• O lidze
  • Posted
  • Read 3163 times

Wymagania systemowe

Serwis liga-fls.pl został zaprojektowany z myślą o przeglądarkach Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej oraz Firefox w wersji 3.0 lub nowszej. Jeżeli na Twoim komputerze są zainstalowane starsze wersje powyższych przeglądarek, rozważ aktualizację do najnowszej wersji. Z myślą o nowoczesnych przeglądarkach pamiętaj aby zawsze korzystać z aktualnej wersji oprogramowania.

Minimalna rozdzielczość, która gwarantuje poprawne wyświetlanie portalu to 1024x768. Jeżeli witryna nie mieści się w oknie przeglądarki, należy dostosować rozdzielczość obrazu w ustawieniach monitora.

liga-fls.pl działa na dowolnym komputerze, który jest w stanie uruchomić Twoją ulubioną przeglądarkę. Warto korzystać z szerokopasmowego połączenia z Internetem ponieważ klipy video oraz pozostałe materiały będą pobierane znacznie szybciej.

Filmy zamieszczone w serwisie wymagają zainstalowanego bezpłatnego dodatku Adobe Flash Player by mogły być odtworzone. Wiele z udostępnionych przez nas plików do pobrania, takich jak regulamin czy inne dokumenty są w formacie pdf. By możliwe było odczytanie tych plików niezbędny jest program Adobe Reader.

(0 votes)