecim w ustaleniu twojego adresu zamieszkania, identyfikacji twojej osoby lub kradzieży tożsamości.

voice_over_offUżytkownicy, którzy zachowują się w sposób agresywny lub w inny sposób naruszają niniejsze wytyczne mogą zostać ukarani ograniczeniem dostępu do witryny FLS.

Ponadto FLS może usunąć komentarze lub inne materiały przesłane na naszą stronę w dowolnym momencie. FLS zastrzega sobie prawo do usuwania postów w całości lub w części, z każdego miejsca na stronie, jeśli uznamy, że treść ta jest niezgodna z obowiązującymi zasadami.

Więcej wytycznych znaleźć można w regulaminie serwisu.

Last modified on poniedziałek, 19 sierpień 2019 18:05
(2 votes)