• Newsy
  • Posted
  • Read 330 times

Dołącz do FLS! Trwają zapisy

Start sezonu Jesień 2021 coraz bliżej. Drużyny grające w poprzedniej edycji już udział potwierdziły, teraz czekamy jeszcze na nowe ekipy, który chciałyby dołączyć do rozgrywek. Zapisy potrwają co najmniej do 23 sierpnia. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzącej edycji.

menu_bookOFERTA

Jak co sezon uczestnicy Futbolowej Ligi Szóstek będą mogli liczyć na szereg atrakcji i bogatą obsługę medialną obejmującą:

photo_camera video i zdjęcia z meczów,
title zapowiedzi i podsumowania sezonu oraz spotkań,
loupe statystyki,
mic wywiady,
videocam dodatkowe materiały video (np. kulisy meczów, prezentacje drużyn i zawodników),
people_altsporo materiałów publikowanych na naszych social mediach,
keyboard_voice FLSowy podcast,
verified_user projektowanie logotypów dla drużyn.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość udziału w organizowanych przez ligę konkursach, otrzymać nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia drużynowe oraz indywidualne, a na każdym meczu gracze będą mieli zapewnioną wodę.

Opłata za udział w rozgrywkach ligowych i rozegranie 13 meczów (2 x 25 minut) wynosi w sezonie Jesień 2021 2 600,00 zł (stawka VAT - zwolniona) lub dla firm zainteresowanych wykupieniem pakietu udziału w rozgrywkach oraz reklamy na stronie internetowej - 3 300,00 zł (zawiera podatek VAT 23%). Warunkiem udziału w rozgrywkach jest wpłata całej kwoty wpisowego.

event_noteSZCZEGÓŁY ZAPISÓW

W sezonie Jesień 2021 rywalizacja toczyć się będzie na pięciu szczeblach rozgrywkowych od Ligi A do E. Zapisy dla nowych zespołów trwać będą przynajmniej do 23 sierpnia i mogą zostać wydłużone, choć zależne to będzie od wcześniejszego przebiegu zapisów i liczby pozostałych w rozgrywkach miejsc. Nowe drużyny przypisywane będą do Ligi D lub E.

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu na ogólny adres mailowy: krakow@liga-fls.pl lub telefonicznie z Wojciechem Ziembą pod numerem: 695 414 987.

Nowy zespół można zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Pojedynczych zawodników szukających drużyny zachęcamy do dołączenia do grupy na facebooku lub kontaktu mailowego z nami (krakow@liga-fls.pl).

Zapraszamy do FLS!

Wraz ze zgłoszeniami można przesyłać preferencje odnośnie dni rozgrywania spotkań (należy podać trzy dni). Wiosną grać będziemy w dni powszednie w godzinach wieczornych na tych samych obiektach, co w poprzednich latach, a mianowicie na boiskach KS Nadwiślan, Com-Com Zone oraz Centrum Sportu Parkowa, a w początkowej fazie sezonu także na obiekcie AWFu Kraków.

Last modified on sobota, 21 sierpień 2021 15:54
(0 votes)