• Newsy
 • Posted
 • Read 798 times

Sezon Zima 2021/22 - rozpoczynamy zapisy!

Sezon jesienny trwa, ale dociera do nas coraz więcej zapytań dotyczących kolejnej, zimowej edycji. Mamy już nawet pierwsze zgłoszone drużyny. Zaczynamy więc oficjalne zapisy na sezon zimowy, który rozpoczniemy albo w ostatnim tygodniu listopada, albo na przełomie listopada i grudnia (w zależności od przebiegu rozgrywek jesiennych). Podobnie, jak w poprzednich zimowych edycjach rywalizacja toczyć się będzie ramach rozgrywek ligowych, które zwieńczy faza playoff będąca nagrodą dla najlepszych ekip, choć dokładny system rozgrywek ogłosimy w momencie zamknięcia zapisów. Drużyny będą miały szansę wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych (wejdą one w życie, gdy pojawią w poszczególnych ligach wolne miejsca). Z racji ograniczonej liczby miejsc, o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące zbliżającego się sezonu zimowego.

Organizacja rozgrywek

W edycji Zima 2021/22 odbywać się będą rozgrywki ligowe. Zespoły biorące udział w zmaganiach zostaną podzielone na co najmniej trzy szczeble rozgrywkowe według hierarchii panującej w sezonie Jesień 2021, przy czym zespoły z niższych lig żądne poważniejszych wyzwań mogą zgłosić chęć gry na wyższym szczeblu. Nowe zespoły rozpoczynające przygodę z FLS od sezonu zimowego, jak również drużyny powracające do rozgrywek będą mogły wybrać poziom, na którym chcą występować z zastrzeżeniem, że na najniższych szczeblach będą obowiązywać pewne ograniczenia co do zawodników z wyższych lig FLS mogących występować w poszczególnych zespołach. W tym sezonie planujemy ponownie zorganizować rywalizację także dla zespołów z Ligi A, więc zachęcamy do udziału także ekipy z FLSowej elity.

Start sezonu zimowego nie nastąpi wcześniej niż we wtorek 23 listopada (w zależności od przebiegu rozgrywek jesiennych termin ten może ulec przesunięciu), a rozgrywki zakończą się na początku marca. Zakładamy, że każdy z zespołów rozegra 13 meczów.

Lokalizacja

Rozgrywki w sezonie zimowym odbywać się będą w Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12A) oraz na Com-Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) na boiskach przykrytym balonem, choć w przypadku korzystnej aury mogą zdarzyć się pojedyncze mecze rozegrane na świeżym powietrzu. Mecze trwać będą 2 x 20 minut i odbywać się będą w większości w dni powszednie od poniedziałku do piątku, uzupełnione także pewnym stopniu sobotami. Poniżej wstępny rozkład dni:

 • wtorki i czwartki nie wcześniej niż od godz. 19:00 na boisku Com-Com Zone
 • jeden dzień w tygodniu z przedziału poniedziałek - czwartek,  nie wcześniej niż od godz. 19:15, na boisku w CS Parkowa,
 • piątek, nie wcześniej niż od godz. 19:15, na boisku w CS Parkowa
 • sobota, godziny popołudniowe, na boisku w CS Parkowa

Oferta i koszt udziału

Drużyny biorące udział w sezonie Zima 21/22 mogą liczyć na pełną obsługę medialną obejmującą:

 • zapowiedzi i podsumowania,
 • galerie zdjęć,
 • video ze spotkań i dodatkowe materiały video
 • wywiady i prezentacje
 • ligowy podcast

Koszt udziału w sezonie zimowym wynosi od 2600 zł brutto (stawka VAT - zwolniona) i zakłada rozegranie 13 meczów w sezonie. Firmy zainteresowane także reklamą na naszej stronie internetowej informujemy, że koszt pakietu udział + reklama wynosi 3300 zł brutto (zawiera podatek VAT 23%).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc o przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń - aby zgłosić drużynę do rozgrywek należy:

 • w przypadku nowych zespołów wypełnić formularz dostępny tutaj
 • w przypadku drużyn grających już w FLS zgłosić chęć mailowo lub telefonicznie
 • dokonać wpłaty wpisowego w wysokości 2600 zł lub w przypadku firm i wyboru opcji z reklamą 3300 zł.

Zgłaszać się można do wyczerpania wolnych miejsc lub do 15 listopada do godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowych rozgrywkach! Wszelkie pytania można kierować do Wojciecha Ziemby pod numerem telefonu 695-414-987 lub mailowo: wojciech.ziemba@liga-fls.pl).

Last modified on środa, 13 październik 2021 10:14
(1 Vote)