29-08-2019 20:35
Tydzień 2

Bardzo interesujące i trzymające w napięciu do samego końca widowisko stworzyły w pierwszych ze spotkań Ligi B2 drużyny Aptivu oraz Grupy Partner. Pierwszą połowę trzeba zdecydowanie zapisać na korzyść pierwszej z wymienionych ekip. Aptiv grał uważnie w obronie, mądrze atakował i był skuteczny. Wynik 4:1 po 25 minutach mówi z resztą sam za siebie. Grupa Partner popełniła w tej części gry zbyt dużo błędów w obronie i była mało konkretna w ataku. Po zmianie Aptiv mocno jednak spuścił z tonu, co wykorzystali rywale. Zawodnicy GP szybko zaczęli wykorzystywać fakt, że przeciwnicy zadowolili się wysokim prowadzeniem i już po niecałych 10 minutach od wznowienia gry zdołali doprowadzić do wyrównania. Gracze Aptivu momentalnie roztrwonili więc całą przewagę, a w dodatku byli o włos od porażki, ponieważ na 5 minut przed końcem to Grupa Partner wyszła na prowadzenie. Marcin Koś i spółka zanotowali jednak jeszcze jeden zryw, w niespełna dwie minuty strzelili dwie bramki i ostatecznie to Aptiv mógł cieszyć się po końcowym gwizdku ze zwycięstwa. Szalony mecz, z licznymi zwrotami akcji. Tak. To starcie na pewno mogło się podobać.