• O lidze
  • Posted
  • Read 1842 times

Nagrody

Nagrody główne przyznawane są zespołom, które rozgrywki ukończą w pierwszej trójce. Każda z trzech najlepszych drużyn może liczyć na nagrodę w postaci puli pieniężnej, której wysokość zależna będzie od zajętego miejsca, a także od wybranego wariantu nagrody. Kwotę, którą dana drużyna będzie miała do dyspozycji będzie można przeznaczyć albo na zakup sprzętu sportowego u naszego partnera technicznego firmy Risum, oficjalnego dystrybutora marki Joma, albo na obniżenie kwoty wpisowego na kolejny sezon Futbolowej Ligi Szóstek. Dając wygranym możliwość wyboru na co chcą przeznaczyć nagrodę liczymy, że będzie ona dopasowana do potrzeb danego zespołu. Aktualnie drużyny mogą wybrać takie oto warianty nagrody:

1) Rabat na kolejny sezon:

    pierwsze miejsce: 700,00zł,
    drugie miejsce: 400zł,
    trzecie miejsce: 300zł.

2) Zakup sprzętu firmy Joma (uwzględnia rabat dla uczestników FLS):

    pierwsze miejsce: 700 zł,
    drugie miejsce: 400 zł,
    trzecie miejsce: 300 zł.

Dodatkowo, tak jak w każdej szanującej się lidze, dla mistrza mamy okazały puchar, który wręczymy po zakończeniu sezonu. Drużyny z miejsc 1-3 otrzymują także komplet pamiątkowych medali.

Za indywidualne osiągnięcia również przyznamy stosowne wyróżnienia. Organizatorzy wybiorą spośród graczy biorących udział w rozgrywkach zawodnika, któremu przyznamy nagrodę MVP FLS. Wybierzemy też najlepszego bramkarza ligi, a dla liderów klasyfikacji najlepszych strzelców i asystentów również czekają stosowne statuetki.

Oprócz opisanych powyżej wyróżnień, uczestnicy mogą także zdobyć nagrody, za zwycięstwo w organizowanych przez FLS konkursach, takich jak typowanie meczów czy wybór najładniejszej bramki i parady sezonu.

Last modified on piątek, 15 marzec 2019 12:59
(0 votes)